Ile miotow w roku moze miec kotka?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 14, 2004 20:57

I jeszcze jedno: w ogóle nielogiczne jest sformułowanie "okres 24 miesięcy nie może być dłuższy".

Okres 24 miesięcy, to ani mniej, ani więcej, tylko dokładnie 24 miesiące. Nie może być dłuższy lub krótszy. :D

Wojtek

 
Posty: 27316
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Wto gru 14, 2004 20:58

Wojtek pisze:I jeszcze jedno: w ogóle nielogiczne jest sformułowanie "okres 24 miesięcy nie może być dłuższy".

Okres 24 miesięcy, to ani mniej, ani więcej, tylko dokładnie 24 miesiące. Nie może być dłuższy lub krótszy. :D


Słuszna uwaga :-) Podobnie jak poprzednia :-)
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Wto gru 14, 2004 21:04

A to, że w punkcie jest mowa o kryciu, a w nawiasach raz o miocie (dla mnie miot=poród) a potem o kryciu?
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38254
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 14, 2004 21:10

MariaD pisze:A to, że w punkcie jest mowa o kryciu, a w nawiasach raz o miocie (dla mnie miot=poród) a potem o kryciu?

Na to nie zwróciłem uwagi :)
Ale faktycznie, daje to dodatkową możliwość oszukiwania o dwa miesiące między kryciem i porodem.

Wojtek

 
Posty: 27316
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Wto gru 14, 2004 21:20

[quote="ostoja"]Przepisy mówia wyrażnie, że kotka w ciagu dwóch lat ( liczymy lata sasiadujące ) ma prawo miec 3 mioty. Jeden miot w roku 2003 i dwa mioty w 2004. Wszystko sie zgadza i jest zgodne z przepisami "Wojtusiu"[/quote]

Czyli wg Ciebie kotka ta moze spokojnie urodzic kolejne 2 mioty w roku 2005? Bo to bedzie zgodne z przepisami...
Nie boisz sie o jej zdrowie? Czy pieniadze sa naprawde wazniejsze?
I czemu nic nie piszesz o tej alergii? Skrzetnie omijasz pytanie?
Chociaz napisz, ze to wywalisz zeby juz nikomu nie zrobic nadziei tak jak mnie :(

[quote="ostoja"]A co sie tyczy Twojego pytania o alergię ...to powinienes znać na nie odpowiedz bo hodujesz kornisze :D[/quote]

a, widze, ze zahaczasz o alergie, ale kompletnie nie rozumiem o co chodzi?
myslisz, ze jestem jakas Twoja konkurencja? Dooobre :)
wybacz, ale skoro TAK wyglada hodowanie kotow to ja sie ciesze, ze mam w rodzinie alergika... :(

acha, jezcze jedno - nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo, ze ostoja i ilonak pisze z tego samego komputera.... Jesli sie myle to przepraszam, ale mam takie przeczucie jakies.

PS. Nie radze sobie z cytatami :(
Ostatnio edytowano Śro gru 15, 2004 9:38 przez Wojtuś, łącznie edytowano 2 razy

Wojtuś

 
Posty: 18
Od: Śro gru 08, 2004 23:51

Post » Wto gru 14, 2004 21:21

Wojtek pisze:
MariaD pisze:A to, że w punkcie jest mowa o kryciu, a w nawiasach raz o miocie (dla mnie miot=poród) a potem o kryciu?

Na to nie zwróciłem uwagi :)
Ale faktycznie, daje to dodatkową możliwość oszukiwania o dwa miesiące między kryciem i porodem.

To całkowicie mąci obraz :roll:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38254
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro gru 15, 2004 11:14

Wojtuś pisze:
ostoja pisze:Przepisy mówia wyrażnie, że kotka w ciagu dwóch lat ( liczymy lata sasiadujące ) ma prawo miec 3 mioty. Jeden miot w roku 2003 i dwa mioty w 2004. Wszystko sie zgadza i jest zgodne z przepisami "Wojtusiu"


Czyli wg Ciebie kotka ta moze spokojnie urodzic kolejne 2 mioty w roku 2005? Bo to bedzie zgodne z przepisami...
Nie boisz sie o jej zdrowie? Czy pieniadze sa naprawde wazniejsze?
I czemu nic nie piszesz o tej alergii? Skrzetnie omijasz pytanie?
Chociaz napisz, ze to wywalisz zeby juz nikomu nie zrobic nadziei tak jak mnie :(

ostoja pisze:A co sie tyczy Twojego pytania o alergię ...to powinienes znać na nie odpowiedz bo hodujesz kornisze :D


a, widze, ze zahaczasz o alergie, ale kompletnie nie rozumiem o co chodzi?
myslisz, ze jestem jakas Twoja konkurencja? Dooobre :)
wybacz, ale skoro TAK wyglada hodowanie kotow to ja sie ciesze, ze mam w rodzinie alergika... :(

acha, jezcze jedno - nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo, ze ostoja i ilonak pisze z tego samego komputera.... Jesli sie myle to przepraszam, ale mam takie przeczucie jakies.

PS. Nie radze sobie z cytatami :(


czesc, jestem tu nowa osobą i bardzo zaintrygował mnie ten wątek.

właśnie zastanawiam się nad kupnem kotki do hodowli, ale jeżeli jest wiecej takich hodowców jak ostoja, to...... :evil:

ostojo, jak tak można? przecież to jest beeeeee

uważam że jesteście bardzo liberalni,jeżeli dajecie tak się wykpić ostoji

lady

 
Posty: 13
Od: Śro gru 15, 2004 10:49

Post » Śro gru 15, 2004 12:21

Oliwio, Oliwko, Oli, Ilono K, Wojtusiu. dzisiaj Lady czy po prostu Scardinius - jak sobie wolisz....
nie da się dyskutowac z kims kto codziennie loguje sie pod nowym nickiem, podszywa sie pod kogos, zmienia pare razy te same posty w zależności od humoru i rozwoju sytuacji.
Wybacz, ale takie zachowanie jest bardzo dziecinne i naprawdę nie na poziom tego Forum .

Twój żal o to, że nie sprzedałam Ci koteczki jest nieuzasadniony, a obecna Twoja postawa, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że mój wybór był słuszny.
Hodowla Kotów Rasy Devon Rex
Obrazek

ostoja

 
Posty: 1485
Od: Pt lis 12, 2004 18:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 15, 2004 12:26

8O widzę, że zaczyna się robić ciekawie...
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro gru 15, 2004 12:27

ostoja pisze:Oliwio, Oliwko, Oli, Ilono K, Wojtusiu. dzisiaj Lady czy po prostu Scardinius - jak sobie wolisz....
nie da się dyskutowac z kims kto codziennie loguje sie pod nowym nickiem, podszywa sie pod kogos, zmienia pare razy te same posty w zależności od humoru i rozwoju sytuacji.
Wybacz, ale takie zachowanie jest bardzo dziecinne i naprawdę nie na poziom tego Forum .

Twój żal o to, że nie sprzedałam Ci koteczki jest nieuzasadniony, a obecna Twoja postawa, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że mój wybór był słuszny.


spodziewałam sie tego czytają post Lady :roll:
Australia jest jak otwarte drzwi, za którymi majaczy błękit. Wychodzimy ze świata i wkraczamy w Australię.(D.H.L.)

Keti

 
Posty: 12468
Od: Pt wrz 13, 2002 11:44
Lokalizacja: realnie trójmiasto - mentalnie Australia

Post » Śro gru 15, 2004 12:30

8O
Obrazek
Obrazek

miaa

 
Posty: 900
Od: Wto paź 12, 2004 7:37
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Śro gru 15, 2004 12:32

Keti pisze:

spodziewałam sie tego czytają post Lady :roll:


możesz jaśniej ?

lady

 
Posty: 13
Od: Śro gru 15, 2004 10:49

Post » Śro gru 15, 2004 12:35

lady pisze:
Keti pisze:

spodziewałam sie tego czytając post Lady :roll:


możesz jaśniej ?


ależ prosze bardzo:

bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności byłby pierwszy post w takim temacie i akurat tak napastliwy

tu zazwyczaj ludzie sie witaja i przedstawiaja, wiesz?
Australia jest jak otwarte drzwi, za którymi majaczy błękit. Wychodzimy ze świata i wkraczamy w Australię.(D.H.L.)

Keti

 
Posty: 12468
Od: Pt wrz 13, 2002 11:44
Lokalizacja: realnie trójmiasto - mentalnie Australia

Post » Śro gru 15, 2004 12:39

Chciałabym tylko zauważyć, że Lady nie loguje się pod kilkoma nickami :roll:
Sprawdziłam IP i bardzo prosiłabym nie zarzucać nikomu nieuczciwości bez uprzedniego sprawdzenia czy ma się rację :roll:

Każda z osób wymieniona przez Ostoje ma inne IP.
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 15, 2004 12:42

Keti pisze:
ostoja pisze:Oliwio, Oliwko, Oli, Ilono K, Wojtusiu. dzisiaj Lady czy po prostu Scardinius - jak sobie wolisz....
nie da się dyskutowac z kims kto codziennie loguje sie pod nowym nickiem, podszywa sie pod kogos, zmienia pare razy te same posty w zależności od humoru i rozwoju sytuacji.
Wybacz, ale takie zachowanie jest bardzo dziecinne i naprawdę nie na poziom tego Forum .

Twój żal o to, że nie sprzedałam Ci koteczki jest nieuzasadniony, a obecna Twoja postawa, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że mój wybór był słuszny.


spodziewałam sie tego czytają post Lady :roll:

A więc to takie buty... :?
No cóż, to naprawdę wiele by wyjaśniało... :roll: Wieeeeeele.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 234 gości