zastanawiam się nad trzecim kotem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 17, 2004 16:37

U mnie 2 koty, a kuwety 3 :oops:
Ale to w sumie tylko dlatego, ze zamykam je czasami w lazience i w przedpokoju i postawilam tam kuwety bo nie chcialo mi sie ich ciagle przestawiać.
sprzatam, je raz dziennie, lub co drugi dzien, zasmi ktoras z kuwat jest nie uzywana.
Karolina i kotki: Lolitka(12 m-cy) Cynamonek(7 m-cy)
http://www.empikfoto.pl/albumy5/87521/110376/previews/10985499_lola.jpg

kraszek

 
Posty: 154
Od: Śro lis 17, 2004 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 19, 2004 22:43

Bierz :)

Ja mam 3 koty na 42 m2 - w jednopokojowym mieszkaniu, 2 kuwety (tak jak przy 2 kotach )

Dwa pierwsze to bracia z jednego miotu - nie lubią się okropnie - zawsze były kłótnie, a czasami i walki. W kwietniu/maju przyjełam bardzo zahukaną koteczke z Canisu na przechowanie - i przez pierwszy miesiąc oba koty chodziły za nią sznureczkiem ( bez żadnych bójek :lol: ) A teraz jest tak ,że panienka rozstawia koty po kątach i żaden jej nie podskoczy :lol:
Całe towarzystwo sie świetnie zgrało, a ja mam więcej czasu na pisanie w internecie, bo nie muszę ich zabawiać :P
Anna

anna100

 
Posty: 269
Od: Sob kwi 12, 2003 10:13
Lokalizacja: Wa-wa Bemowo

Post » Nie gru 19, 2004 23:09

no i wychodzi na to, ze po świętach w domu pojawi się nowy rudy lokator. już się martwię, że będą się tłukły :)
Aśka i...
Obrazek

tomoe

 
Posty: 2278
Od: Wto sie 03, 2004 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 19, 2004 23:10

gratulacje :)

u mnie 2 kuwety na 4 koty.

A ten kocur z Azylu to chyba już ma dom? Tak mi się obiło o oczy :roll:

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Nie gru 19, 2004 23:23

No to ja bije rekordy-4 kuwety na dwa koty bo trzeci w domu sie nie zaltwia. Antos musi miec dwie-na siu i reszte a Fiona narazie ma porozstawiane dwie dodatkowe aby w locie mogla gdzies przycupnac,spieszy sie zawsze bardzo, gdzies:) Mysle, ze na trzech zakonczymy docelowo.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Pon gru 20, 2004 0:28

ja mam trojeczke na 42 mkw (a bywalo i 6 na tym samym metrazu :lol: )

kuweta jedna duza, Bella
sprzatam rano i wieczorem, wystarcza
tylko przy wyjedzie na kilka dni (teraz swieta) zostawiam dodatkowo mala kuwete odkryta

mnie tam jest ciezko z 2 kotami only :roll: :lol: :lol: :lol:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pon gru 20, 2004 10:01

Co za zbieg okoliczności - u mnie własnie pojawił się trzeci kot i też jest rudy. Nie martw się na zapas, że bedą się tłukły, koty bardzo rzadko tłuką sie. Ja nowego kota umieściłam w oddzielnym pokoju, moje oczywiście fukały na sam zapach w powietrzu. Na drugi dzien uchyliłam drzwi - po kolei podchodziły najpierw na próg, potem dalej. Fukają tak, że boję sie żeby Kubie nie pękło coś w środku. Fukają na nowego, na siebie nawzajem i na mnie też. Trzeciego dnia w ogóle nie zamykałam drzwi, nowy przyjmowal odwiedziny leżąc wyciągnięty na fotelu. Fuknął grzecznościowo, cichutko pomiaukiwał, obszedł też całe mieszkanie (wtedy moje zastygały w bezruchu na swoich miejscach). O biciu się nie ma mowy, koty juz podeszły do siebie na wyciągnięcie łapy i nic sie nie stało. A tak bałam się, że będzie gorzej. Oczywiście narazie podczas mojej nieobecności są rozdzielone.
Amica&Sonia&Kuba i Kaj

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Pon gru 20, 2004 11:15

oj, trzy koty to idealna ilość
od września u nas trójeczka ( http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=18 ... =pivonkove , tu początki Gofreya w domku)
stosunki między kotami się uidealniły
Merlinek ma kumpla :D i dobrze mu z nim, zaczepają się wzajemnie i ich ciągłe czułości mnie rozczulają (uwielbiam patrzeć jak sobie uszka i pysie myją :wink: )
a Morgana trochę bardziej zainteresowana zabawami i zaczęła jeść wątróbkę :wink:
36 m2 i jedna kuweta
jest super

pivonka2

 
Posty: 895
Od: Pt lis 26, 2004 17:10
Lokalizacja: Wawa Tójkąt Bermudzki

Post » Pon gru 20, 2004 13:49

My mamy chwilowo trojke na 50 m. Chwilowo bo niedlugo wraca Dusia i bedzie czworka. Maja jedna kuwete i duzo miejsc do lezenia. Daja sobie swietnie rade. Natomiast w nocy przewaznie spia wszystkie na mnie:) I to jest bardzo fajne:)

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 226 gości