Wyniki moczu po Fortekorze.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 09, 2004 10:44 Wyniki moczu po Fortekorze.

Witam. Moja kotka bierze od 2 tygodni Fortekor 5 cwiartke tabletki na wieczor. Wczoraj robilem jej badanie moczu i oddalem do laboratorium dla ludzi nie mowiac nic ze to mocz kota. Jak sie okazalo pani z laboratorium powiedziala mi ze nie mogla odczytac noblonkow i innych rzeczy bo mocz byl zanieczyszczony i mowila ze tak nieraz bywa jak kobieta bierze jakies lekarstwa ale to jest mocz niby od mezczyzny i zasugerowala ze pojemnik moze byl zanieczyszczony ale ja sadze ze byl czysty a pozniej powiedziala ze moze sami zle aparature przeczyscili i mam nadzije ze tak bylo. Mam pytanie czy Fortekor 5 moze miec wplyw na odczyt badania moczu. Mysle ze nie ale moze sie myle. Njaciekawsze ze tydzien temu tez jej badalem mocz i dalo sie zbadac mocz tyle ze niestety leukocytow jest bardzo duzo. mam nadzieje ze to wina aparatury i jutro znow bede probowal lapac mocz i zaniose do badania.

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 09, 2004 11:33

Doświadczeń z kotem nie mam. Fortekor bierze od 2,5 tygodnia moja sunia - pół tabletki na wieczór. Po tygodniu brania miała badany mocz, ale w laboratorium weterynaryjnym. Żadnych problemów nie było.

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 271 gości