Wrrr... zabawa kupkami

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 12, 2005 19:56

Mój kiciorek to wielki czyścioch i starannie zakopuje swój urobek 8)
Rozczulał mnie bardzo w kocięctwie, gdy jako maleńki, chudy szkrabik dzielnie zakopywał cieńkimi łapinami maleńkie kupalki i formował piękne kopczyki w wielkiej kuwecie :lol:

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Śro sty 12, 2005 20:35

Ania z Poznania pisze:
Wawe pisze:
Ania z Poznania pisze:Moja maluda dla odmiany bawi się łopatką i przeszkadza w sprzątaniu kuwety. Też mam nadzieję, że z wiekiem się ustatkuje.

A myślisz, że moja to nie? :twisted: Właśnie odkryła jaka to świetna zabawa: władować się do kuwetki podczas sprzątania i przejechać się na takiej sunącej łopatce. :twisted:

Moja zaczepia pazurami łopatkę, wyszarpuje mi ją z ręki i robi sobie z niej zabawkę :evil:

Wrrr, Leni chyba podczytuje po cichu forum, bo właśnie dzisiaj zastosowała sposob Twojej kici. :wink:

Wawe

 
Posty: 9318
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw sty 13, 2005 15:08

Wrrr... :lol: To ciekawe co jeszcze wymyśli, bo moja Plamka ma nieograniczone możliwości. Ciągle czegoś szukam.

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sty 13, 2005 16:07

Anka pisze:Jest taka teoria, że nie zakopują koty o takim mocnym, trochę dominującym charakterze. Chcą świadomie zostawić po sobie ślady pt. "Ja tu byłem(am)". Nieśmiałe odwrotnie - ukrywają. No, nie wiem, u mnie nie do końca sprawdza się. Ale też jest z tym różnie.
Wiele głasków dla ślicznych panienek :D


zgadzam sie, Lala jest kotem z CHARAKTERKIEM i nigdy nie zakopie po sobie qupali a Blondi, mala kochana "pierdolka" kopie i grzebie w kuwecie dopoki nie bedzie nic a nic widac :D
Blondi (Beruška), Lara (Lala) i Milla (Milka)
Obrazek

zgaga

 
Posty: 135
Od: Pt paź 29, 2004 9:58
Lokalizacja: Praha, Czechy

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 263 gości