Od rudej Sami-życzenia str.6

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 17, 2004 14:36 Od rudej Sami-życzenia str.6

Cały czwartek czułam, że coś jest nie tak, wszyscy się wokół mnie kręcili, głaskali, tulili...nie wiedziałam o co chodzi??? Wieczorem wpakowali do tego plastikowego pudła i gdzieś powieźli...potem dali mnie jakiemuś człowiekowi, a ten dał jakimś innym z psem...
Zanieśli mnie do swojego mieszkania i powiedzieli, że to teraz będzie mój nowy dom 8O ale jaki to dom, żadnych schodów, tak mało pomieszczeń i ZERO drapaków. Jest za to kanapa :twisted: sprawdziłam, fajne odgłosy, jak ją podrapać... nawet się obudzili, jak to usłyszeli 8)
A ten pies to jakiś dziwny, myśli, że dama będzie się od razu z nim bawiła :roll: muszę przecież najpierw pozwiedzać, obwąchać...no, niech trochę poczeka...Karma w jego misce jest bardzo dobra, ta moja nie do końca:trochę takiej jak w starym domu i jakaś nowa, ta jest nawet dobra, ale takie duże kawałki :roll: ta, co o niej mówią "Aga" powiedziała, że to karma dla Maine Coon'ów i powinnam ją jeść, bo jestem chuda jak patyk...wielkie mi coś przejść między prętami łóżka :roll: 10 cm to duuużo miejsca.
Dzieciaki mnie głaszczą, ja ich liżę i znowu mnie głaszczą...ale to fajne...
Ostatnio edytowano Wto gru 21, 2004 23:01 przez Nezia, łącznie edytowano 5 razy

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pt gru 17, 2004 14:43

Sami witaj w nowym domku i niech ci się w nim jak najlepiej wiedzie. :D :D :D

Wawe

 
Posty: 9319
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt gru 17, 2004 14:45

Zdjęcia! Zdjęcia! Zdjęcia!

:D :D :D

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pt gru 17, 2004 14:52

ALE WSPANIALE ze jesteś już w nowym domku kiciu :-))))
Obrazek

dasza

 
Posty: 1121
Od: Wto mar 02, 2004 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 17, 2004 14:56

Ci nowi jacyś tacy zacofani :roll: nawet cyfrówki nie mają :roll: dopiero pojadą pożyczyć...no i słusznie, jestem przecież sliczna, a że chuda :roll: a modelki to co, grube są??? ważą pewnie tyle co i ja 8)
Wylizałam całą twarz tej "Agi", teraz leżę na posłaniu psa, trochę nade mną poskakał, ale co tam niech idzie gdzie indziej... :twisted: poszedł na fotel...i kto tu ma władzę :twisted:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pt gru 17, 2004 15:01

Piękne relacje Sami :D
No pewnie, że pies musi ustąpic kotu - zwłaszcza damie MCO.Tak trzymać :D
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38271
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt gru 17, 2004 15:21

Cześć Sami! Wiesz, ja też uważam, że psia karma jest najlepsza, nie rozumiem dlaczego nie pozwalają mi jej jeść. A moja taka nie bardzo... Ale jak chcę spróbować czy inne koty też mają takie paskudztwo, to też mi nie pozwalają.
Witaj w nowym domu!
Kita

Aha, tu mi jeszcze Psotka podpowiada pozdrowienia. Też niezła z niej modelka, nawet chodzi jak na obcasach!

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt gru 17, 2004 15:56

gratuluje dokocenia :dance2:
Obrazek
Obrazek

miaa

 
Posty: 900
Od: Wto paź 12, 2004 7:37
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Pt gru 17, 2004 16:00 Re: To ja, Sami- ruda MCO :)-dzie˛ki Wam mam nowy dom !!!

Nezia pisze:Karma w jego misce jest bardzo dobra, ta moja nie do kon´ca:troche˛ takiej jak w starym domu i jakas´ nowa, ta jest nawet dobra, ale takie duz˙e kawa?ki :roll: ta, co o niej mówia˛ "Aga" powiedzia?a, z˙e to karma dla Maine Coon'ów i powinnam ja˛ jes´c´, bo jestem chuda jak patyk.


Sami, to Ty nie wsuwasz karmy dla alergikow? tak jak ja? bo mnie te RC to szkodza...
Karola
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pt gru 17, 2004 16:07

:ok: :D - gratuluję i czekam na zdjęcia!

Olinka

 
Posty: 11075
Od: Pt wrz 24, 2004 16:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt gru 17, 2004 16:09 Re: To ja, Sami- ruda MCO :)-dzie˛ki Wam mam nowy dom !!!

kasia piet pisze:Sami, to Ty nie wsuwasz karmy dla alergikow? tak jak ja? bo mnie te RC to szkodza...
Karola


Powiedzieli, że bedę taką jadła, ale najpierw muszę się zadomowić i przestawić na inną karmę, oni mówią, że jak mi dadzą od razu tę dla alergików to będę miała laksę 8O 8O 8O a nie spytali mnie czy chcę ją mieć i co to takiego wogóle jest ???

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pt gru 17, 2004 16:22 Re: To ja, Sami- ruda MCO :)-dzie˛ki Wam mam nowy dom !!!

Nezia pisze:
kasia piet pisze:Sami, to Ty nie wsuwasz karmy dla alergikow? tak jak ja? bo mnie te RC to szkodza...
Karola


Powiedzieli, z˙e bede˛ taka˛ jad?a, ale najpierw musze˛ sie˛ zadomowic´ i przestawic´ na inna˛ karme˛, oni mówia˛, z˙e jak mi dadza˛ od razu te˛ dla alergików to be˛de˛ mia?a lakse˛ 8O 8O 8O a nie spytali mnie czy chce˛ ja˛ miec´ i co to takiego wogóle jest ???

hmm... pojecia nie mam, Kaska takich rzeczy mi wcale nie mowila... tylko dala od razu. Wiesz co, Ty sie postaraj szybko przyzwyczaic do nowych dwunoznych i czterolapnych, bo po co sie stresowac?? i sie zacznie jazda! a tak bardzo Ci sie podoba ta kanapa? moze Ci ja oddadza? przeciez trzeba miec cos swojego!
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pt gru 17, 2004 16:25 Re: To ja, Sami- ruda MCO :)-dzie˛ki Wam mam nowy dom !!!

kasia piet pisze:
Nezia pisze:
kasia piet pisze:Sami, to Ty nie wsuwasz karmy dla alergikow? tak jak ja? bo mnie te RC to szkodza...
Karola


Powiedzieli, z˙e bede˛ taka˛ jad?a, ale najpierw musze˛ sie˛ zadomowic´ i przestawic´ na inna˛ karme˛, oni mówia˛, z˙e jak mi dadza˛ od razu te˛ dla alergików to be˛de˛ mia?a lakse˛ 8O 8O 8O a nie spytali mnie czy chce˛ ja˛ miec´ i co to takiego wogóle jest ???

hmm... pojecia nie mam, Kaska takich rzeczy mi wcale nie mowila... tylko dala od razu. Wiesz co, Ty sie postaraj szybko przyzwyczaic do nowych dwunoznych i czterolapnych, bo po co sie stresowac?? i sie zacznie jazda! a tak bardzo Ci sie podoba ta kanapa? moze Ci ja oddadza? przeciez trzeba miec cos swojego!


Powinni mi ją oddać, niech śpią na posłaniu psa, ma ich chyba sto :roll: a posłanie nie jest tak wygodne, jak kanapa,prawda??? No i posłanie nie wydaje takich dźwięków przy drapaniu 8)

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pt gru 17, 2004 16:51

Jasne, że kanapa jest najlepsza, fotele też mogą być. Inne koty też są tego samego zdania, więc dla naszej mamy zostaje bardzo niewiele miejsca.
Kita

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt gru 17, 2004 17:21

Ania z Poznania pisze:Jasne, że kanapa jest najlepsza, fotele też mogą być. Inne koty też są tego samego zdania, więc dla naszej mamy zostaje bardzo niewiele miejsca.
Kita
:ryk:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, Google [Bot], Zeeni i 538 gości