Poszukuję dobrego weterynarza w Kłodzku !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 03, 2004 16:44 Poszukuję dobrego weterynarza w Kłodzku !

Czy ktoś może mi pomóc?

vienna

 
Posty: 1817
Od: Pt sie 20, 2004 8:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 03, 2004 17:49

Może Gacusiowa Mama coś Ci poradzi, chociaż o ile wiem wozi swoje koty do weta we Wrocławiu.
Margot, Vasco i Mija
Obrazek

Margot

 
Posty: 520
Od: Śro wrz 10, 2003 16:49
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 03, 2004 17:52

do Kłodzka tez wozi - zależy jaki jest problem...
polecam p. Joannę Rogalską, do niej chodzimy od dłuższego już czasu, po 'zaliczeniu' wcześniej innych wetów kłodzkich :? . ona ma gabinet na spadzistej, zaraz obok nowej siedziby pizzerii Tevere :)
a co sie dzieje? - moze moge jakos pomoc?
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Czw lis 04, 2004 10:09

Gacusiowa Mama pisze:do Kłodzka tez wozi - zależy jaki jest problem...
polecam p. Joannę Rogalską, do niej chodzimy od dłuższego już czasu, po 'zaliczeniu' wcześniej innych wetów kłodzkich :? . ona ma gabinet na spadzistej, zaraz obok nowej siedziby pizzerii Tevere :)
a co sie dzieje? - moze moge jakos pomoc?

na razie nic niepokojącego ale potrzebuje dobrego weterynarza, który podjął by się wykastrowania 5cio miesięcznego kocurka i generalnie byłby stałym lekarzem dla moich dwóch bąków. Nowa Ruda jest wyjątkowo uboga jesli chodzi o dobre gabinety i dlatego szukam kogoś rozsądnego w Kłodzku. Dzieki za namiar do tej pani doktor..a czy dysponujesz może telefonem?
Bardzo mi pomogłaś...jeszcze raz stokrotne dzięki..

vienna

 
Posty: 1817
Od: Pt sie 20, 2004 8:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 04, 2004 10:11

ja też jeździłam do Wrocławia do specjalistycznej lecznicy ale to półtorej godziny samochodem, jak nie ma korków. Kot po kastracji chyba nie powinien tyle czasu podrózować..One się w drodze baaardzo stresują.. :roll:

vienna

 
Posty: 1817
Od: Pt sie 20, 2004 8:15
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, magic99, magnificent tree, RonaldWed i 527 gości