Czy to prawda ??????????????

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 12, 2005 16:37

zalatany pisze:Progect, daj link do tej strony, chętnie bym to przeczytał. Dla mnie to jakaś dziwaczna nowość, ale chciałbym przeczytać całość, zanim się do tego ustosunkuję,
Pozdrawiam


Nie pamiętam ktora to strona,ale teraz mam dostęp do netu postaram się poszukać

progect

 
Posty: 5771
Od: Nie lis 28, 2004 21:36
Lokalizacja: Kraków Bronowice teraz już Smardzowice

Post » Śro sty 12, 2005 17:36

dakota pisze:Podobną opinię słyszałam w odniesieniu do jedzących surowe mięso psów.
Moje koty są żywione suchym i surowizną i ich poziom agresji całkiem mi odpowiada (niższy niż u mnie:wink:).
Progect, a Twoja kicia z podpisu niezmiennie mnie "zauracza" - ta jej czarna pelerynka z kapturkiem - cudo.

Boshh ale mam kłopoty z netem. Napisałam odpowiedż dla ciebie dwa razy i mi je wcięło. No to jeszcze raz:
dziękuję. Mnie się podobają wszystkie koty,ale na razie uczę się tej jednej i urabiam TZ w sprawie towarzystwa dla małej.

progect

 
Posty: 5771
Od: Nie lis 28, 2004 21:36
Lokalizacja: Kraków Bronowice teraz już Smardzowice

Post » Śro sty 12, 2005 17:41

progect pisze:
zalatany pisze:Progect, daj link do tej strony, chętnie bym to przeczytał. Dla mnie to jakaś dziwaczna nowość, ale chciałbym przeczytać całość, zanim się do tego ustosunkuję,
Pozdrawiam


Nie pamiętam ktora to strona,ale teraz mam dostęp do netu postaram się poszukać



I odpowiedż dla Zalatanego też mi wcięło a napisałam się,że ho,ho :cry: więc podaję tylko link do strony:http://www.koty.nowiny.pl/weterynarz/wet020.html

progect

 
Posty: 5771
Od: Nie lis 28, 2004 21:36
Lokalizacja: Kraków Bronowice teraz już Smardzowice

Post » Czw sty 13, 2005 10:28

trudno powiedzieć czy tygrysom wyjdzie to na zdrowie...nie mnie to oceniać. Ale podejrzewam, że gdyby było im z tym źle to nie chiałyby się rozmnażać.Nie mówię, że to jest dobre, albo złe opowiadam po prostu o tym co widziałam;-)

Bagirka

 
Posty: 379
Od: Nie sty 02, 2005 17:40
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 13, 2005 11:06

Słuchajcie, czy to nie jest tren sam vet co się wsławil niekonwencjonalnymi pomyslami na Paluchu?
Ja kiedyś słyszałam o teorii filozofa (nie pamiętam nazwiska) na temat charakteru Anglików, będącego pochodną spożywania na wpół surowego miesa. Podobno tacy ludzie są "drapieżni".Może biednemu vetowi coś się pokićkało. Koty są mięsożerne, kot jarosz nie ma szans (a pies podobno tak)

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Czw sty 13, 2005 12:38

Amica pisze:Ja kiedyś słyszałam o teorii filozofa (nie pamiętam nazwiska) na temat charakteru Anglików, będącego pochodną spożywania na wpół surowego miesa. Podobno tacy ludzie są "drapieżni".

:twisted: a ja lubię "tatara"....
Czasami też bywam agresywna ...
Pozdrawiam,
Nuśka & Romeros

Nuśka

 
Posty: 1957
Od: Wto gru 16, 2003 0:23
Lokalizacja: Krakow

Post » Czw sty 13, 2005 12:48

Z tymi tygrysami to chodzi o to że one owszem, jedzą mięso, tylko podane w takiej formie, że wcale mięsa nie przypomina. Jest ono bardzo dokładnie płukane, mielone, chyba gotowane i mieszane z karmą dla bodajże dla psów, warzywami i ryżem. Także te tygrysy wcale nie są wegetarianami, tylko forma ich posiłków wcale nie przypomina mięsiwa w tradycyjnej formie, tylko taka nijaką papkę. A to wszytko po to aby nie skojarzyły zapachu krwi i surowego mięsa z posiłkiem. A to znowu po to aby kiedyś, przypadkiem skaleczywszy kogoś, człowieka lub zwierzę, nie potraktowały go jako posiłek.

@sica

 
Posty: 817
Od: Śro lip 07, 2004 12:12
Lokalizacja: Kraków, stara Nowa-Huta

Post » Czw sty 13, 2005 21:43

Amica pisze:Słuchajcie, czy to nie jest tren sam vet co się wsławil niekonwencjonalnymi pomyslami na Paluchu?
Ja kiedyś słyszałam o teorii filozofa (nie pamiętam nazwiska) na temat charakteru Anglików, będącego pochodną spożywania na wpół surowego miesa. Podobno tacy ludzie są "drapieżni".Może biednemu vetowi coś się pokićkało. Koty są mięsożerne, kot jarosz nie ma szans (a pies podobno tak)


A o co wtedy chodziło?

progect

 
Posty: 5771
Od: Nie lis 28, 2004 21:36
Lokalizacja: Kraków Bronowice teraz już Smardzowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka, Meteorolog1 i 132 gości