DLACZEGO WARTO ADOPTOWAĆ DOROSŁEGO KOTA-PRZECZYTAJ

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 25, 2005 22:33

Nezia pisze:
Tika pisze:
Nezia pisze:
KofeInka pisze:Wspanialy watek! Uklony w strone autorki. :)

KofeInka pisze:Głupio mi, że nie pomyślałam o takim wątku za tem tym bardziej chylę czoła przed autorką i podpisuję się nie tylko rękoma ale i nogami

Bardzo dziękuję :oops: , ale to był pomysł mojej Saminki :wink:


Mądra z Niej dziewczyna :D !!!


Nooo, mądra, nie da się ukryć...a jak Soyka???


Wydaje mi się, że troszkę lepiej, ale niestety nie jestem wetem :( .

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto sty 25, 2005 22:38

Tika pisze:Wydaje mi się, że troszkę lepiej, ale niestety nie jestem wetem :( .

To za Soykę, niech wreszcie będzie zdrowa :ok: :ok: :ok:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Śro sty 26, 2005 14:29

:catmilk:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Śro sty 26, 2005 20:02

W Wątku "maciupki BISZKOPCIK i rodzenstwo SZUKAJA DOMU: Iśka pisze:

Iśka pisze:Ja adoptowałam Miętę zaraz jak odchowała swój pierwszy (i jedyny) miot.
Bardzo jestem szczęśliwa z jej powodu i zawsze będę orędowniczką adopcji dorosłych kotów.
Bardzo się cieszę,że te maluchy będą miały cudownie dzieciństwo i domki z prawdziwego zdarzenia i dorosłość szczęśliwą i starość.

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Nie sty 30, 2005 14:35

Nezia, pozwolilam sobie uzyc wszystkich zebranych przez was argumentow na kilku grupach news i forach, przy okazji namawiania na adopcje naszych kotow ze schroniska. Mam nadzieje, ze nie masz nic przeciw? Podalam link do tego watku :-) Mysle, ze twoj watek pomoze kotom od nas znalezc domy:-) Dzieki:-)
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 31, 2005 13:22

Wiele jest z takiego dorosłego kotucha radości, a ile satysfakcji, gdy okazuje swoją miłość i przywiązanie! Przed chwileczką dzwoni do mnie TŻ i mówi:
TŻ: - Coś ci powiem, ale musisz usiąść!
Ja: - 8O :strach:
TŻ: - Siedzisz już, no to trzymaj się mocno!
Ja: - 8O :strach:
TŻ: - Soyka siedziała mi na kolanach
Ja: - 8O 8O 8O
TŻ: Naprawdę!! :dance: :dance2: :balony: :piwa:
Ja: :dance: :dance2: :balony: :piwa:
Razem: :dance: :dance2: :balony: :piwa:

Bo mały kociak to zupełnie inna historia, a u dużego na miłość i zaufanie trzeba sobie zasłużyć i potem człowiek jest strrrrrrrrasznie dumny :D !

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon sty 31, 2005 13:42

Bajka wzięta ze schroniska jako małe kocię, już zapomniała tamte smutne chwile i traktuje dom jakby tu była od zawsze.
Azja, kotka działkowa, ma 1,5 roku - przyszła do nas 1,5 miesiąca temu. I od dwóch tygodni nieustannie nas wzrusza - jej pierwsze wskoczenie na kolana było prawie rodzinnym świętem :D a przyjście rano do łóżka i ułożenie się na poduszcze zaskutkowało moim godzinnym prawie bezruchem (całe szczęście że to była niedziela :twisted: ). No i przybiega na każde zawołanie i codziennie wita nas wracających z pracy, mrucząc i kręcąc ósemki. Od razu też wiedziała do czego służy drapak i kuweta a przecież to działkowe stworzenie 8O. Cudny kot :D

justyna_ebe

 
Posty: 1580
Od: Nie paź 17, 2004 16:00
Lokalizacja: łódzkie

Post » Pon sty 31, 2005 22:47

Tika pisze:Wiele jest z takiego dorosłego kotucha radości, a ile satysfakcji, gdy okazuje swoją miłość i przywiązanie! Przed chwileczką dzwoni do mnie TŻ i mówi:
TŻ: - Coś ci powiem, ale musisz usiąść!
Ja: - 8O :strach:
TŻ: - Siedzisz już, no to trzymaj się mocno!
Ja: - 8O :strach:
TŻ: - Soyka siedziała mi na kolanach
Ja: - 8O 8O 8O
TŻ: Naprawdę!! :dance: :dance2: :balony: :piwa:
Ja: :dance: :dance2: :balony: :piwa:
Razem: :dance: :dance2: :balony: :piwa:

Bo mały kociak to zupełnie inna historia, a u dużego na miłość i zaufanie trzeba sobie zasłużyć i potem człowiek jest strrrrrrrrasznie dumny :D !


:partygirl: :piwa: :dance: :balony: Tika !!!Gratulacje!!! :balony: :dance: :piwa: :partygirl:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pon sty 31, 2005 22:49

justyna_ebe pisze:Bajka wzięta ze schroniska jako małe kocię, już zapomniała tamte smutne chwile i traktuje dom jakby tu była od zawsze.
Azja, kotka działkowa, ma 1,5 roku - przyszła do nas 1,5 miesiąca temu. I od dwóch tygodni nieustannie nas wzrusza - jej pierwsze wskoczenie na kolana było prawie rodzinnym świętem :D a przyjście rano do łóżka i ułożenie się na poduszcze zaskutkowało moim godzinnym prawie bezruchem (całe szczęście że to była niedziela :twisted: ). No i przybiega na każde zawołanie i codziennie wita nas wracających z pracy, mrucząc i kręcąc ósemki. Od razu też wiedziała do czego służy drapak i kuweta a przecież to działkowe stworzenie 8O. Cudny kot :D


Justynko, gratulujemy kotów :ok: mamy nadzieję, że nasza Saminka też taka będzie i czekamy na tę chwilę z niecierpliwością :wink: :lol:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pon sty 31, 2005 22:50

Nika Łódź pisze:Nezia, pozwolilam sobie uzyc wszystkich zebranych przez was argumentow na kilku grupach news i forach, przy okazji namawiania na adopcje naszych kotow ze schroniska. Mam nadzieje, ze nie masz nic przeciw? Podalam link do tego watku :-) Mysle, ze twoj watek pomoze kotom od nas znalezc domy:-) Dzieki:-)


Niko, cieszę się, że ten wątek się przydaje :D

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Wto lut 01, 2005 20:55

Ja tez mam w domu kota dorosłego,którego przygarnęłam ze schroniska.
Lucek jest wspaniałym kotem,to on mnie codziennie wita kiedy wchodzę do domu wracając z pracy.Pozostałe dwa koty wychowałam od maleństwa ,ale wizę różnicę.Lucek mnie 'szanuje",podczas gdy wet.robił mu zastrzyk -objął mnie łapkami za szyję,kiedy jest u mnie na kolanach patrzy mi w oczy ,a slina się leje i leje :lol: Jest bardzo spokojny i opanowany.Pozostałe koty tylko patrzą żeby coś zmajstrować. :D
Młode koty szybciej znajduja chętnych nabywców(mówie o schronisku)Starsze czeka tam dożywocie.Ja również zwracałam sie niejednokrotnie z apelem o adopcję starszych kotów.Udało mi się wyciągnąć ze schroniska w ubiegłym roku 6 dorosłych kotów ( nawet 8-latka).Wszyscy są zadowoleni,wiem ponieważ mam z właścicielami kontakt.W Sopocie czeka ponad 200 kotów.
pozdrowienia-Werka


Obrazek

Werka1

 
Posty: 839
Od: Nie sie 01, 2004 13:49
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Śro lut 02, 2005 7:49

Bo każdy kot dorosły był kiedyś mały i każdy mały szybciutko będzie dorosły. :D

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 02, 2005 7:50

Bo każdy kot dorosły był kiedyś mały i każdy mały szybciutko będzie dorosły. :D

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 03, 2005 11:47

specjalnie dla Ewci podnoszę :wink:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw lut 03, 2005 13:07

właśnie-malutki kotek rośnie bardzo bardzo szybciutko i taka puchata kuleczka wbrew pozorom nie lubi za duzo wylegiwac sie na kolanach-bo ma w główce pełno innych pomysłów
ja jak miałam małą puchatą kuleczkę-to wiecie co-za mało mi było kota na kolankach-bo nawet jak na nich leżał to był za mały po prostu-czekałam aż urośnie z niecierpliwością
nie powiem już o tym,że do wychowania malucha trzeba się przyłożyć tak samo jak do wych.dziecka-to nie żadana sielanka-trzeba wiedzieć-maluch-to duż pracy-cierpliwości itd.
nie zapomnę ile uwagi musialam włożyć w to żeby nikt go nie zdepnął-bo zawsze wchodził pod nogi-pod podnisioną nogę np.z obcasem-ja gościom nogi przesuwałam-wiecznie przypominałam wszystkim-uważaj :!: ostrożnie drzwi zamykaj bo go przytrzaśniesz-uwaga :!: kiciuś pod poduszką-bo go zagnieciesz :!: długo bym tu opowiadała
byłam wiecznym stróżem-włosek kotkowi z głowy nie spadł
moja druga kicia jak przyjechała ze schr.miała około pół roku-uffff-a i tak mi się wydaje,ze to dzidziuś
DOROSŁY KOT DAJE DUŻO SPOKOJU-JA SIĘ ZAWSZE PRZY NICH USPOKAJAM WYCISZAM I WSZYSTKO CO NAJLEPSZE
ADOPTUJCIE DOROSLE KOTY-NAMAWIAM

Gudik

 
Posty: 633
Od: Wto sty 04, 2005 21:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 295 gości