Antos chore nerki-jest nijak i dobrze i zle:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 12, 2005 13:38

No, Antosku, co twoją panią straszysz? Mało ma kłopotów i bez tego?
Bierz się do roboty i zdrowiej, no, raz dwa :) .
ARKO, niestety, z nerkami to chyba zawsze huśtawka. Chociaż po jakimś czasie chyba daje się jakoś ustabilizować. Trzymaj się.

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 12, 2005 13:50

Mam podobne problemy z Kajem - leczymy sie od 28.12.04, po kroplówkach dożylnych wyniki sie poprawiły (mocznik z 314 na 206, kreatynina z 5,1 na 4,2) ale samopoczucie Kaja nic a nawet jakby przeciwnie. Nadal dostaje kroplówki (co drugi dzien ale chyba trzeba wr ocic do codziennych) podskórne ale wcale prawie nie je i czasami nie pije. Od 3 dni wymiotuje, odrobinę najpierw była biala piana, dzis - żółć.Dzis idziemy do veta, juz nie wiem co robić. Z leków dostaje teraz fortekor i ipakitine, razem z kropłowką zatrzyki wzmacniające i pobudzające pracę nerek.
Amica

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Śro sty 12, 2005 14:14

Amica pisze:Mam podobne problemy z Kajem - leczymy sie od 28.12.04, po kroplówkach dożylnych wyniki sie poprawiły (mocznik z 314 na 206, kreatynina z 5,1 na 4,2) ale samopoczucie Kaja nic a nawet jakby przeciwnie. Nadal dostaje kroplówki (co drugi dzien ale chyba trzeba wr ocic do codziennych) podskórne ale wcale prawie nie je i czasami nie pije. Od 3 dni wymiotuje, odrobinę najpierw była biala piana, dzis - żółć.Dzis idziemy do veta, juz nie wiem co robić. Z leków dostaje teraz fortekor i ipakitine, razem z kropłowką zatrzyki wzmacniające i pobudzające pracę nerek.
Amica

Wspolczuje to u nas o niebo lepiej bo Antos je a te wymioty tylko rano sa :( Antos ma tez lepsze wyniki-mocznik ponad 100 a kreatynina 3.

A probowalas podawac mu puszki hillsa np. dla nerkowcow? I co zalecil wet do jedzenia? My mielismy czas dwa tygodnie aby Antos stopniowo przestawil sie na karem dla nerkowcow. Jak policzylam to w normie zjadl karme dla nerkowcow wiec na apetyt nie moge narzekac. Tylko jak zwymiotuje, to pare godzin nie je-i zaczal oczywiscie znow pic wiecej :( :(
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Śro sty 12, 2005 14:26

Kaj jest mój od 17 grudnia, nie wiem co kiedys jadal, puszek nie chce nawet powąchać (próbowałam saszetke renala ugnieść na papke i karmic go ale sie nie dało), chwilami jak sie lepiej czuje to je sucha karme leczniczą (w małych ilościach ale jest nadzieja, że nie będzie miał z tym problemów w przyszłości), czasem skubnie gotowanego kurczaka, najchętniej je surową wołowinę (wiem, że nie wolno ale vet powiedzial, że lepsze to niż nic, zabronił tylko ryb i podrobów), najlepiej mi idzie opychanie go Gerberkiem (potrafie mu wcisnąć nawet pół czyli 4 dkg). Może on nadal jest za bardzo przytruty - nowe badania bedziemy robić pojutrze (te, o których pisałam były robione 27.12 i 31.12.04).
Biedny Kaj, tak bardzo bym chciała, żeby sie udało i żeby był znowu szczęśliwy (jego smutna historia jest w wątku Rudy Kaj -huśtawka samopoczucia)
Amica.

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Śro sty 12, 2005 16:11

No to biedni jestescie :(
Ja na probe kupilam pare roznych mokrych jedzonek dla nerkowcow i Antos hillsa wybral-sa dwa rodzaje ale tez to glamie :(
Sucha lepiej mu 'wchodzi'. Takze dziennie, jak dobry dzien-to jedna puszke hiilsa zje-156g to ja nie mam co narzekac, przy Was.
Zycze aby Kocio 'stanal na lapach' :D
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Czw sty 13, 2005 0:07

Za Antka bidulkę! :ok: :ok:
Wujku zdrowiej ! - Florcia. :1luvu:

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 13, 2005 14:05

Moja Kita też wybrała hills'a.
Kciuki za Antosia! :ok:

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Goldberg, kasiek1510, magnificent tree i 526 gości