poszukiwana pomoc z wiertarka przy mocowaniu drapaka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 17, 2004 23:27 poszukiwana pomoc z wiertarka przy mocowaniu drapaka

Poniewaz przymierzam sie do wymiany kilku mebli w domu, kupilabym rowniez chetnie nowy drapak dla kotow, w wiklince. Taki do sufitu - ale ze wzgledu na szalenstwa mojej bandy chcialabym zeby byl jakos przyczepiony od gory sruba albo jakos tak :roll: . Czy moge liczyc na pomoc kogos z forumowiczow lub ich TZtow? Bede dozgonnie wdzieczna :D chetnie zaplace jesli trzeba

Stary drapak to chyba najlepiej np do Azylu zawiezc, prawda? Kto moglby pomoc w transporcie?

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Śro lis 17, 2004 23:51

Jakby co, to mogę być ja ;)

Wiklinkowe drapaki na ogół są blokowane rozporowo, więc pewnie byłaby potrzebna niewielka modyfikacja, ale to by się zobaczyło w praniu. pozostaje jeszcze kwestia sufitu - my na przykład mamy puste stropy i mocowanie czegokolwiek to horror.

W każdym razie jakby gdyby, to ten tego ;)

Damork nieprzelogowany.

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw lis 18, 2004 0:03

Blue pisze:Jakby co, to mogę być ja ;)

Wiklinkowe drapaki na ogół są blokowane rozporowo, więc pewnie byłaby potrzebna niewielka modyfikacja, ale to by się zobaczyło w praniu. pozostaje jeszcze kwestia sufitu - my na przykład mamy puste stropy i mocowanie czegokolwiek to horror.

W każdym razie jakby gdyby, to ten tego ;)

Damork nieprzelogowany.

super :D czyli z lekkim sercem moge zamawiac ten drapak, zrobie to jutro :spin2:
no u mnie lampy wisza i wieszala je mama, wiec pewnie nie jest tak zle z sufitem :wink: a mocowanie u gory konieczne przy tym, co Muczacza robi - bo za drobniutkim kotkiem (1,7 kg) na sama gore w pedzie wbiegaja dwa grubsze, jeden prawie 5 kg, drugi prawie 4 :wink:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Czw lis 18, 2004 0:09

Zanim weszłam i zobaczyłam że Warszawa to też chciałam pomóc. Wprawdzie ja mogłabym tylko pożyczyć wiertarkę :oops:
Ale chyba nie będe musiała dojezdzać z Katowic ... :wink:

de_b

 
Posty: 453
Od: Pt paź 29, 2004 19:42

Post » Czw lis 18, 2004 1:22

ten chce:
http://www.wiklinka.pl/?link=products.html&idp=68

ma trzy rurki (podparcia) do gory wied powinno byc ok, powinien byc stabilny 8)

jak tylko dostane info o cenie, to zamowie - mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu
i bede czekac na dostawe :wink:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Czw lis 18, 2004 2:06

Blue pisze:Wiklinkowe drapaki na ogół są blokowane rozporowo, więc pewnie byłaby potrzebna niewielka modyfikacja, ale to by się zobaczyło w praniu. pozostaje jeszcze kwestia sufitu - my na przykład mamy puste stropy i mocowanie czegokolwiek to horror.

Wiklinkowy drapak mocowałem dla pewności małymi kątowniczkami do ściany. Tzn. każdą półkę mocowałem.
Rozparcie między podłogą i sufitem to przy Fredziu żadne mocowanie.

Wojtek

 
Posty: 27334
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw lis 18, 2004 15:43

ale fajny, ja też bym chciała...ale nie mam miejsca. ja wprawdzie baba jestem ale już parę remontów mam za sobą więc to i owo potrafię. jak by co to też mogę pomóc. wiertarę też mam :lol:
Kleksik i Lilith
Obrazek

Arletta

 
Posty: 55
Od: Pon paź 25, 2004 14:53
Lokalizacja: Warszawa-Praga pn

Post » Czw lis 18, 2004 15:48

Beata 8O :lol:
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lis 18, 2004 15:49

Beatko, napisałam Ci pw :)
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Czw lis 18, 2004 18:44

Mysza pisze:Beata 8O :lol:

no co :lol:
w koncu tez im sie nalezy cos ode mnie od czasu do czasu :wink:
a nie tylko lekarstwa, zastrzyki i wydzielane jedzenie :lol:

Katy odpisalam, mam nadzieje ze sie zgodzisz i ze wobec tego moge liczyc na pomoc rowniez przy skrecaniu nowego :oops:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Czw lis 18, 2004 19:17

O rany, ale wybajerzony! Ja też chcę taki!!!
A nie mogę, bo mój TŻ nie uznaje takich mebli. :evil: Ledwo wyprosiłam mały narożny, przykręcany do ściany. A to i tak pewnie zgodził się z troski o meble właściciela mieszkania, które wynajmujemy. :(
Pani starsza: Nomka i dwie Panienki: Biszkopt i Groszek :)
i Oskarek za tęczowym mostem - zawsze będę na Ciebie czekać ptysiu...

Obrazek

Nomka

 
Posty: 610
Od: Pon cze 14, 2004 14:03
Lokalizacja: Warszawa Miedzeszyn

Post » Czw lis 18, 2004 22:26

Śliczny drapak 8) u nas sie taki nie zmieści :roll: kto mógłby przesłać mi cennik drapaków z wiklinki ? :kotek: http://www.wiklinka.pl/?link=products.html&idp=63 mama wypatrzyła ten drapak dla naszych panienek :wink:
Obrazek

Lilu

 
Posty: 4123
Od: Śro mar 03, 2004 16:41
Lokalizacja: Legionowo




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Roberteloge, Zeeni i 144 gości