[help] kastracja w trójmieście

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 27, 2005 17:17

A czy ktoś słyszał o wet.Słowikowskim imienia nie pamietam -ma gabinet na Morenie.Koleżanka mi go poleciła -ale nikt z moich znajomych nie miał z tym gabinetem do czynienia.
Mnie też ( a raczej kota) czeka wizyta i zabieg stąd skorzystam z wątku i też popytam co nieco :)
pozdrowienia-Werka


Obrazek

Werka1

 
Posty: 839
Od: Nie sie 01, 2004 13:49
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Czw sty 27, 2005 18:15

Werka1 - Jacek Słowikowski - też barrrrdzo dobry wet. Na prawdę chłopak leczy z sercem i profesjonalizmem.
"Chłopak" - ja go poznałam prawie 10 lat temu :oops:

Odbierał 10 lat temu poród od mojej kotki (uratował życie jednego maleństwa). Później wyciągnął ją z grzybicy.
Później znikł, pracował w hurtowni leków weterynaryjnych (tak słyszałam). Trafiłam więc z kotą do dr Magdy Jankowiak.

Dr Jacek Słowikowski pojawił się znowu na Morenie, ale ja już zmieniłam weta ...
Reasumując - doświadczenie mówi rewelacyjny wet, znajomi barrrdzo go polecają. Jest na prawdę świetny.

GosiaD

 
Posty: 43
Od: Pt mar 26, 2004 13:45
Lokalizacja: Gdańsk/Preston UK

Post » Czw sty 27, 2005 18:23

Gosia baaaaaaaaaaardzo dziękuję za opinię.

:dance: :dance2:
nawet nie wiesz jak mnie ucieszyła Twoja wiadomość.
pozdrowienia-Werka


Obrazek

Werka1

 
Posty: 839
Od: Nie sie 01, 2004 13:49
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Czw sty 27, 2005 19:37

ja Miske sterylizowalam niedawno u pana Górki, na Hallera. Super wet. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz.. nic nam nie powiedzial o takich rzeczach jak np. glodowka przed sterylka. cale szczescie ze juz sie troche orientowalam.. zastanawiam sie czy nie powiedzial bo zapomnial, czy dlatego ze uznal ze na pewno wiemy... :roll:
Obrazek

AsiaS

 
Posty: 448
Od: Pt lis 08, 2002 10:58
Lokalizacja: gdańsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, makrzy i 259 gości