Antos chore nerki-jest nijak i dobrze i zle:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 31, 2004 17:23

:D No mam dobre wiesci od mojej wetki-ze wszystko idzie dobrze i tak ma byc :D

Skoro Antos czuje sie dobrze, je, nie wymiotuje, nie chudnie, to idzie w dobra strone :D
Rezultaty spadku parametrow bedzie widac za pare tygodni ale nie wkraczamy inwazyjnie(leki) ale spokojnie-inwazyjnie to rezultat moze byc taki ze parametry spadna a Antos odmowi jedzenia,schudnie. Czyli mala kroplowka raz w tygodniu, witamina B complex i B12 i dieta oczywiscie.
To w nowy rok optymistycznie wkraczamy :D .

A odnosnie amylazy, zacytuje: :D

" W przeciwieństwie do ludzi i do psów, poziom amylazy u kotów nie ma nic wspólnego z funkcją trzustki. :) To częsty błąd lekarzy.
Prosiłam o zbadanie amylazy, ponieważ jest to enzym, za którego wydalanie z krwi odpowiadają właśnie nerki. Gdy ich funkcja spada, to poziom amylazy rośnie. Antosia poziom nie jest wysoki więc funkcja nerek nie jest taka zła"
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Pt gru 31, 2004 18:34

ARKO - cieszę się bardzo :D

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob sty 01, 2005 3:18

Aniu, ja te sie bardzo ciesze ,ze mnie wspieracie, to dla mnie znaczy bardzo wiele-ja panikara wilka jestem :? DZIEKUJE! :D
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Sob sty 01, 2005 10:52

No i tak ma byc, Antosiu, bedzie coraz coraz lepiej, najwazniejsze ze Ty dobrze sie czujesz! I nie mecza sie zanadto :wink: Ja wlasnie mialem swoja pierwsza w Nowym Roku kroplowke. Wszystko mnie piecze, mam wielgasna gule, boje sie co one jeszcze wymysla...Pozdrawiam Cie serdecznie, Twoj nerkowy kolega Lunek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sa dwie Mamy i jedno Slonce/chociaz kazda inaczej kocha/Marta ma podrapane od "zabawy" rece, Ania- mruczacego na kolanach kota.

nan

 
Posty: 3267
Od: Śro lis 12, 2003 19:54
Lokalizacja: Warszawa-Mokotow

Post » Sob sty 01, 2005 13:35

Antoni :ok: :ok: :ok:
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Śro sty 05, 2005 23:21

:? Antos od trzech dni wymiotuje-tzn. tylko rano-jakby spieniona woda i dzis tylko mial odruch wymiotny-rano.

Od wczoraj na kroplowkach -dwa razy dziennie i leki :(

Ale apetyt ma i co gorsze on chce miesa :( Jak tylko z kuchni dolatuja go zapachy miesa dla psow i kotow, to Antos zaraz jest i prosi :(

Dzis byl zly i przy kroplowce wsciekly-nigdy tak sie zachowywal- i na mnie zly i ze miesa nie dostal.
Pierwszy raz w zyciu zebami mnie a reka wzial, no tak malo delikatnie i jak wstalam to on do kuchni mnie prowadzil :? No miesa chce i tyle, a ja mu przeciez nie moge dac.

Tak byl wsciekly, za caloksztalt, ze cala zlosc odbil sobie na Filucie. Tak go spral na gorze, takie wrzaski Filuta byly, ze myslam ze tam 'krwawa jadka'. Za nim dobieglam to Antos juz na dol schodzil-slyszal ze ja biegne na gore- i bardzo byl zadowolony z siebie-cale pycho wypelnione sierscia Filusia :(

Z drugiej strony to pocieszajce ze az tak chory nie jest skoro ma sile i chec pokazac Filusiowi, kontrolnie, ze on tu rzadzi.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Czw sty 06, 2005 7:29

Aantosiu kochany zdrowiej szybciutko, bo Twoja pani bardzo się o Ciebie martwi!!!
A Filutka nie bij - przecież to Twój kumpel!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw sty 06, 2005 7:51

Arka - mieso ( kurczka ) mu mozesz podawac z Ipakitina
http://www.biowet.com.pl/index.php?lang ... s&pg_id=16
jakbys miala problemy z kupieniem to po 15 tym jak wroci moj wet z urlopu moge nabyc i Ci przeslac
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 06, 2005 12:48

Kaska pisze:Arka - mieso ( kurczka ) mu mozesz podawac z Ipakitina
http://www.biowet.com.pl/index.php?lang ... s&pg_id=16
jakbys miala problemy z kupieniem to po 15 tym jak wroci moj wet z urlopu moge nabyc i Ci przeslac


Kaska-dzieki serdeczne-spytam moja wetke co Ona o takim zywieniu mysli. :roll: Ale chyba nie najlepiej mysli :?
A mam do niej wielkie zaufanie-ona jest bardzo na biezaco z wiedza weterynaryjna.
np. dowiedzialam sie od niej ostatnio, tak wskazuja ostanie badania, ze zaklaczenie kota wynika z jakies choroby. Jesli kota dobrze przebadać, to ma problemy z zapaleniem ściany żołądka i/lub jelit, a czasem to jeszcze zapalenie trzustki i przewodów żołciowych. Problemy z włosami są tylko skutkiem jakieś patologii w przewodzie pokarmowym.

I tu mi sie uklada calosc-Antos gdzies od roku zaczal miec dopiero problemy z tzw. zaklaczaniem, przed tem nigdy nic takiego nie mial aby wymiotowal sierscia :? .
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Czw sty 06, 2005 13:12

ARKA - ja wiem tyle, ze kotom nerkowym pod opieka mojego weta, ktore maja mokre domowe podawane z Ipakitina - spadaja wyniki
U moich dziewczyn trudno mowic o miarodajnosci bo mokre domowe dostaja raz w tygodniu.
Skonsultuj - Twoja decyzja i Twojej wetki .
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 06, 2005 13:26

Dzieki Kaska-mysle,ze teraz to Antos byl by bardzo zadowolony jakby chociaz raz w tygodniu dostal miecho. Wiesz, mysle,ze z dwoja zlego moglo by byc indycze no najlepiej to wolowina oczywiscie :?
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Czw sty 06, 2005 23:51

No Antoś zdrowiej szybciutko bo siem martwimy!
Florcia, perełka, Karusia i Cykotka!
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 07, 2005 4:23

Anosiu - trzymamy kciuki za Twoje zdrówko!

ElaKW

 
Posty: 3788
Od: Śro mar 05, 2003 15:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt sty 07, 2005 8:37

Uff jak dobrze że z Antosiem lepiej. Mocno go ode mnie wymiziaj :D

betix

 
Posty: 2007
Od: Pon sie 11, 2003 22:37
Lokalizacja: Radzionków k.Bytomia

Post » Śro sty 12, 2005 12:11

:( Bylo dobrze po kroplowkach i lekach na zoladek. Po odstawieniu jednego z lekow, jak wetka zalecila, Antos znow wymiotowal-rano-woda z piana. Bardzo sie martwie o niego, mimo,ze wyglada b. dobrze-nawet przytyl na swojej diecie-250g.
Zobacze co wetka powie. Moze cos zle robie :? :(
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bestol, Google [Bot], Lukrecja14, makrzy i 259 gości