Zasłyszane w sklepie z karmą...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 22, 2005 15:07

U mnie na roku każdy wie, ze mam hopla na punkcie kotów. Studiuję m.in. z chłopakiem, mieszkajacym na wsi, który, gdy dowiedział się, że wykastrowałam Mattiego stwierdził :"I ty twierdzisz, że kochasz koty?! Jak mogłaś mu zrobić taką krzywdę?" 8O

Agia

 
Posty: 1093
Od: Pon paź 11, 2004 20:00
Lokalizacja: Liverpool

Post » Sob sty 22, 2005 15:12

Oj, nie doczytałam paru ostatnich postów, ale o rozbuchanej kociej seksualności też Wam coś powiem :twisted: . Przyszła do mnie kiedyś do domu pani - urzędowo - po odbiór jakiegoś licznika...Widzi Groszka(kot), widzi Gruszkę (foksica) i pyta "A jak ona ma cieczkę, to ten kocur jej nie napastuje?". Na to ja "Nie, wie pani, jest wykastrowany!" :twisted: . A pani na to "Aaaaaa, no to dlatego...." :mrgreen:

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob sty 22, 2005 15:28

musze sie odezwac.... kurcze straszne to wszytsko co?? okropni nieuswiadomieni ludzie... ktorzy (jak zwykle ) sa za wszytsko odpowiedzialni a nawet nie maja zielonego pojecia co i jak powinno byc...a feeeee
... o wszytstkim ..nawet o losach malenkich decyduja... robia sobie takie "babcie ze sklepu" male persiki...albo pan spotkany piekne szczeniaczki , a co potem...jasne kogo to obchodzi.. oo zgrozo...
... swiat jest taki okropnie niesprawiedliwy co?...
...ja jak patrze na moje malce to chcialabym zeby i one mialy male bo sa takieee piekne, ale wiem tez ze nie znalazlabym im odpowiednich domq i nie mogla bym ich zatrzymac, stad moje malenstwa z pelna swiadomoscia ida pod skalpel i nie bedzie juz pieknych jajeczkow i innnych :-P
.. tak czy siak, jak tez pragne byc "upierdliwym informatorem" i tak tez czynie, wszedzierozpowiadajac o tym ze kotki nalezy sterylizowac :-D ...juz o innych moich radach niewspomne :-D
buziaki.
nigdy nie jest zle..jezeli moze byc gorzej ;-)
Obrazek

Samefusy

 
Posty: 715
Od: Śro gru 08, 2004 12:06
Lokalizacja: dom na końcu świata

Post » Sob sty 22, 2005 17:17

Heh, ja przepraszam, że nie w temacie ale ja muszę...no Samefusy - ja się nieustannie zachwycam Twoją bielutką Ślicznością....
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob sty 22, 2005 18:25

Na takich ludzi niestety nie ma bata ...a napic sie trzeba bo dzisiaj sobota-imieniny kota :wink:

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Sob sty 22, 2005 18:59

no to Moś :piwa: :lol:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Sob sty 22, 2005 19:00

Nezia pisze:no to Moś :piwa: :lol:

:piwa: :D

KaLciA

 
Posty: 622
Od: Pon sty 03, 2005 22:49

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 263 gości