Jak zachęcić kota do zakrytej kuwety z drzwiczkami?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 03, 2004 15:48

emka pisze:Widać bogowie i boginie Olimpu już tak mają ;)

W dodatku Hera i Zeus to rodzina: nie dość że rodzeństwo, to jeszcze małżeństwo :)

Wojtek

 
Posty: 27351
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro lis 03, 2004 16:05

Mnie też będzie czekało przezwyczajenie kocic do drzwiczek kocich w drzwiach łazienki. Ciekawam jak konserwatywna Bajra przyjmie tą "nowinkę".
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38271
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro lis 03, 2004 16:41

Emka co się dziwisz, że mały tak błyskawicznie załapał. On robił w taką kuwetkę (tylko bez klapki) w hodowli.
A Zeus ma inny harakter, inne przyzwyczajenia więc potrzebuję więcej czasu :)
Pozdrawiam i całuski w noseczki dla kociaków :)

Agata_velox

 
Posty: 253
Od: Sob lis 22, 2003 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 04, 2004 8:01

Agata_velox pisze:Emka co się dziwisz, że mały tak błyskawicznie załapał. On robił w taką kuwetkę (tylko bez klapki) w hodowli.
A Zeus ma inny harakter, inne przyzwyczajenia więc potrzebuję więcej czasu :)
Pozdrawiam i całuski w noseczki dla kociaków :)


Wiem, wiem :)
Krytą załapał od razu, chociaż ku mojemu zdziwieniu większym powodzeniem cieszy się odkryta, którą kupiłam początkowo jako dodatkową/wyjazdową.

Wczoraj przykryłam Zeusa daszkiem z klapą, wychodzenie idzie mu świetnie, więc jeszcze tylko nad wchodzeniem popracujemy :)

Koty wycałowane, dziękują :D

emka

 
Posty: 216
Od: Pt mar 05, 2004 10:54
Lokalizacja: Skorosze

Post » Czw lis 04, 2004 8:05

MariaD pisze:Mnie też będzie czekało przezwyczajenie kocic do drzwiczek kocich w drzwiach łazienki. Ciekawam jak konserwatywna Bajra przyjmie tą "nowinkę".


Jak tylko się przeprowadzimy i będą zamontowane drzwi z klapką, to zdam relację, jak nam poszło.
Drzwiczki kocie mają klapę z przezroczystego plastiku, może łatwiej pójdzie z przyzwyczajaniem do nich, bo gołym okiem widać, że za drzwiczkami nie czają się żadne potwory :wink:

emka

 
Posty: 216
Od: Pt mar 05, 2004 10:54
Lokalizacja: Skorosze

Post » Czw lis 04, 2004 8:08

Wojtek pisze:
emka pisze:Widać bogowie i boginie Olimpu już tak mają ;)

W dodatku Hera i Zeus to rodzina: nie dość że rodzeństwo, to jeszcze małżeństwo :)


Jakby się zaczęli spierać, kto ma rządzić w tym związku, to chwile schodziłyby im na wiecznym pacaniu łapką ;)

emka

 
Posty: 216
Od: Pt mar 05, 2004 10:54
Lokalizacja: Skorosze

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 469 gości