Kociaki na imprezie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 24, 2004 15:26 Kociaki na imprezie

Hmmm, więc tak. Mam dwa kociaki od niedawna, maja ok. 4 m-ce. W sobote robimy imprezke :dance: . I nie wiem co dla nich lepsze, czy pozwolić im łazic po mieszkaniu, czy zamknąć w pokoju. Do tej pory nie miały ograniczeń i całe mieszkanie należało do nich. Co wy robicie w takich sytuacjach ?
pozdrawiam serdecznie wszystkich kociarzy :)
Obrazek

Justa

 
Posty: 41
Od: Śro paź 13, 2004 12:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 24, 2004 15:30

ja bym pozwolila, a jesli beda zestresowane to zamknac je w ktoryms pomieszczeniu z kuweta i ulubionymi zabawkami, z kotem niegdy nie robilam imprezy, ale z psem tak jedyny poroblem powstal gdy wiekszosc gosci zachciala go poglaskac biedny pies nie chcial wyjsc z przedpokoju, ale szybko mu przeszlo :)
ObrazekObrazekObrazek

eSqr

 
Posty: 144
Od: Śro wrz 29, 2004 9:59
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 24, 2004 15:31

Moje koty podczas imprez same się chowają, oprócz Młodego, on zasiada z gośćmi i uczestniczy w imprezie :D

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Śro lis 24, 2004 15:32

To zalezy od rodzaju imprezy. Jezeli bierzesz pod uwage siedzenie i plotkowanie, to myślę, ze kotki mogłyby sobie spokojnie siedziec z wami. Natomiast, jeśli to duża impreza z tancami lub z dość dużym przemieszczaniem sie, raczej zamknij je z kuwetka w pokoju, będzie im tam przede wszystkim bezpiecznie ( mozliwość nadepnięcia na maluszka)
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro lis 24, 2004 15:39

No właśnie, chciałabym im zaoszczędzić stresu. Nie wiem jak zareagują na dużą ilość ludzi :strach: . Myślałam o urządzeniu im "kocieko królestwa" w zamkniętym pokoju, ale obawiam się rozpaczliwych nawoływań "dlaczego nas tu zamknełaś ?" Chyba spróbuje zaobserwować ich zachowania, jak będą przestraszone to je zamkne
Obrazek

Justa

 
Posty: 41
Od: Śro paź 13, 2004 12:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 24, 2004 15:48

Podejrzewam, że przy głośnej i ludnej imprezie nawoływań nie będzie, raczej będziesz miała problem ze znalezieniem kociakow zaszytych gdzieś w bezpiecznych zakątkach pokoju. Koty nie lubia głośnej muzyki, hałasu, dużej ilosci nóg mogących nadepnąć (ogonki i łapki :!: ).
Na wszelki wypadek przyszykuj "koci pokój bezpieczeństwa" z naklejka na drzwiach "Nie otwierać!" :)
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38262
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro lis 24, 2004 15:51

Kot sam podejmie decyzje :twisted:

tangerine1

 
Posty: 15466
Od: Nie lis 14, 2004 20:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Śro lis 24, 2004 15:57

Ja bym raczej zamknęła.
W czasie ostatniej imprezy moja kicia wyskoczyła z balkonu :oops: :oops: :oops: Normalnie kot na balkon nie wychodzi ale jakiś nikotynista obrzydliwy :wink: niechcący ją wypuścił. To był tylko wysoki parter i ucieczka kota została zaraz zgłoszona wiec natychmiast po nią pobiegłam ale i tak sąsiedzi zwrócili uwage, że jakiś osobnik w stanie ewidentnie wskazujacym na spożycie kici-kiciał im pod oknem po północy :oops:
Poza tym na kota w czasie imprezy czyhają liczne zagrozenia:
- zjedzą coś czego nie powinnny
- wpadną do muszli klozetowej ktora jakiś facet na pewno zostawi otwartą
- zostaną nadepnięte
- będa miziane wbrew woli (?)
- zakładam, że masz miłych znajomych ale zawsze moze sie znaleźć ktoś kto chociazby pzrez zwykłą nieumiejętnośc obchodzenia sie z kociakiem zrobi mu krzywdę
Poza tym:
- gości mogą irytować koty chodzące po stole, po nich, po wszystkim :D
- goście moga stracić zęby jeśli ktoryś potknie sie o kota plączącego sie pod nogami
- koty mogą uszkodzić rzeczy należące do gości (np. moja uwielbia drapać skórzane torebki)
:wink:

eela

 
Posty: 1535
Od: Wto lip 13, 2004 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 24, 2004 15:59

Właśnie zauważyłam, że maluchy mają swoje zdanie. My chcemy spać, a kociary......nie my się chcemy TERAZ bawić !!! :twisted: . Z kuwety korzystaja najchętniej w trakcie kiedy jest czyszczona. I generalnie to one decydują co i kiedy. Nie spytałam ich czy maja ochotę na imprezę, może byc awantura :?
Obrazek

Justa

 
Posty: 41
Od: Śro paź 13, 2004 12:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 24, 2004 16:03

Wiecie, chyba zamkne je jednak. Tak sobie myśle że one są jeszcze małe - 4 m-ce.

Rany, ciagle się martwie jak one zniosą tą sobotę :(
Obrazek

Justa

 
Posty: 41
Od: Śro paź 13, 2004 12:08
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kuba93l i 265 gości