szukam chirurga okulisty w Katowicach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 16, 2004 15:15 szukam chirurga okulisty w Katowicach

Po konsultacjach netowo-telefonicznych w Lublinie (serdeczne dzieki) szukam chirurga w okolicy KAtowic.
Nie moge jeszcze poukladac sobie tego wszystkiego, choc przeciez brane bylo pod uwage.
W kazdym razie - do Ryski, bo widac moj mail nie doszedl - kto to jest i gdzie dr Gierek. Czytalam w ktoryms watku, teraz nie moge sobie przypomniec, a forum mi sie wywala (pisze juz 3 raz)

Mysle, zeby pojsc na Ordona, slyszalam dobrze o tej lecznicy.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto lis 16, 2004 15:18

O ile dobrze pamiętam - jeśli nie, to niech mnie ktoś poprawi - dr Gierek to lekarz z lecznicy przy Ceglanej w Katowicach.

Ja mam dobrą opinię o drze Fabiszu z lecznicy w Chorzowie Batorym. Jest specjalistą chirurgiem i dużo operuje, ale nie wiem, na ile zna się na okulistyce (bo specjalisty okulisty jako takiego na Śląsku nie ma, najbliższy we Wrocławiu i Warszawie). Możesz zadzwonić i zapytać, ale proś o rozmowę konretnie z nim.
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Wto lis 16, 2004 18:05 kot

ja polecam dr Skolika z lecznicy na apaderewskiego
wyleczyl skutecznie juz niejed wrzód i niejedno oczko

pini1

 
Posty: 7035
Od: Nie cze 30, 2002 19:56
Lokalizacja: katowice

Post » Wto lis 16, 2004 18:22

Psu moich rodziców Rodziców oko operował własnie dr Fabisz. Polecony nam, jako mający duże doswiadczenie i sukcesy w okulistyce zwierzęcej :roll: W kazdym razie w naszym przypadku sprawdził się doskonale. Ja moge polecic.

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39243
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto lis 16, 2004 18:26

basia pisze:
KATOWICE


pan doktor nauk wet. specjalista chirurg Aleksander Gierek
Lecznica dla Zwierząt , przy ul. Ceglanej 67c
(boczna od ul.Kościuszki )
tel (032) 757 47 47 pon-pt : 10.00-13.00 i 15.00-19.00
soboty : 10.00-13.00

nowa lecznica, ciągle jeszcze doposażana (m.in narkoza wziewna, czyszczenie kamienia nazębnego ultradzwiękami itd )

Temu to właśnie przemiłemu wetowi z powołania zawdzięcza szybki powrót do zdrowia Szczerbusia (stareńka piwniczna bida z tragicznym ropnym katarem ) wraz z późniejszą sterylka tudzież porządkiem w szczerbatym pysiu ze stanem zapalnym dziąsełek ...obecnie dama salonowo-kanapowa :D

ryśka pisze:Po wizycie w tej lecznicy jestem pod OGROMNYM wrażeniem.
Lecznica znakomicie wyposażona.
Profesjonalizm.
Znakomite podejście do pacjentów (ślepy, 4tygodniowy kotek został obsłużony jak mały królewicz).
Wszystko zostało mi dokładnie, ze szczegółami wyjaśnione, bez cienia pośpiechu.
Jedyna wada ;) to odległość od mojego miejsca zamieszkania ;)

- skopiowane z wątku "weci polecani"
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Wto lis 16, 2004 18:33

Ja to jeżdze do dr.Czogały, tyle ze adresu nie znam, tj klinika małych zwiarząt. Bardzo fajny wet, uratował mi 3 psy, i kota naprawde wiele mu zawdzięczam , a klinika róenirza bardzo dobra
pozdrawiam Maciek

grygy

 
Posty: 343
Od: Pt lip 23, 2004 22:54
Lokalizacja: Warszawa/Zawiercie

Post » Wto lis 16, 2004 18:45

grygy pisze:Ja to jeżdze do dr.Czogały, tyle ze adresu nie znam, tj klinika małych zwiarząt. Bardzo fajny wet, uratował mi 3 psy, i kota naprawde wiele mu zawdzięczam , a klinika róenirza bardzo dobra

Klinika Małych Zwierząt w Katowicach- Brynowie.
Ul. Brynowska 25c
dr Czogała sterylizował moją kotkę.
Zabieg przeprowadzony był bardzo dobrze, a kotka juz na drugi dzień była w formie doskonałej. Po bliznie nie ma sladu.
Tyle, ze mnie nie odpowiada "taśmowe", charakterystyczne dla dużych klinik podejście do pacjentów. No i- z opinii kilku znajomych kociarzy- z diagnostyką to tam nie najlepiej :roll:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39243
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto lis 16, 2004 18:58

Hm... ja byłem zadowolony i jestem zadowolony tylko trzeba zwrócić uwage na jedna rzecz bo tam całą rodzina p. Czogałow leczy, więc mi chodzi po Pana Doktora Czogałe, on naprawde dla nas był przemiły dla nas... nie wiem może to daltego ze zawdzięczam mu życie moich zwierzakaów.... :? nie wiem ale lubię tę klinikę
pozdrawiam Maciek

grygy

 
Posty: 343
Od: Pt lip 23, 2004 22:54
Lokalizacja: Warszawa/Zawiercie

Post » Wto lis 16, 2004 19:01

Nie tyle cała rodzina, co on i jego córka :-)
Ja nie lubię ani tej kliniki - za taśmowość i brak skupienia nad pojedynczym przypadkiem, a po części i brak kompetencji, ani dra Czogały personalnie (za jego podejście do zwierząt, które miałam okazję obserwować parę razy).

Znam też ludzi, którzy chodzą do niego od lat i mają zaufanie.
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Wto lis 16, 2004 19:09

Bonkreta zona też tam pracuje bo USG robiła mojemu psu :D
No ja nie wiem, każdy ma swoja opinie, no ale jakoś nas dr. Czogała naprawde mile przyjął i zajał sie nami bardzo porządnie, ja jestem zadowolny, owszem z tą taśmówką to macie racje, bo widze co sie tam dzieje, ale ja nie wiem, może nie byłem w innych klinikach i nie mam porównania :roll: musze sie wybrać gdzie indziej zobaczymy :P
pozdrawiam Maciek

grygy

 
Posty: 343
Od: Pt lip 23, 2004 22:54
Lokalizacja: Warszawa/Zawiercie

Post » Wto lis 16, 2004 20:24

Dzieki wszystkim za informacje. Musze sie teraz zastanowic.

Napewno nie skorzystam z Kliniki MAlych Zwierzat. Nie lubie tej tasmy.
A kiedy dosc dawno poszlismy z nasza schroniskowa Malenka to pan dr powiedzial - kto bierze kota ze schroniska, kiedy ma w domu zdrowego. Moze ma racje, ale wtedy bardzo mnie zabolalo. Teraz Malenka jest sliczna koteczka, ale wtedy ponad miesiac leczylismy jej biegunke. W tym roku zadzwonilam w styczniu, bo Malenka miala okropny problem z zebami. To bylo w sobote po poludniu a pan powiedzial, zeby przyjsc w poniedzialek. Nikomu zle nie zycze..... A w wakacje bylam tam z piwniczna kotka. Nie dalo sie jej uratowac i nawet po niewybudzaniu nie oddali mi jej. Nie, tam nie chce. Poza tym ceny sa wysokie, ale to w koncu najmniejszy problem.

Podobalo mi sie na Ordona. Malenka w koncu tam miala usuwane te nieszczesne zeby w niedziele. Tuptus tez byl tam na zabiegu. Ale konsultantem tam jest ludzka okulistka w razie potrzeby, no i nie wiem...

Juz mnie dzis glowa boli od myslenia.

A Duska jest jak wulkan i to tez mi nie ulatwia podjecia decyzji. Gdyby chociaz wygladala na chora.

Nie wiem jeszcze co zrobie..

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AGdansk, elmas, Majestic-12 [Bot] i 311 gości