JEST DOMEK dla cudnej biało-czarnej króweczki !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 01, 2004 11:37

:dance2: :dance2: :dance2:
Obrazek

wacka

 
Posty: 2028
Od: Pt sie 20, 2004 9:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro gru 01, 2004 11:55

:spin2: :spin2: :spin2: :dance: :dance: :dance: Hurra!
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro gru 01, 2004 12:07

Rodzice znajomej z pracy mieszkają w Rzeszowie. Mają tam domek z ogródkiem. Dzieci się im wyprowadziły już wszystkie, mama przeszła ostatnio na emeryturę i już od jakieś czasu zastanawiała się nad kotkiem :D
Myślę, ze kici bedzie tam bardzo dobrze i co najważniejsze, dzięki temu że jest to znajoma bedzie mozna się na bieżąco dowiadywać co u kici słychać :D
Nawet nie wiecie jak sie cieszę, że się udało i to tak szybko ! Ale kicia jest cudna! Oswoiła się już na tyle, że biega swobodnie po mieszkaniu. Ale i tak z regularnością godną szwajcarskiego zegarka przybiega na kolanka się pomiziać, poprzytulać i pędzi dalej bawić się piłeczkami :) Kot-rezydent z fazy obużenia (że ktos śmiał wejść na jego terytorium) przeszedł do fazy permanentnego zaciekawienia :)
Dziś kicie obejrzy wet. Podejrzewam jeszcze jakieś problemy z dziąsłami i ząbkami, bo każda próba zjedzenia suchego jedzenia kończy się jego wypluciem do miski..... :( Sprawdzimy.
Powiem Wam, że już nawet zaczełam pracować podstępnie nad TZem w sprawie ewentualnego przygarnięcia kici "dopóki domku nie znajdziemy" :wink: ale naszczęście kicia będize już miała swój domek !

Aga1

 
Posty: 3376
Od: Pon lip 05, 2004 20:18

Post » Śro gru 01, 2004 12:08

:D :D :D

Agusia

 
Posty: 3615
Od: Czw wrz 16, 2004 10:17
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Śro gru 01, 2004 12:08

cudnie, naprawde, bo jakoś ona mi tak od pierwszej chwili w serducho zapadła... bardzo bardzo sie ciesze :dance:
Australia jest jak otwarte drzwi, za którymi majaczy błękit. Wychodzimy ze świata i wkraczamy w Australię.(D.H.L.)

Keti

 
Posty: 12468
Od: Pt wrz 13, 2002 11:44
Lokalizacja: realnie trójmiasto - mentalnie Australia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 525 gości