KOT ROSYJSKI NIEBIESKI - KUPIE LUB PRZYGARNE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 20, 2004 19:12

Nie wierze, ze to troll :-(

Mnostwo ludzi nie ma pojecia o pseudohodowlach, o hodowlach i o koniecznosci kastracji zwierzat niehodowlanych.
Nie wiedza, bo skad maja wiedziec?

Gdzie sie o tym mowi?

Jestesmy w doskonalej sytuacji - mamy od kogo sie dowiedziec. Iluz z nas przed przyjsciem na forum nie mialo o tym pojecia? Ja nie mialam.
To smutne, ale tak wlasnie jest - za malo sie o tym pisze, za malo mowi, ja osobiscie bezposrednio mam duze trudnosci z mowieniem :oops:
Bo mnie zaraz krew zalewa... W necie mi latwiej, bo moge 3 razy przeczytac zanim wysle... :oops:

Uwazam, ze zawsze trzeba sprobowac sie porozumiec i wytlumaczyc o co chodzi.

Zaklad Pascala, pamietacie? Moim zdaniem warto!
Do czesci osob trafia.
Byly juz takie przypadki na forum.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lis 20, 2004 19:18

ja tez pragnęłam przygarnąc malucha ruska, ale do głowy mi nie przyszło żeby tak pisac 8O i jakos niesmiało mi było poruszac taki temat po tym jak naogladałam sie ile kochanych kociaków czeka na dom ,..... kto to był ? ja dzięki forum mam dwa cudaśne kociaki i uważam ,że nie można tak szybko wystawiać opinii całemu forum bedąc tu zaledwie kilka minut, to niesprawiedliwe opinie...normalnie się zdenerwowałam
Obrazek Kredka & mała Midnor

ochra

 
Posty: 288
Od: Wto lip 27, 2004 13:59

Post » Sob lis 20, 2004 19:20

zuza pisze:Uwazam, ze zawsze trzeba sprobowac sie porozumiec i wytlumaczyc o co chodzi.

Zaklad Pascala, pamietacie? Moim zdaniem warto!
Do czesci osob trafia.
Byly juz takie przypadki na forum.


Cały czas będę powtarzał, że przede wszystkim taka osoba powinna "wczuć się" w klimat już istniejącej społeczności, a nie zaczynać od roszczeń i pretensji.
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lis 20, 2004 19:21

Zuza, kiedyś już to mówiłam. Do rozmowy trzeba co najmniej dwojga. Jeśli ktoś nie chce rozmawiać, to łopatą mu do głowy nie nałożysz. A z osób rozmawiających w tyn wątku, jedyna, która potrzebowała tej informacji, wyszła. :roll:
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Sob lis 20, 2004 19:35

TŻ Oberhexe pisze:
zuza pisze:Uwazam, ze zawsze trzeba sprobowac sie porozumiec i wytlumaczyc o co chodzi.

Zaklad Pascala, pamietacie? Moim zdaniem warto!
Do czesci osob trafia.
Byly juz takie przypadki na forum.


Cały czas będę powtarzał, że przede wszystkim taka osoba powinna "wczuć się" w klimat już istniejącej społeczności, a nie zaczynać od roszczeń i pretensji.

Oczywiscie, ze tak. Chodzi jedynie o to, zeby probowac.
NIe skreslac od razu tylko dlatego, ze czlowiek wiedzy nie ma.
Wiem, musi chciec sie doksztalcic ;-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lis 20, 2004 19:38

Ale tutaj go/jej :roll: przeciez nikt nie skreslal... :|
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Sob lis 20, 2004 19:40

Kiara pisze:Ale tutaj go/jej :roll: przeciez nikt nie skreslal... :|

Ja wiem, wiem, tak mi sie ogolnie powiedzialo, przepraszam :-)

Caly czas sie zastanawiam jak mowic, zeby ktos chcial sluchac... ktos taki co nie ma pojecia... i zawsze mam problem... ale to juz nie temat tego watku :roll:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lis 20, 2004 19:44

ja na to "małe" forum weszłam kilka dni temu i jakoś wyjść nie mogę:))))
czytam i czytam bo to istna skarbnica wiedzy i DOŚWIADCZENIA
i az mi sie lepiej na duszy robi bo gdy czytam o ludziach którzy w ratowanie kota wkładaja tyle serca, czasu i ...pieniedzy
Ostatnio edytowano Nie lis 21, 2004 16:10 przez koc-cat, łącznie edytowano 1 raz

koc-cat

Avatar użytkownika
 
Posty: 1101
Od: Sob lis 13, 2004 14:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 21, 2004 15:43

wiecie, mi rece czasami opadaja, jak pisza do mnie ludzie (mam to ogloszenie na allegro o adopcji kociakow) i na 10 osob, 8 pyta mnie o persiki, syjami, syberyjczyki lub nawet kota o siersci karakula z Rosji :roll: :evil: a jak odpowiadam, ze takie kociaki to mozna najszybciej w hodowli kupic, a do adopcji trafiaja sie rzadziej i sa przewaznie dorosle, to czesto sie oburzaja, albo w ogole nie odpowiadaja... ech...

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

Post » Nie lis 21, 2004 16:16 Re: odpowiedz ostatnia

fren pisze:wy naprawde macie niezle porabane w glowie... albo muchy w nosie -> ale to wynika jedynie z tego, ze kasa sie trzyma. w sym ie dobrze - zycze tak dalej. czesc. P.s. Juz rozumiem dlaczeggo forum jest takie male. Ide sie wylogowac. Pa


Ja marze o niebieskim BRI, ale na oryginalnego mnie nie stac wiec dalej sobie marze. I mam zamiar przygarnac drugiego dachowca. Nie wezme malej kocinki za 300 zl, bo nie wiem ani w jakich warunkach sie rozmnozyly, ani jaki kot jest rzeczywiscie rodzicem.
Zdarzaja sie do adopcji (lub odkupienia) dorosle rasowce!
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: agatela, Chanelka, Halina50, kasiek1510, Silverblue, Vi i 563 gości