widzieliscie kiedys MCO takiego jak ten

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 19, 2004 14:55 widzieliscie kiedys MCO takiego jak ten

Chodziłam po allegro, bo chcę kupic transporter a tu takie ogłoszenie.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35355616
Okropne.
ObrazekAnda i koty Obrazek

Anda

 
Posty: 10081
Od: Pon lut 02, 2004 14:46
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lis 19, 2004 15:45

No ja się nie znam na rasach i wogóle ale ten kotek jakiś taki nie podobny do MCO chyba....oprócz tego że ma długą sierść.....

de_b

 
Posty: 453
Od: Pt paź 29, 2004 19:42

Post » Pt lis 19, 2004 16:06

de_b pisze:No ja się nie znam na rasach i wogóle ale ten kotek jakiś taki nie podobny do MCO chyba....oprócz tego że ma długą sierść.....

Owszem, podobny, nawet będzie niezły w typie, ale co z tego...... :(

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Pt lis 19, 2004 16:11

:oops:

de_b

 
Posty: 453
Od: Pt paź 29, 2004 19:42

Post » Pt lis 19, 2004 16:31

Owszem podobny. Wszytskie wąsy połamane, sierść nienajfajniej wygląda - zaniedbany kot, krótko mówiąc :twisted:

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lis 19, 2004 18:39

Wasy na obciete wygladaja - bo jakos tak rowno skrocone...
:strach:
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pt lis 19, 2004 18:51

Wiecie z wasami to czasem tak jest - nawet młode kotki na wystawach tak mają - tłumaczą opiekunowie że w zabawie koty sobie je uszkadzają.
A mnie bardziej po sierści na norwega wygląda - może to jakaś mieszanka (ale ma ładne pędzelki)
Obrazek

dasza

 
Posty: 1121
Od: Wto mar 02, 2004 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 19, 2004 19:21

dasza pisze:Wiecie z wasami to czasem tak jest - nawet młode kotki na wystawach tak mają - tłumaczą opiekunowie że w zabawie koty sobie je uszkadzają.
A mnie bardziej po sierści na norwega wygląda - może to jakaś mieszanka (ale ma ładne pędzelki)


Wyglądać, wygląda na MCO. Zdjęcie kiepskie.
Co do wąsów to miałam w pierwszym miocie "fryzjera" wśród kociąt. Jednemu z braci obcięła wąsy 2 mm od futerka. Co do jednego! Reszcie podstrzygła co któryś wąsik. Namierzyłam które to, bo jako jedyna miała całe wąsy :D .
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38272
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt lis 19, 2004 19:41

Wyglądać, wygląda na MCO. Zdjęcie kiepskie.
Co do wąsów to miałam w pierwszym miocie "fryzjera" wśród kociąt. Jednemu z braci obcięła wąsy 2 mm od futerka. Co do jednego! Reszcie podstrzygła co któryś wąsik. Namierzyłam które to, bo jako jedyna miała całe wąsy :D .[/quote]

ha ha :lol:
Obrazek

dasza

 
Posty: 1121
Od: Wto mar 02, 2004 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 19, 2004 21:32

MariaD pisze:
dasza pisze:Wiecie z wasami to czasem tak jest - nawet młode kotki na wystawach tak mają - tłumaczą opiekunowie że w zabawie koty sobie je uszkadzają.
A mnie bardziej po sierści na norwega wygląda - może to jakaś mieszanka (ale ma ładne pędzelki)


Wyglądać, wygląda na MCO. Zdjęcie kiepskie.
Co do wąsów to miałam w pierwszym miocie "fryzjera" wśród kociąt. Jednemu z braci obcięła wąsy 2 mm od futerka. Co do jednego! Reszcie podstrzygła co któryś wąsik. Namierzyłam które to, bo jako jedyna miała całe wąsy :D .


Mario - wąsy, wyglądające jak przystrzyżone, tak naprawdę są połamane. A przyczyn może być pewnie wiele, ja znam dwie: Pierwsza, która miała pewnie miejsce u Ciebie, to przebiałczenie. Jak kociaki jedzą za dużo mięsa, mają za wysokobiałkową dietę, jest to jeden z jej skutków :? , druga przyczyna łamania się wąsów, to robaki.

A.

agal

 
Posty: 4967
Od: Pon lut 03, 2003 17:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 19, 2004 21:45

Agal, czy możesz podać jakiekolwiek źródło informacji o "przebiałczeniu" ?
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Pt lis 19, 2004 21:48

agal pisze:
MariaD pisze:
dasza pisze:Wiecie z wasami to czasem tak jest - nawet młode kotki na wystawach tak mają - tłumaczą opiekunowie że w zabawie koty sobie je uszkadzają.
A mnie bardziej po sierści na norwega wygląda - może to jakaś mieszanka (ale ma ładne pędzelki)


Wyglądać, wygląda na MCO. Zdjęcie kiepskie.
Co do wąsów to miałam w pierwszym miocie "fryzjera" wśród kociąt. Jednemu z braci obcięła wąsy 2 mm od futerka. Co do jednego! Reszcie podstrzygła co któryś wąsik. Namierzyłam które to, bo jako jedyna miała całe wąsy :D .


Mario - wąsy, wyglądające jak przystrzyżone, tak naprawdę są połamane. A przyczyn może być pewnie wiele, ja znam dwie: Pierwsza, która miała pewnie miejsce u Ciebie, to przebiałczenie. Jak kociaki jedzą za dużo mięsa, mają za wysokobiałkową dietę, jest to jeden z jej skutków :? , druga przyczyna łamania się wąsów, to robaki.

A.


Wszystkie na jednej wysokości? Po jednej nocy, u 5 z 6 kociąt? Nie wiesz czym karmiłam, co dawałam, w jakich ilościach i stawiasz diagnozę?
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38272
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt lis 19, 2004 23:38

Ładny kotek,co z tego że nie jest rasowy?Biedny,jest taki wystraszony...
Obrazek
Cinia i Tycia

Iśka

 
Posty: 3950
Od: Pt cze 25, 2004 20:55

Post » Sob lis 20, 2004 0:16

dasza pisze:Wiecie z wasami to czasem tak jest - nawet młode kotki na wystawach tak mają - tłumaczą opiekunowie że w zabawie koty sobie je uszkadzają.


dla mnie wasy sa tylko dodatkiem do siersci w tym przypadku :?
bo na przyklad oboje Telma i Muczacza maja ladnie rowno (w tej chwili asymetrycznie :roll: ) przyciete wasy - powodem moze byc tylko toaleta wykonywana przez Daisy. Tym bardziej, ze u Telmy tak bylo od baaardzo dawna :roll: Daisy ma piekne rowne dlugie wasy z obu stron :wink:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Sob lis 20, 2004 13:17

jak odbieralam od hodowcy moja Jowke miala polamane wasy... martwilam sie, a jakze... ale rozmowa z hodowca i wetem (plus ogledziny) uspokoila mnie... polamane w szalenstwie zabawy... dlugo trwalo, ale odrosly piekne wasiska i juz sie wcale nie lamia :D
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Silverblue i 480 gości