Kociaki warszawa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 09, 2004 18:54 Kociaki warszawa

Witam jestem tu pierwszy raz i mam maly problem.
Na moim podworku sa dwa male kociaki i dwa dorosle. Zauwazylam ze jedno kociatko ma strasznie zaropiale oczka i prawie nie widzi :( , Dopiero dzis je widzialam jak bylo ciemno wiec ciezko mi cos wiecej powiedziecie ale zauwazylam tylko ze jeden jest w kiepskim stanie :cry:

Co moge zrobic dla nich? Boje sie ze nie przezyja :(.

Nie mam kotow w domu tylko dwa psy.
Iza(od psiakow)
 

Post » Czw gru 09, 2004 19:02

Tak na pierwszy rzut oka przy zaropiałych oczkach można podejrzewać koci katar. Jesli to to sam z tego nie wyjdzie, a oczy mogą być wkrótce nie do uratowania. Jesli nie będzie leczony przez weta kociak prawdopodobnie nie przeżyje.
Obrazek

Kai

 
Posty: 2279
Od: Sob sie 14, 2004 8:34
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 09, 2004 19:04

Najlepiej złapać razem z mamą i zawieźć do dobrego weta.
Spróbuj zalogować się na kotach-tam więcej osób Ci doradzi.

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Czw gru 09, 2004 19:06

Ale jesli maja wscieklizne :roll: Aa schronisko?? Moze ktos moze sie nimi zajac?? Nie macie takich akcji?? Ja nie moge bo mam dwa psy :(

A ten adres na forum to jaki??
Iza(od psiakow)
 

Post » Czw gru 09, 2004 19:12

No.. to jest to forum tylko mi chodziło o podforum koty. Na górze masz chyba coś takiego jak zaloguj. Musisz na hasło poczekać aż dostaniesz info na maila. Gdy będziesz już zalogowana to wejdź na podforum koty (jest nad podforum dzikie koty) i wpisz nowy post i opisz problem. Powodzenia.

Co do kotów to nie sądzę aby miały wściekliznę. Mają prawdopodobnie koci katar i są wyziębione i słabiutkie i głodne. Do schroniska-nie radzę-tam najprędzej zginą (przy panujących warunkach..).
Zaloguj się to więcej osób Ci pomoże.

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa, Blue, Vi i 284 gości