Komu Persy?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 28, 2004 22:29 Re: Komu Persy?

Wojtek pisze:Ogłoszenie z internetu:


@->-- Oddam Persy!!! --<-@

Miasto: Warszawa
śliczny kot perski, bardzo duży, kolor jasnobeżowy dymny, rodowodowy, wykastrowany, bardzo spokojny, lubi dzieci, ma około 4 lat.
Kotka perska czarna, nieduża, spokojna ale bojaźliwa, rodowodowa, raz miała dzieci i to bardzo ładne, ma jakies 3,5 roku, musze je oddać bo leja sie z maine coonami, to na prawde śłiczne, zadbane i dobrze ułożone koty. Zainteresowanym prześlę zdjęcia, dalsze informacje pod telefonem 605 251 164
Kontakt: 605251164
Email: ezy.ryder@interia.pl

Data ogłoszenia: 24. 11. 2004


BOŻE ŚWIĘTY!!!!!!
To jest mama moich maluchów!!!!!!! No dzieci faktycznie ładne, ale dlaczego oddać :!: :!: :!:
:cry: :cry: :cry: :cry:
Widziałam te koty, ładne faktycznie - ale przeciez rodziny się nie oddaje!!! Ci ludzie wyglądali naprawdę na takich co kochaja te koty!
Az trudno mi uwierzyć!!!
To okropne!
Ula + Obrazek,Obrazek i Obrazek + Sebcio

FURBY&FOCUS

 
Posty: 105
Od: Nie paź 10, 2004 16:36
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Nie lis 28, 2004 22:35 Re: Komu Persy?

FURBY&FOCUS pisze:
Wojtek pisze:Ogłoszenie z internetu:


@->-- Oddam Persy!!! --<-@

Miasto: Warszawa
śliczny kot perski, bardzo duży, kolor jasnobeżowy dymny, rodowodowy, wykastrowany, bardzo spokojny, lubi dzieci, ma około 4 lat.
Kotka perska czarna, nieduża, spokojna ale bojaźliwa, rodowodowa, raz miała dzieci i to bardzo ładne, ma jakies 3,5 roku, musze je oddać bo leja sie z maine coonami, to na prawde śłiczne, zadbane i dobrze ułożone koty. Zainteresowanym prześlę zdjęcia, dalsze informacje pod telefonem 605 251 164
Kontakt: 605251164
Email: ezy.ryder@interia.pl

Data ogłoszenia: 24. 11. 2004


BOŻE ŚWIĘTY!!!!!!
To jest mama moich maluchów!!!!!!! No dzieci faktycznie ładne, ale dlaczego oddać :!: :!: :!:
:cry: :cry: :cry: :cry:
Widziałam te koty, ładne faktycznie - ale przeciez rodziny się nie oddaje!!! Ci ludzie wyglądali naprawdę na takich co kochaja te koty!
Az trudno mi uwierzyć!!!
To okropne!


no to juz wiesz, co to sa pseudohodowle i dlaczego nie powinno sie kupowac z nich kociat ...
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Nie lis 28, 2004 22:40

Tak :cry: juz zostałam uświadomiona co do tego wcześniej :cry:
Niestety czasu już nie wrócę, ale na pewno każdemu będę głośno krzyczec żeby nie kupowal kotów z pseudohodowli :!: :cry:
Jedynie pocieszająca nadzieja jest taka, ze jak ktoś weźmie tę kotkę to ją wysterylizuje i nie będzie rozmnażał :!:
Boże ja nadal nie moge uwierzyć! Dla mnie kot to jak członek rodziny, brata czy dziecka się nie oddaje! :evil: :evil: :evil:
Ula + Obrazek,Obrazek i Obrazek + Sebcio

FURBY&FOCUS

 
Posty: 105
Od: Nie paź 10, 2004 16:36
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Nie lis 28, 2004 22:49

No akurat jak sie koty leja i nie daja sobie i innym zyc, to jest to chyba jedyny powod kiedy jestem w stanie zrozumiec rozstanie... :roll:
Ale to raczej z kotem, ktory przyszedl ostatni albo z takim co go inne gnebia :-( Albo z takim co inne gnebi...
Abstrahujac czy to jest rzeczywisty powod.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie lis 28, 2004 22:55

Z tego co mówili to ostatnie przyszły MCO. A ta kotka (chyba nazywala się Sandra) była naprawdę taka zastraszona - myslalam, ze to po porodzie! Ten drugi pers (jasnorudy) był taki faktycznie spokojny, przyjacielski, zadbany no poprostu piekne koty!
Ula + Obrazek,Obrazek i Obrazek + Sebcio

FURBY&FOCUS

 
Posty: 105
Od: Nie paź 10, 2004 16:36
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Nie lis 28, 2004 23:02

W takim ukladzie wygalda to niestety na wymiane ras ku tym bardziej oplacalnym :-( Ale moge sie mylic :roll:
Tak czy owak - biedne koty :-( MOgliby chociaz kote wykastrowac, zeby jej kto nie meczyl rozmnazaniem raz po raz :-(
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 29, 2004 10:56 re

No własnie jak to jest z tymi pseudohodowlami?
Kiedys chciałes sobie kupic color pointa i zadzwoniłem do faceta ,który oferował ze swojej hodowli koty z rodowodem i bez jak to rozumiec?
Czy to znaczy ,ze miał koty rodowodowe i te bez ?
Obrazek

andrzej

 
Posty: 734
Od: Wto sie 17, 2004 11:51
Lokalizacja: gorzów wlkp

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Zeeni i 538 gości