Czy kastrowany kot zachowuje dzikie instynkty?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 06, 2005 18:37 Czy kastrowany kot zachowuje dzikie instynkty?

Zginoł mi kot , który został wykastrowany jako dorosły oswojony kocurek. Nie wiem czy mógł wyjś szukac wrarzeń za kotkami ostatnio jak zrobiło się ciepło dziwnie sie zachowywał. Czy mogły pozostać w nim pomimo kastracji dzikie instynkty? Kot polował miał (charakterek).
Jolanta

Jolanta

 
Posty: 13
Od: Czw sty 06, 2005 12:35
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Czw sty 06, 2005 19:17

Mógł pójść za innym kotem, niekoniecznie kotką w rui, w celach zabawowych lub wojowniczych. Mógł pogonić za ptaszkiem. Mógł zostać pogoniony przez psa. Możliwości jest sporo, niestety...
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Czw sty 06, 2005 20:06

Dwoistość kociej natury pozwala przypuszczać, że pomimo pewnych zabiegów, zachowuje on swoje instynkty, przynajmniej te łowieckie. Wychodząc na dwór zmienia się w dzikie zwierzę. Jednak najpiękniejsze jest to, że szybko przechodzi z jednego wcielenia w drugie, stając się łagodnym, domowym pieszczochem. Jest to jedna z cech którą kocham u kotów. Pozdrawiamy!! :) Mam nadzieję, że się szybko znajdzie.

Obrazek Obrazek

yv73

 
Posty: 1091
Od: Pt gru 31, 2004 18:30

Post » Pt sty 07, 2005 9:47

Koty mojej znajomej , dwa kastarty mają pełne pole do popisu-mieszakają w górach, w pieknym domku a obok ....wolność!! :wink:
I całkowicie zachowały zdolności łowieckie, znikają na całe dnie.
Liczę ,ze w przpadku Twojego kota tez się tak stało, wróci zmęczony , ale szczęsliwy :D

fajna

 
Posty: 78
Od: Śro sty 05, 2005 15:17
Lokalizacja: Katowice




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab., Google [Bot], kicalka i 105 gości