Gdy masz problem z śmierdzącymi stópkami:)Rada Ozzika:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 02, 2004 22:20

ooo, ja tez uwielbiam patyczki do uszu i papier toaletowy, ale jak rozwinąłem prawie calą rolke i pociągnąlem do przedpokoju (niezły dywan był :lol: ) to teraz ja powiesili na takim wysokim wieszaku przy drzwiach i mowia ze wyglada to jak w toalecie publicznej: najpierw bierzesz papier a potem udajesz sie na te ich wyyysoką kuwete :oops: :roll:

mizianki, Rudolf :rudolf:
Anulka i chłopaki

Anulka

 
Posty: 848
Od: Sob sie 28, 2004 17:38
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw gru 02, 2004 22:32

ajajaj :lol: patyczki do uszu - to lubię 8) zabawa przednia zwłaszcza jak wsuwam łapeczką patyczek pod drzwi i okazuje się że już jest z drugiej stony i tam też można go popchnąć i znów patyczek gotów do zabawy - oj można tak długo :D

a poza tym to dbam o porządek, jak tylko pańcia zostawi jakiś papierek to zaraz pilnuję aby był na podłodze - może posprząta :evil:

a poza tym nigdy nie zostawia korka od wanny na swoim miejscu, zawsze wyjmuje go na brzeg wanny i dopiero ja muszę go poprawiać - przecież w wannie jest dziurka na korek i tam jest jego miejsce, a ja muszę za nią go tam wrzucać :evil:

a poza tym to ja jestem od kontroli wykonywania wszystkich czynności domowych - zawsze siądę wyżej i sprawdzam, czy dobrze robią :mrgreen:

CO ONI BY BEZE MNIE ZROBILI :roll:

wasza Kicia

ps. Łateczka tylko pomaga w zamiataniu ale i tego nauczyła się ode mnie więc się nie liczy,
pa
Obrazek
Kicia i Łateńka - kosmitki

Kaja

 
Posty: 1346
Od: Nie maja 30, 2004 22:35
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płd.

Post » Pt gru 03, 2004 17:16

:ryk:

no niezle

Pola tylko czyha zeby sie zakrasc do lazieni w poszukiwaniu patyczkow. Wie ze najlatwien dostac sie do patyczkow mozna w koszu na smieci. Nieraz juz zbieralam zawartosc kubla z podlogi. Najgorsze jest to, ze TZ w lazience pali i pety wywala tez do tego kosza. I po takich poszukiwaniach patyczkow Pola cala smierdoli petami :(
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Pt gru 03, 2004 22:27

Gizmuś 2 lata temu bawił się korkiem od umywalki. Teraz TZ robił remont mieszkania i wyniósł wszystkie meble. A korka nie znalazł 8O ....zaginął w akcji 8) bezpowrotnie
Obrazek

Asia_K

 
Posty: 1374
Od: Pt paź 03, 2003 0:16
Lokalizacja: Stegny Południowe

Post » Wto gru 07, 2004 9:14

o tak tak, ja tez uwielbiam gumki i spinki, nich no tylko ta moja cos zostawi na pralce :twisted: caly weekend bylam w gosciach, ah co za przestrzen...120 m2, ie to co moje 40...ale mialam zabawe, ile sie nabiegalam :D a jakie kwiatki, nie wszystkie mi smakowaly wprawdzie, ale chociaz mialam duzy wybor tej salatki :) no i odkrylam jedna cudowna rzecz....weanne, co za wspanialae miejsce do zabawy z pumeksem, nie to co prysznic u mnie w domku, gdzie mi drzwiczki przed nosem zamykaja , bo podobno slady zostawiam...ja? :?
Obrazek
Obrazek

ranocchia

 
Posty: 622
Od: Śro wrz 29, 2004 6:49
Lokalizacja: Bolonia

Post » Śro gru 08, 2004 0:55

To mówię ja - Oskarek :P . Patyczki i gumki i płatki (wiecie takie waciane, co co pańcia sobie paca po pyszczku) to moje ukochane zabaweczki. Noo, że czasem tam coś spadnie przy okazji wydłubywania zabaweczek... nie ze szkła jest, nie potłucze się (a pańcia zawsze może podbiec i złapać w porę jak jej tak zależy:lol: ), a zabawa booooosska :lol:
Pani starsza: Nomka i dwie Panienki: Biszkopt i Groszek :)
i Oskarek za tęczowym mostem - zawsze będę na Ciebie czekać ptysiu...

Obrazek

Nomka

 
Posty: 610
Od: Pon cze 14, 2004 14:03
Lokalizacja: Warszawa Miedzeszyn

Post » Śro gru 08, 2004 1:13

Echhh.. stópki przestały pachnieć :?
Jeszcze tylko na Shilki puchatym futerku mozna coś wyczuć z paniusiowych perfum..
Trzeba będzie kombinowć :twisted:
Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Śro gru 08, 2004 8:32

Ozziku, sprawdz dobrze, moze panci Mikolaj jakies cud perfumy Mikolaj pod poducha zostawil... :wink: :ryk:
Obrazek
Obrazek

ranocchia

 
Posty: 622
Od: Śro wrz 29, 2004 6:49
Lokalizacja: Bolonia

Post » Śro gru 08, 2004 18:26

ranocchia pisze:Ozziku, sprawdz dobrze, moze panci Mikolaj jakies cud perfumy Mikolaj pod poducha zostawil... :wink: :ryk:

Ty go do złego nie namawiaj, bo Cię Klaudia przeklnie :wink:
Pani starsza: Nomka i dwie Panienki: Biszkopt i Groszek :)
i Oskarek za tęczowym mostem - zawsze będę na Ciebie czekać ptysiu...

Obrazek

Nomka

 
Posty: 610
Od: Pon cze 14, 2004 14:03
Lokalizacja: Warszawa Miedzeszyn

Post » Śro gru 08, 2004 19:15

Mój kocurek miał aromatyczne poduszeczki..mooviłam na niego Jinks smierdząca skarpeta..Moje dwa obecne jak się zestresują to łapki spocone az zostawiają mokre ślady. Śmierdzielki kochane.. :D

vienna

 
Posty: 1817
Od: Pt sie 20, 2004 8:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 09, 2004 8:39

Nomka pisze:
ranocchia pisze:Ozziku, sprawdz dobrze, moze panci Mikolaj jakies cud perfumy Mikolaj pod poducha zostawil... :wink: :ryk:

Ty go do złego nie namawiaj, bo Cię Klaudia przeklnie :wink:


no tak, mnie, bo ktos winnym byc musi...a Ozzika to kocha nad zycie :wink: :) :)
Obrazek
Obrazek

ranocchia

 
Posty: 622
Od: Śro wrz 29, 2004 6:49
Lokalizacja: Bolonia

Post » Czw gru 09, 2004 10:32

Sam tytuł tego wątku jest boski :lol:
Te "śmierdzące kocie stópki" :lol: , no nie...
:ryk:

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw gru 09, 2004 16:27

ja lubie tez gabke do mycia naczyn, specjalnie wynosze ja na srodek duzego pokoju, zostawiajac po sobie mokre ciapy, to dopiero jest dowcip :ryk:

dostalam od tej lokatej jedna stara frotke do zabawy, bym dala spokoj pozostalym gumkom, ale przeciez ja kompletuje gumki, to co mi po jednej :twisted:

ostatnio zainteresowal mnie taki pendzel, chm, do pudru? jest taki ciciasty i fajnie brudzi :D

polubilam (zgapilam od starszej rezydentki) kocie solarium - czyli wygrzewanie sie pod lampka :wink:
Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

Obrazek

jojo

 
Posty: 11799
Od: Pon kwi 26, 2004 19:52
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt sty 14, 2005 19:20

Co tam u Ozzika "Śmierdzacej stópki"?
Były pod choinka jakieś pachnidła dla niego?
Pani starsza: Nomka i dwie Panienki: Biszkopt i Groszek :)
i Oskarek za tęczowym mostem - zawsze będę na Ciebie czekać ptysiu...

Obrazek

Nomka

 
Posty: 610
Od: Pon cze 14, 2004 14:03
Lokalizacja: Warszawa Miedzeszyn

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot], jolabuk5, qumka i 550 gości