Ile miotow w roku moze miec kotka?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 15, 2004 12:43

ascalithion pisze:Niezły wysyp nowych osób trafiających od razu do tego wątku i to będących w temacie nawet... ciekawe... może admin sprawdziłby jednak IP z jakiego pisują..?

Mysle, że to byłyby najlepszym wyjściem.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 15, 2004 12:43

Macda pisze:Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.


Co nie zmienia faktu, że mogą to być "krewni i znajomi królika" bo IP są z Gdyni
Ostatnio edytowano Śro gru 15, 2004 12:52 przez Macda, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 15, 2004 12:44

Macda pisze:Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.

Macda, logując sie z Neostrady za kazdym razem IP jest inne.
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro gru 15, 2004 12:44

Keti pisze:
lady pisze:
Keti pisze:

spodziewałam sie tego czytając post Lady :roll:


możesz jaśniej ?


ależ prosze bardzo:

bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności byłby pierwszy post w takim temacie i akurat tak napastliwy

tu zazwyczaj ludzie sie witaja i przedstawiaja, wiesz?


wiem, ale to że mój pierwszy post jest taki a nie inny, to tylko i wyłącznie następstwo zbulwersowania tą sytuacją.
inne posty czytałam, a jakże, ale nie były tak kontrowersyjne.
przecież nie wiesz które posty na tym forum przeczytałam , prawda?

lady

 
Posty: 13
Od: Śro gru 15, 2004 10:49

Post » Śro gru 15, 2004 12:45

Macda pisze:
Macda pisze:Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.


Co nie zmienia faktu, że mogą to być "krewni i znajomi królika" bo IP są z Gdyni

Czyli Neostrada z Gdyni. Mysle, ze zbyt wiele zbiegow okoliczności jak na jeden wątek :? .
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro gru 15, 2004 12:46

lady pisze:
Keti pisze:
lady pisze:
Keti pisze:

spodziewałam sie tego czytając post Lady :roll:


możesz jaśniej ?


ależ prosze bardzo:

bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności byłby pierwszy post w takim temacie i akurat tak napastliwy

tu zazwyczaj ludzie sie witaja i przedstawiaja, wiesz?


wiem, ale to że mój pierwszy post jest taki a nie inny, to tylko i wyłącznie następstwo zbulwersowania tą sytuacją.
inne posty czytałam, a jakże, ale nie były tak kontrowersyjne.
przecież nie wiesz które posty na tym forum przeczytałam , prawda?

Jakie ładne i zgrabne tłumaczenie. Jak z góry obmyślone, prawda?

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 15, 2004 12:46

Macda pisze:Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.

I proszę także zdawać sobie sprawę z tego, że ten sam adres IP nie musi oznaczać tego samego komputera.
Np. wszyscy użytkownicy sieci lokalnej mogą logować się z tego samego adresu.
Podobnie wszyscy użytkownicy sieci kablowej, którzy korzystają z tego samego proxy, mogą mieć ten sam adres IP.

Z drugiej strony, przy odrobinie chęci, mogę każdy swój post pisać z innego IP :D

Wojtek

 
Posty: 27337
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro gru 15, 2004 12:48

kameo pisze:
Macda pisze:
Macda pisze:Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.


Co nie zmienia faktu, że mogą to być "krewni i znajomi królika" bo IP są z Gdyni

Czyli Neostrada z Gdyni. Mysle, ze zbyt wiele zbiegow okoliczności jak na jeden wątek :? .


do gdyni akurat mam ok.200 km. - pomyliliście się a tak poza tym, to niźle zbaczacie z tematu.

lady

 
Posty: 13
Od: Śro gru 15, 2004 10:49

Post » Śro gru 15, 2004 12:48

kameo pisze:
Macda pisze:
Macda pisze:Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.


Co nie zmienia faktu, że mogą to być "krewni i znajomi królika" bo IP są z Gdyni

Czyli Neostrada z Gdyni. Mysle, ze zbyt wiele zbiegow okoliczności jak na jeden wątek :? .


Kameo - to NIE JEST Neostrada, Lady NIE LOGUJE się spod innych ników i innych IP, Gdyna powtarza sie w przypadku Wojtusia jeszcze - teraz sprawdziłam wszystkie inne nicki.
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 15, 2004 12:50

Macda pisze:
kameo pisze:
Macda pisze:
Macda pisze:Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.


Co nie zmienia faktu, że mogą to być "krewni i znajomi królika" bo IP są z Gdyni

Czyli Neostrada z Gdyni. Mysle, ze zbyt wiele zbiegow okoliczności jak na jeden wątek :? .


Kameo - to NIE JEST Neostrada, Lady NIE LOGUJE się spod innych ników i innych IP, Gdyna powtarza sie w przypadku Wojtusia jeszcze - teraz sprawdziłam wszystkie inne nicki.

Macda, DZIĘKUJĘ za wyjasnienie.
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro gru 15, 2004 12:54

swoją drogą czuję się usprawiedliwiona -

ja się nie przywitałam jak należe Wy zaatakowaliście mnie od początku i rzuciliście niezasłużone oskarżenia - sytuacja patowa. :?

lady

 
Posty: 13
Od: Śro gru 15, 2004 10:49

Post » Śro gru 15, 2004 12:55

Ag pisze:Tam jest napisane, ze mioty A, B i D sa po tej samej kotce. Miot A z 25.07.2003 a miot D z 23.07.2004. Czyli wychodzi, ze miot B byl po drodze - jednak 3 mioty w roku. Albo blad w ktorejs dacie.

Pozdrawiam
Ag

wracajac do tematu hodowli ostoji, nie zmienia faktu ze w ciagu roku urodzila jedna kotka 3 mioty i jakos do tej pory nie zauwazylam zeby sie do tego odniosla.
Liczac to co juz wiem, ze ciaza u kotki trwa 2 m-ce, a odchowanie i wydanie maluchow do innych domow 3 m-ce to jak w takim razie mozna to wyjasnic :arrow:
rok ma 12 m-cy :twisted: jak sie podzieli na 3 mioty to wychodza 4 m-ce, czyli co oddawalas 2 m-czne maluchy? 8O
Nie wazne czy chcialas komus przedac kotka czy nie bo to mnie malointeresuje, ale jak Ty wlasciwie prowadzisz te hodowle? Czy to jest w porzadku?
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Śro gru 15, 2004 13:02

lady pisze:swoją drogą czuję się usprawiedliwiona -

ja się nie przywitałam jak należe Wy zaatakowaliście mnie od początku i rzuciliście niezasłużone oskarżenia - sytuacja patowa. :?

To mi przypomina inne wątki, gdzie ktoś zaczynał bytnośc na forum od ataku, a potem obwiniał wszystkich innych, że nie przywitali go czule.

Co do liczby miotów w hodowli Ostoi - może niekoniczenie 2 -miesięczne maluchy były oddawane, ale faktycznie trochę (bardzo) szybko...
W oparciu o daty: jeśli kotka urodziła 25 lipca 2003 + 3 miesiące - maluchy wydane pod koniec października. Jeśli urodziła mior D 23 lipca 2004 - to musiała zaciązyć w drugiej połowie maja. Zostawia to czas od listopada do maja na ciążę i odchowanie środkowego miotu, czyli raptem 6 miesięcy... :roll:
No, chyba że gdzieś na stronie jest błąd.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 15, 2004 13:02

Anja pisze:Nie wazne czy chcialas komus przedac kotka czy nie bo to mnie malointeresuje, ale jak Ty wlasciwie prowadzisz te hodowle? Czy to jest w porzadku?


podpisuję się pod tym pytaniem :!: i czekam na odpowiedź

lady

 
Posty: 13
Od: Śro gru 15, 2004 10:49

Post » Śro gru 15, 2004 13:08

Anja pisze:<ciach>rok ma 12 m-cy :twisted: jak sie podzieli na 3 mioty to wychodza 4 m-ce, czyli co oddawalas 2 m-czne maluchy? 8O
Nie wazne czy chcialas komus przedac kotka czy nie bo to mnie malointeresuje, ale jak Ty wlasciwie prowadzisz te hodowle? Czy to jest w porzadku?


Nie bronie, bo to tez mi sie nie podoba, ale logiki ciut braklo :)

Jesli pierwszy mio byl 25.07.03, drugi mogl byc po 6 miesiacach, trzeci po 12 (23.07.04). Nie minelo 12 miesicy od pierwszego miotu do oddania kociat z ostatniego, tylko do urodzenia sie tych z miotu D. Mioty moglyby byc co 6 miesiecy wtedy...

Pozdrawiam
Ag

Ag

 
Posty: 503
Od: Pon paź 04, 2004 20:33

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], luty-1, Silverblue i 206 gości