Czołem Miau-maniacy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 09, 2004 11:53

Witaj :D
Obrazek
__________
One czekają ...

Janka

 
Posty: 2750
Od: Nie gru 01, 2002 1:49
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw gru 09, 2004 12:15

Witam i mocno upominam się o zdjęcie tej niezwykłości. :)
Moje panienki nie są jakieś specjalenie niezwykłe, ale jak to bywa u rasy europejskiej u każdej można znaleść coś odmiennego. :) Starsza ma nosek dziwnie plaskaty i futerko - mimo, że krótkie - to gęstsze niż u innych europejczyków. Aha, i ogonek-od-innego-kota. :wink: Maluch zachwyca swoim umaszczeniem (ciągle nie mogę zdecydować się czy należy nazwać ją szylkretką czy tricolorką) i wygląda, że włos będzie miała dłuższy niż norma przewiduje. :)
A poza tym obie są wyjątkowe, ale to już każdy kociarz o swoim kocie tak powie. :D :wink:

Wawe

 
Posty: 9319
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw gru 09, 2004 18:49

witaj
i jak juz prawie kazdy wspomnial moje koty tez sa przewyjatkowe :D
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 09, 2004 20:00

Witam i o zdrowie pytam :D

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Czw gru 09, 2004 23:57

NO, ale powitanie mi zafundowaliście... MIŁO MI BARDZO!
Dużo się dzieje na tym forum, to lubię :-)

Zdjęcia Kosmy będą, będą - obiecuję... Ona nie wygląda aż tak dziwacznie jakby można się spodziewać po tej wybuchowej mieszance... Kolor ma faktycznie przepiękny, bo jasno-srebrzysty z delikatnym pręgowaniem, tylko z brzucha jakieś takie perskie i białe futro wystaje... Bardzo jedwabna w dotyku ta sierść ... I jako kociak wyglądała dużo bardziej kosmicznie... Uszy miała jak gacek, trójkątny pysk Syjamika, taki szczurek, ale o wystawowym zacięciu :-) :-) :-) Teraz ma 6 lat i przytyło się jej, jest nadal ciekawa, ale juz nie tak syjamska... Postaram sie najszybciej wrzucić fotki Srebrnego Ufo ;-)

Oczywiście, że chyba na całym świecie trudno by było znaleźć kota nieciekawego i typowego... Wszystkie ujmują osobowością i wyglądem... Gratuluję Wam Waszych pociech...
Ja jednak chętnie poznam kogoś z mieszańcem takim jak mój... bo może się okazać że mamy podobne problemy...
Przecież w miocie tej znanej poznańskiej hodowli syjamów było rodzeństwo KOsmy, nie widziałam ich, bo kupowaliśmy Małą jako ostatnią...
Może ktoś się odezwie... nieee... pewnie trudno będzie odszukać... :-(


Ale witam Was gorąco i Wasze Kotki! :-)

Cosma

 
Posty: 2
Od: Wto gru 07, 2004 1:59
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt gru 10, 2004 8:25

witaj! uszka jak gacek :) :) :) i moja Croste natura obdarzyla slicznymi, rozmiarow wielkich uszkami i miodowymi oczkami ze szmaragdowymi obwodkami wokol zrenic :) taka ET w kociej skorce :1luvu:
Obrazek
Obrazek

ranocchia

 
Posty: 622
Od: Śro wrz 29, 2004 6:49
Lokalizacja: Bolonia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, Google [Bot], Zeeni i 541 gości