Szlak mnie trafi z moim kotem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 10, 2004 14:26

Ja nie muszę krzyczeć :twisted: wiedzą, czego im nie wolno, więc wystarczy podniesionym głosem "out" (a co się będę produkować :oops: ) i wylatują same. Dotyczy głównie łazienki, w której im przebywać nie wolno i doskonale o tym wiedzą. Jak tylko jest otwarta, natychmiast lecą i wchodzą na ugietych łpakach, jak najciszej, może nie zauważę :lol: Ale jak widzą, że widzę to zwiewają :twisted:

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Wto lis 23, 2004 8:22

Mam kota mało wychowanego, zupełnie nie przytulasty. Nie zauważyłam, by coś niszczył. Firanki całe. Szafy po babci są nie podrapane, pazurki ostrzy o chodniczki,/ raz w tygodniu lub co drugi tydzień skracam je..Często biega po domu..za psem
Pełno ma sztucznych myszek, z którymi na bieżąco rozprawia się mój pies. Kot jak się baaardzo nudzi to bawi się jego ogonem, piłeczek się boi, a myszkami często nie zdąży się pobawić.
Jak siedzę w domku to cwaniara/ bo to kota/ chodzi za mną. Nie lubi głaskania, ale lubi mnie śledzić. Pies jest przylepa, więc łażą za mną oba..
Kot to najmilsze stworzenie pod słońcem, z psem.

turtur

 
Posty: 129
Od: Wto lip 27, 2004 23:21
Lokalizacja: Łomża

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, Majestic-12 [Bot] i 509 gości