jaką wołowinę podajecie kotu?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 11, 2004 9:55

rany, ja wam współczuję.. 8O koty wybrzydzacze..
moja zdrapa je wszystko.. dostaje suche mix, głównie rc indoor i dziecięce, na obiad gotowany kurczaczek lub żołądki z marchewą i makaronem, czasmi na kolację rybka, tuńczyk, twarożek..
zje wszystko, co się da ugryźć ;)
ostatnio dorwała suszone pestki dyni, wlazła do michy( cwaniara, wie, że po kocie nie zjemy) i sobie skubała.. Teraz, jak troszkę się ociąga z jedzeniem, to wrzucam jej kilka pesteczek i wszystko znika z miseczki!
uwielbia melony, sok kubusia i w ogóle mój kot to chyba mógł by przejsc na wegetarianizm..
tylko to mleko mnie ciekawi.. ona ma juz 5 miesięcy, mozna dawac jej troszkę? bo uwielbia, kawa, kakao, mleko- kubki są atakowane z rozpędu- "podziel się, podziel"

AnSi

 
Posty: 329
Od: Pon wrz 20, 2004 10:30
Lokalizacja: Gdańsk/Bruksela

Post » Sob gru 11, 2004 10:12

u mnie tez nie ma wybrzydzania. Jezeli nie chca czegos zjesc....nie dostaja nic az w koncu zglodnieja i sie przkonaja ze to co w misce jest zjadliwe ;)
Nie mam czasu na urozmaicanie jadlospisu, nie moge karmic kazdego czyms innym.

Dlatego rzadko jedza surowe (chyba ze wolowina-mielona) bo biore tez pod uwage psa,ktory moze jesc tylko gotowane mieso.

w miskach zwykle laduje:
gotowane serduczka(kurczak/indyk),watobka,zoladki,mieso z kurczaka bardzo czesto no i wolowina mielona. do tego sucha purina.
czasem jakis serek,tunczyk czy kawaleczek (doslownie) mieska z obiadu.

Mam w planie sie poswiecic i w Wigilie pierwszy raz poczestowac kocurku przemrozona piersia z kurczaka ;)
Mam tyle przed sobą
Mój Bóg odnalazł mnie
Lecz nie wiem naprawdę
Kim jest
Jeśli możesz mi pomóc
Nie odmawiaj, nie mów nie
Tak mi Ciebie brak
KOCIARNIA

Emilka

 
Posty: 2458
Od: Pt sty 10, 2003 20:42

Post » Sob gru 11, 2004 10:18

u mnie tez nie ma wybrzydzania, kota nie lubi tylko jesc kilka razy pod rzad tego samego, tak wiec jej zmieniam, jedno bardziej jej smakuje drugie mniej, a do piersi z kurczaka to nie musze jej zaproszenia wysylac, jedynie sucha karma jej nie pasuje i zjada mikroskopowe ilosci jedynie w nocy... a ostatnio dobiera sie do ciasta maslanego i cukinia surowa tez nie gardzi :)
Obrazek
Obrazek

ranocchia

 
Posty: 622
Od: Śro wrz 29, 2004 6:49
Lokalizacja: Bolonia

Post » Sob gru 11, 2004 11:12

Mięta lubi wyłącznie wołowinę surową, inną omija szerokim łukiem.
Obrazek
Cinia i Tycia

Iśka

 
Posty: 3950
Od: Pt cze 25, 2004 20:55

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 380 gości