Kot czy kotka?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 23, 2004 13:15

Witam :D Widzę, że już wybrałaś, ale jeszcze odnośnie tematu dodam od siebie, że mam 8 kotów, w tym 3 kocurki, i wszystkie trzy, jak jeden mąż 8) są niebywale przytulaste, miziaste na zawołanie. Piątka koteczek to stadko niezależnych pań, które na głaski przychodzą tylko wtedy, kiedy same mają na to ochotę.
Powodzenia w zakoceniu :lol:
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Wto lis 23, 2004 13:57

No to zabiliscie mnie tymi przytulastymi kocurkami. Cale zycie bylam przekonana, ze to koteczki sa takie bardziej miziankowe niz kocurki, ktore chodza swoja droga... hmm! Moje dziewczyny to super baby, chociaz kazda ma inny charakter. Piro to maly lobuz, ktory zyje za 3 koty, skacze za 3 koty, przytula sie za 3 koty, histeryzuje za 3 koty, wsuwa za 3 koty, ale tez jak na przycisk guziczka wlacza swoj traktorek glosno jak 3 koty. Moria to krolewna, ktora musialam oswajac ponad 2 miesiace. Wbaluszala swoje diabelskie oczy na kazdego kto sie zjawial i na kazda nowa sytuacje. Teraz mizia sie jak opetana, nie liczac sie z moimi potrzebami. :lol:

Ale na szczescie Ty juz sie zakochalas w koteczku od Ryski, wiec ten koteczek pokaze Ci co w trawie piszczy i jak mozna zmiekczyc Twoje serducho.
Buziorki od Piro i Morii! Roja tez caluje
Obrazek Obrazek Obrazek
Zorra w krainie wiecznych łowów!

Archiesa

 
Posty: 1534
Od: Nie mar 21, 2004 16:25
Lokalizacja: Poznan

Post » Wto lis 23, 2004 13:58

Beata pisze:
Jana pisze:No niestety, płeć swoje, a charakter swoje :wink: Najbardziej przytulastym stworzeniem w moim stadzie jest kotka - Całka. Czasem wręcz upierdliwie przytulasta :lol:

Jana, no tak :wink:

trzeba rozgraniczyc pojecia przytulasta/miziasta od nakolankowa



To ja mam dwa w jednym - Całka jest miziasto-nakolankowa i to niebywale :wink: Każdą możliwą sytuację wykorzysta, żeby się władować na kolana. Czasem wręcz wypycha inne koty. Za to Szczurek nie jest miziasty zupełnie, choć zdarza mu się być nakolankowcem (tak raz w miesiącu), rozkłada swoje osiem kilo na człowieku, ale nie lubi jak go przy tym zbytnio głaskać, tylko troszeczkę.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Wto lis 23, 2004 15:33 Re: :)

Żabka pisze:Co do Ryśki to juz napisalam do niej maila...a propo kocurka..Whiskasa..jak tylko go zobaczylam na zdjeciach to oh oh...az brak mi slow...to chyba milosc od pierwszego wejrzenia ;)))


Jeżeli to ten Whiskasik, o którym myślę, to gratuluję! Moja mama ma jego braciszka, jest super. Piękny, mądry, rozbrykany i bardzo przytulasto-nakolankowy :D Kilka dni temu byliśmy w odwiedzinach i spał na moich kolanach :D :D :D

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Wto lis 23, 2004 20:13

Jak sie chce miec kota przytulastego na 100% to trzeba wziac doroslego i tyle :-)
Wtedy wiadomo czy lubi czy niekoniecznie ;-)
Mam 3 kocie kobietki. Czarna kocha spac mi na kolanach jak siedze, albo na brzuchu jak leze albo w formie czapki nad glowa :-) Jest przeslodka :-)
Adoptowalam ja jak miala kolo 4-5 lat.
Biala jest bardzo kontaktowa, wystawia brzunio do glaskania i uwielbia sie myziac :-)
Adoptowalam ja jak miala kolo 2-3 lat.
Szara jest u mnie 2 tygodnie, wiec jeszcze czekamy na prawdziwe myziaki ;-) Ma kolo 2 lat(?).
Niewazna plec - charrrakter sie liczy :-) A czasem charrakterek ;-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lis 23, 2004 20:13

Ale jak sie zakochalas to biezr to, co pokochalas :-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lis 23, 2004 20:25

Ja mam chłopaka i jest zarówno przytulasty jak i nakolankowy :)

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, Kocia Lady, pimpuś..wampirek, skaz i 200 gości