Wrocławianie POMOCY! - Myszka ma dom Amelek szuka dalej...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 19, 2004 13:00 Wrocławianie POMOCY! - Myszka ma dom Amelek szuka dalej...

Są dwa koty, którym na czas świąt trzeba koniecznie znaleźć dom.

1. Mikuś - kot który trafił do schroniska bo właścicielka, starsza pani poszła do szpitala, po 3 tygodniach w schronisku Mikusia zabrała na 3 tygodnie koleżanka Leny. Nie szukaliśmy kotu domu bo w końcu miał właścicielkę, która była w szpitalu i miała niedługo wyjść. Właścicielka jednak się nie odezwała do schroniska ani razu, kocurek siedzi w tymczasowym domu i będzie mógł tam wrócić 3.01 ale między 26.12 a 03.01 nie ma co z nim zrobić :( Czy ktoś z Wrocławia, kto nie wyjeżdża mógłby się na ten czas kotem zaopiekować? zabrać do siebie?
Jedyną alternatywą jest ponownie schroniskowy barak i klatka a to na pewno złamie psychicznie kota :( kocurek jest pogodny, żywy, wykastrowany, ma ok 3 lat

2. Amelek - będzie mógł wrócić do tymczasowego domu ale też na czas Świąt trzeba go gdzieś przechować

3. dziś do schroniska przed chwilą (dzwoniła do mnie p Gosia właśnie) trafiła koteczka zabrana w zeszłym roku ze schroniska z połamaną miednicą, koteczka cudowna, przemiła, mądra... dziewczyna która ją zabrała praktycznie ją wyratowała podając kroplówki i leki a teraz, po ponad roku odwiozła ją do schroniska bo... bo ma dosyć bo ponoć kotka jej sika poza kuwetę a ona teraz sobie sprawiła małego kotka i jej już nie chce, kotka jest ponoć przerażona, dopiero została przyjęta, gdyby znalazło się miejsce gdzie może przeczekać aż jej coś znajdziemy...
to jeden z tych kotów które mi bardzo mocno zapadł w serce dlatego mimo ponad roku bardzo dobrze ją pamietam :(
zaraz jadę do schroniska i porobię jeszcze zdjęcia..

Tak więc dla tych trzech kotów bardzo szukam czegoś...
Mikuś jest na 100% zdrowy
Amelek miał problem z oczami ale był u weta i dostaje krople ponoć jest o wiele lepiej
Koteczka trafiła do baraku wg zapewnien p. Gosi już odkażonego.. trafiłam tam przed chwilą więc może jeszcze jest ok :( sama nie wiem
ale strasznie mnie to zmartwiło
Ostatnio edytowano Śro gru 29, 2004 18:45 przez miki, łącznie edytowano 4 razy
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1749
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie gru 19, 2004 16:57

:( Biedne kotulki :(
Ja niestety nie mogę pomóc :( (u mnie w domu wciąż jeszcze grzyb :evil: ), ale trzymam mocno kciuki za znalezienie świątecznych domków dla kotków :ok: :ok: :ok: !

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie gru 19, 2004 18:03

To jeszcze raz up, bo już znikam, a kotki potrzebują domków :( !

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie gru 19, 2004 18:58

w gore, nie pozwolcie dac kota znow do schroniska! my nie mamy jak pomoc, wszystko juz przedyskutowalysmy i impas.... :-(

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 19, 2004 19:15

byłam w schronisku, tragedia :( nie ma gdzie kotów upychać :((
nikt nie zabiera i ciągle trafiają nowe, naprawdę calutki barak zapchany rownież maluszkami :((

a biedna koteczka co miała połamaną miednicę i nazywa się teraz Myszka tak się do mnie tuliła, że prawie wyłam z bezsilności, mogłam jej tylko obiecać, że zrobię wszystko by ją wyciągnąć, jest przekochana.... czemu ludzie są tacy? czemu ta dziewczyna nie skontaktowała się ze mnią przecież dzięki mnie miała Myszkę? wystarczyło dać znać, że jej nie chce, że ma innego kota, małego a ona przed samymi świętami ją wyrzuciła z domu, tak po prostu :(((

bardzo potrzebuję Waszej pomocy - dwa pierwsze koty mogą iść do domu z innymi kotami, Myszka ponieważ dziś trafiła do baraku lepiej by poszła na tydzień chociaż gdzieś gdzie nie ma kotów

czy ktoś może pomóc??????????
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1749
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie gru 19, 2004 21:16

ja niestety nie moge wziac, wyjezdzam na swieta a potem na sylwestra, ale podnosze watek do gory
Obrazek

Oliwka

 
Posty: 858
Od: Pon wrz 27, 2004 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 19, 2004 22:46

1. sprawa Mikusia rozwiązana - ma dom na święta

2. jeśli chodzi o Amelka to merefenebef być może będzie mogła ale to jeszcze nie na 100% - pewnie jutro się wyjaśni (dzięki merefenebef za oferowaną pomoc :lol: )

3. jeśli chodzi o Myszkę to BARDZO BARDZO BARDZO szukam jej domu choć na tymczasem i proszę o pomoc!
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1749
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon gru 20, 2004 21:54

Ja mogę kotka przechować ale dopiero od niedzieli (ew. soboty wieczór)
wcześniej się nie da - bo na wigilię jadę do rodziców.

Czy jest ktos kto sie kotkiem moze od srody wieczor do soboty zaopiekować ?
On taki śliczny i potrzebuje opieki.
Obrazek

merefenebef

 
Posty: 212
Od: Wto sty 20, 2004 14:49
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 20, 2004 22:05

Bardzo pilnie szukamy domu dla Amelka na trzy dni (od środy wieczór do soboty wieczór) kot jest spokojny, bardzo przyjazny i bezproblemowy względem innych kotów. Czy ktoś go ugości na Wigilię :?:
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1749
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto gru 21, 2004 6:49

Podbijam i dodam w sprawie Myszki - dziewczyna, która oddała ją do schroniska okłamała mnie przynajmniej w dwóch kwestiach na co mam dowody więc przestaję jej wierzyć, że kotka w ogóle sikała poza kuwetą. Mi móiwła, że raz na 4-5 dni sikała na łóżko a pozostały czas zasze do kuwety i że to była reakcja na nowego kota.
Myszka jest przerażona, dziewczyna miała dosłać informacje i nie zrobiła tego :( potrzebna bardzo Wasza pomoc w wyciągnięciu jej ze schroniska.

Amelek dalej pilnie szuka na trzy dni domu .
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1749
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto gru 21, 2004 10:20

UP!
Szukamy domku od środy do soboty.
Potem mogę się nim zająć
Obrazek

merefenebef

 
Posty: 212
Od: Wto sty 20, 2004 14:49
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 21, 2004 12:34

UP
Obrazek

merefenebef

 
Posty: 212
Od: Wto sty 20, 2004 14:49
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 21, 2004 13:08

Ja tylko mogę podnosić :( .
Halo - wrocławianie kotki Was potrzebują!!!!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto gru 21, 2004 15:36

UP
Obrazek

merefenebef

 
Posty: 212
Od: Wto sty 20, 2004 14:49
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 21, 2004 17:51

może by podwiesić wątek :roll:
Obrazek

dasza

 
Posty: 1121
Od: Wto mar 02, 2004 21:47
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Seo-Ul-Jef i 242 gości