Do oddania CUDOWNY kotek!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 20, 2005 11:09 Do oddania CUDOWNY kotek!

W Gliwicach, na osiedlu "Obroncow Pokoju" mialo miejsce przykre zdazenie... Zmarla starsza, samotna Pani, ktora posiadala psa i kota... :roll: Piesek cale zycie przy budzie na metrowym lancuchu... :roll: Nie wiem co sie z nim stalo ale najprawdopodobniej zostal przewieziony do schroniska...Kotek natomiast szweda sie po podworku.... :(

Opis kotka:
Kocur (najprawdopodobniej wykastrowany), w wieku ok 3-4 lat (trudno mi okreslic), czarny z bialymi skarpetkami i krawacikiem, sliczne zolte oczka... Kocurek duzo "mowi" :lol: Jest kochany, oswojony z ludzmi.... Pragnie milosci...Jest czysciutki, nie ma pchel itd.

Kotek obecnie "mieszka" w mojej klatce schodowej...Ma koszyczek z kocykiem, miseczke i jedzonko...Ale wiadomo ze trzeba mu znalesc prawdziwy domek...Sama mam psa i kota...Chetnie wzielabym kocurka, ale niestety problem stwarza moja mama :evil: Nie chce sie zgodzic na drugiego kotka... :( Sasiedzi wsciekaja sie, przeganiaja kocurka na to zimno i snieg.... :( Wczoraj sasiad powiedzial: "...nie mozna wpuszczac tego kota, bo on smierdzi!"- jak to uslyszalam, to po prostu dech mi zaparlo.... :roll: Kotek jest czystrzy od tego faceta...

Dlatego apeluje do wszystkich, ktorzy szukaja wiernego przyjaciela...W razie czego moge kotka dowiesc do nowego domku :)

Kontakt:
e-mail: alabaoo@poczta.onet.pl
gg: 1808390
nr kom. : 880-424-239

Alice

 
Posty: 57
Od: Wto lis 18, 2003 22:09
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw sty 20, 2005 11:49 kot

dawac go do mnie :D posiedzi poszukamy domku
mozesz go podrzucic?

pini1

 
Posty: 7035
Od: Nie cze 30, 2002 19:56
Lokalizacja: katowice

Post » Czw sty 20, 2005 11:50 Re: kot

pini1 pisze:dawac go do mnie :D posiedzi poszukamy domku
mozesz go podrzucic?


Pini 8O :D Ty jednak jesteś Aniołem :aniolek:

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Czw sty 20, 2005 12:29

zdecydowanie :aniolek:
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw sty 20, 2005 15:10 Re: Do oddania CUDOWNY kotek!

Alice pisze:"...nie mozna wpuszczac tego kota, bo on smierdzi!"


Ja też się niedawno dowiedziałam że "koty śmierdzą". Otóż: były u mnie koleżanki. Jedna z nich przyniosła sobie pilniczek do paznokci :roll: i zaczęła dłubać w pazurach. Następnie położyła go na stole i poszłyśmy coś tam robić. Następnie pożegnała się i poszła sobie. Następnego dnia w szkole dowiedziałam się (oczywiście nie od niej), że jej pilniczek PRZEŚMIERGŁ od mojego Booguduchawinnego koteczka, który, żeby było śmieszniej trzymał się od nich z daleka, bo wie, z kim warto się zadawać a z kim nie. Gdy zapytałam o zdanie tą drugą dziewczynę, która u mnie była (od niedawna najlepszą przyjaciółkę tej pierwszej), odparła, że nie wie dlaczego, ale okropnie jechał ten pilniczek. Po tym incydencie oduczyłam się zapraszania do domu osób, które się nie znaja na rzeczy i kierują się uprzedzeniami.
Obrazek Obrazek
Cinia + Tycia :D

Iśka Junior

 
Posty: 128
Od: Śro sie 11, 2004 9:19
Lokalizacja: Sieradz

Post » Czw sty 20, 2005 15:21 Re: Do oddania CUDOWNY kotek!

Iśka Junior pisze:[...]że jej pilniczek PRZEŚMIERGŁ od mojego Booguduchawinnego koteczka[...]


A, przepraszam bardzo, z czego był ten pilniczek, że prześmiardł ??!! 8O 8O 8O Z wełenki, czy z jedwabiu ?? :twisted:

We łbach się ludziom przewraca !!! Sami się nie myją, chodzą w śmierdzących stylonkach, smród potu zabijają jeszcze bardziej śmierdzącym dezodorantem ... A czepiają się kotów !!!

Chociaż mój TZ, zanim zawitał u nas kotek, też uważał, że kot śmierdzi :twisted: Jakoś teraz nie pamięta o tym ... Teraz mówi do kotka "Pan kotku, śmierdzisz pani kremem" :twisted: :twisted: :twisted:

Suonko

 
Posty: 396
Od: Wto lip 27, 2004 9:19
Lokalizacja: Gdynia Obłuże

Post » Czw sty 20, 2005 17:07 kot

na razie Alice szuka domku sama potem ewentualnie kotek przyjedzie do mnie

pini1

 
Posty: 7035
Od: Nie cze 30, 2002 19:56
Lokalizacja: katowice

Post » Czw sty 20, 2005 17:26 Re: Do oddania CUDOWNY kotek!

Suonko pisze:
Iśka Junior pisze:[...]że jej pilniczek PRZEŚMIERGŁ od mojego Booguduchawinnego koteczka[...]


A, przepraszam bardzo, z czego był ten pilniczek, że prześmiardł ??!! 8O 8O 8O Z wełenki, czy z jedwabiu ?? :twisted:


Normalny pilniczek.
A ta dziewczyna ma cały czas brudne uszy! No wiecie co! Judasz! Przy mnie się zachwyca, jaki to śliczny kotek, a za plecami to co? :evil: A tak przy okazji to w jaki sposób ten pilnik (bleeee) miałby prześmiergnąć od kota? Chyba musiałabym Mięcie nim pazury przycinać od wewnątrz!!!! One są niemożliwe! :roll:
Obrazek Obrazek
Cinia + Tycia :D

Iśka Junior

 
Posty: 128
Od: Śro sie 11, 2004 9:19
Lokalizacja: Sieradz

Post » Czw sty 20, 2005 17:28

A w ogole to :ok: za kotka! Niech szybciutko znajdzie ciepły domek.
Obrazek Obrazek
Cinia + Tycia :D

Iśka Junior

 
Posty: 128
Od: Śro sie 11, 2004 9:19
Lokalizacja: Sieradz

Post » Pt sty 21, 2005 13:40

hopsa dla kocurka!
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, magnificent tree, Zeeni i 535 gości