Będę wdzięczna za każdą pomoc!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 03, 2005 13:38 Będę wdzięczna za każdą pomoc!!!

Moi Drodzy
Zawsze można na Was liczyć więc i tym razem ośmielam się prosić o pomoc. Co prawda chodzi o psa ale cóż, muszę mu pomóc.
http://upload.miau.pl/40813.jpg

POSZUKUJE JEGO WŁAŚCICIELA LUB CHOĆBY PRZEJŚCIOWEGO DOMU.

Od razu napiszę, że nie mam teraz dostępu do internetu dlatego proszę dzwonić - 0504 850 452. Ewentualnie mail: karunia@wp.pl ale mogę sprawdzić tylko w czasie pracy.

W dniu 1 stycznia 2005. przybłąkał się bardzo miły piesek.
Chodził po ulicy Al. Solidarności/ Al. Jana Pawła II i szukał swojego właściciela. Z pewnością zaginął w noc Sylwestrową, pewnie wystraszył się petard.
Jest krótkowłosy, rudy, nieduży, mniej więcej wielkości dużego jamnika ale ma dłuższe łapy. Chwilami troszkę kuleje na prawą łapkę.
Jest bardzo przyjacielski, reaguje na komendy, podaję łapę i pięknie prosi, ma bardzo piękny pyszczek i mądre oczy.
Piesek pilnie poszukuje swojego właściciela lub nowego opiekuna !!!
Dobrze toleruje inne zwierzęta i dzieci, jest ufny i niezwykle łagodny. Nie mogę go zatrzymać gdyż mam bardzo agresywnego kota (Xenia nie toleruje w ogóle psów) oraz bardzo długo jestem poza domem i nie jestem w stanie zapewnić mu właściwej opieki. (ostatnio wychodzę z pracy o 22 nawet!!!)
Mój telefon 0504 850 452.
W tej chwili korzystam z uprzejmości sąsiadki, która w ciągu dnia wyprowadzi go na spacer, ale taka sytuacja nie może trwać długo :((. Nie chce dopuścić do tego aby pies jechał do schroniska gdzie w ciągu krótkich chwili straci całą swoją radość życia i zaufanie do człowieka ani skazywać go na wegetację tam.
Dlatego prośba gorąca do wszystkich, jeżeli sami nie możecie pomóc i zapewnić mu choćby tymczasowego domu, wyślijcie tą informację dalej z prośbą do znajomych o wysłanie do dalszych znajomych itd. Ten pies musi mieć kochający dom!
TEl. 0504 850 452. zdjęcia psa w załączeniu
http://upload.miau.pl/40816.jpg
http://upload.miau.pl/40818.jpg


Zrobiłam już ogłoszenia i je porozklejam, dałam ogłoszenie do Wyborczej i dam na necie ale gorąca prośba o skopiowanie treści tej prośby i porozwieszanie gdzie się da lub wysłanie do znajomych mailem.


[/b]

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pon sty 03, 2005 18:53

Karunia, myślę, że warto zostawić informację o psie w schronisku bo ludzie, którym zgineły zwierzęta często dzwonią do schroniska z pytaniem czy ktoś nie przyniósł ich kota czy psa. Chyba właśnie tam najlepiej powiesić plakat i prosić pracowników by pamiętali, że jest taki pies w tymczasowym domu.
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1749
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro sty 05, 2005 16:13

rozwiesiłam ogłoszenia
dalam ogłoszenie do wyborczej
oraz do Metro i Dzień Dobry - 500 zł !!! razem
\ale trudno, najwazniejsze zeby piesek znalazł dom
lub właściciela
poza tym na forach i w schronisku.

sama nie wiem co jeszcze można zrobić
byłam z nim w telewizji i chyba jeszcze raz pójdę = większa szansa że go ktoś zobaczy

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Czw sty 06, 2005 11:36

Tak jak napisałam na kł, rozejrzałam się za tym ogłoszeniem-to zaginęła (chyba suczka :roll: nie pamiętam) jamniczka, ruda, kilkunastoletnia, więc chyba nie to :( Ale ktoś szuka..

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Pt sty 14, 2005 17:56

piesek wciąż u mnie
zgłosiło się sporo osób, którym zagineły zwierzaczki ale niestety to nie ten piesek
jest bardzo przytulasty i ciągle chce być w towarzystwie człowieka
pilnie potrzebuje domu!!!
porozwieszajcie prosze informacje i powysyłajcie mailem do znajomych

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pt sty 14, 2005 18:03

Moim pieskom się właśnie udało! Twój też na pewno znajdzie Pana (dawnego, albo nowego). Rozsyłam maile do znajomych. Trzymam kciuki!!!
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kotcsg, Majestic-12 [Bot], Meteorolog1 i 260 gości