Dobry wet w Gdansku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 24, 2004 12:21

tequila7 pisze:Na kartuzkiej. Oj o tej lecznicy to zadenj dobrej opinii nie slyszalam.

Chyba nie jest tak źle, bo ma ona i sporo dobrych opinii - zobacz w rankingu:
http://www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob ... iki#wyniki

Wawe

 
Posty: 9319
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 24, 2004 12:23

Wstyd sie przyznac ale odkad ja w lutym ze schroniska przygarnelismy to ani razu z u weta nie byla, bo w sumie nic sie jej nie dzialo. A dzis cala noc przytulona do goracego kaloryfera spala. Moze to ta pogoda tak na nia dziala? kupke dzis zadsza zrobila. Moze warto sie przejchac i upewnic czy wzystko oki.

tequila7

 
Posty: 110
Od: Sob cze 05, 2004 21:18

Post » Śro lis 24, 2004 12:33

A jak jeszcze nie odwiedzała pana doktora to zmieniam zdanie - pewnie, że warto byłoby zawieść ją do 'przeglądu', tym bardziej że coś Cię w jej stanie niepokoi. A więc jak tylko będziesz mogła to pakuj kicię w autko i w drogę.
A ja trzymam kciuki, aby wszystko było OK. :ok:

Wawe

 
Posty: 9319
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 24, 2004 12:52

tequila7 pisze:Ja akurat mieszkam na zaspie, ale dysponuje pojazdem. Zastnawiam sie czy nie podjechac na Hynka. Tam jest jakis wet podobno. eve69 pisala ze to ich wet schroniskowy. Ciekawe czy jest oki. Pojechalabym do krzeminskiego ale u niego to sie moze skonczyc nawet na 200 zl wizyta a my ostatnio kiepsko finansowo stoimy. Mozliwe ze panikuje troszke z powodu dzisiejszego zlego humoru mojej kotki, ale po ostatnich przebojach z poprzednia kotka jestem bardzo uwrazliwiona. Dzisiaj mojej Demolci sie wstac lozka nie chcialo. zazwyczaj jest bardzo zywa, a dzis jakas taka osowila. I chudzinka z niej troszke.


Ja polecam - zamęczam go nawet bzdurami - to czasem mniej płacę...przyjmuje od 13 do 19
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 24, 2004 13:26

Jesli "na Hynka" to w dawnym hangarze to przyjmuje tam jeden z wetow z Moreny - kiedys bylam tam po lek dla psa.
Roode koty :mrgreen:

Ivcia

 
Posty: 5926
Od: Wto wrz 17, 2002 12:56
Lokalizacja: Wejherowo

Post » Śro lis 24, 2004 16:36

ja bardzo polecam magde jankowiak z moreny (kolo pizzerii krokodyl)--jest bardzo kochana, niedroga, fachowa. oczywiscie juz iles razy o tym pisalam, ale to naprawde fajna babka.
nie bede twierdzic, ze karuska jest calkiem be, ale ja mam bardzo niedobre doswiadczenia z tym przystojniakiem na ch :wink: . zdzieral ze mnie kase i nie zadbal dobrze o chorego futrzastego.
Natia, Pulka, Wiesiu i Smolik

natia

 
Posty: 196
Od: Czw kwi 01, 2004 13:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 24, 2004 22:37

Udalam sie w koncu na Hynka 21 w takich malych pawilonach. Wet ma bardzo interesujacych sasiadow w postaci Erotic Dance :). Pan dokotor bardzo mily. Nie owijal w bawelne. Powiedzial ze z kotka osluchowo wszytko oki, ze nie ma temparatury. Tylko ten brak apetytu, i to ze jest osowiala, moze swidczyc ze to poczatek jakis infekcji. (W sumie w niedziele pokasliwala toche podbno). Puki co dostala zastrzyki, i bedzie dostawala do piatku. mam nadzieje ze to nic powaznego. Bo ja to straszna panikara jestem, po tym co moja poprzednia kotke spotkalo, i zaufania do wetow nie mam zbytnio.

tequila7

 
Posty: 110
Od: Sob cze 05, 2004 21:18

Post » Czw lis 25, 2004 11:47

tequila7 pisze:Udalam sie w koncu na Hynka 21 w takich malych pawilonach. Wet ma bardzo interesujacych sasiadow w postaci Erotic Dance :). Pan dokotor bardzo mily. Nie owijal w bawelne. Powiedzial ze z kotka osluchowo wszytko oki, ze nie ma temparatury. Tylko ten brak apetytu, i to ze jest osowiala, moze swidczyc ze to poczatek jakis infekcji. (W sumie w niedziele pokasliwala toche podbno). Puki co dostala zastrzyki, i bedzie dostawala do piatku. mam nadzieje ze to nic powaznego. Bo ja to straszna panikara jestem, po tym co moja poprzednia kotke spotkalo, i zaufania do wetow nie mam zbytnio.


Ano - bo on taki konkretny już jest :wink:
a sąsiedztwo - fakt... :lol:
ja też - panikara jestem - ten typ tak ma :wink:
zdrówka dla kici!!!!!
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], ryniek, Zeeni i 507 gości