Pomoc dla Nowicjusza:):):):)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 01, 2004 22:15 Pomoc dla Nowicjusza:):):):)

Witam Wszystkich, :D

W niedziele bylam w schronisku po dwa kociaki, Na pewno NattyG i dziewczyny z Poznania wiedza o jakie szkraby chodzi:) Na szczescie od razu znalazl sie domek dla szaroburego kociaka, druga kotka jedzie za tydzien do nowej wlascicielki.

Pierwszy raz napisalam watek adopcyjny (pewnie nie za dobrze mi to wyszlo :oops: dlatego jeszcze raz poruszam temat Tygryska z wrocławskiego schroniska :)

Bedac w schronisku w klatce obok znajdowal sie przesliczny kociak. Domagal sie przez krate miziania i glaskania. Po prostu wesolutki chlopak:). No i jak to bywa z nowicjuszami, po prostu obiecalam sobie ze pomoge temu Maluchowi. Mam dla niego domek zastepczy, kupie mu kuwete, piasek i jedzonko, ale niestety nie moge go zostawic u siebie (Mam dwa kociki, w tym jednego chorego:( )

Zdjecie jest na stronie www.kocie-zycie.prv.pl (pierwszy kociak na pierwszej stronie

Archiesa, moze wy pomozecie mi znalezc dla niego domek?
Powiem szczerze, ze moge zalatwiac przechowywanie kotkow, ale gorzej ze znalezieniem wlasciciela.

Jestem nowicjuszem, za bardzo nie mam pomyslu na zachecenie ludzi do wziecia tygryska, moze ktos ma jakies propozycje... :lol:
pozdrawiam

Oliwka
Obrazek

Oliwka

 
Posty: 858
Od: Pon wrz 27, 2004 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 01, 2004 22:16

Ja potrzymam kciuki :-)
Brawo Oliwko :-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 01, 2004 22:34

Oliwko! Czy to ten pieknooki koteczek, ktory siedzial u Ciebie w lazience?
Bedziemy szukac i podnosic temat! :ok:

Swietnie Ci idzie! :D
Buziorki od Piro i Morii! Roja tez caluje
Obrazek Obrazek Obrazek
Zorra w krainie wiecznych łowów!

Archiesa

 
Posty: 1534
Od: Nie mar 21, 2004 16:25
Lokalizacja: Poznan

Post » Pon lis 01, 2004 22:46

Nie:) Ten kociak znalazl domek jeszcze tego samego dnia:)
nawet nie zdazylam odniesc go szagrowi na przechowanie:)

Ten Tygrys siedzial obok tego kociaka. Nie wiem dlaczego ale jakos wpadl mi w oko. Powiedzialam sobie ze we wtorek juz go tam nie bedzie.
Dzis zadzwonila kolezanka i zgodzila sie przechowac jakiegos malucha przez tydzien. Jestem zdeterminowana i bede probowac znalezc cos dla niego
Obrazek

Oliwka

 
Posty: 858
Od: Pon wrz 27, 2004 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 01, 2004 22:48

A w jakim on jest wieku? Ktos szuka kotka z okolic Katowic, wiec moze warto do niego napisac
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=855225#855225
Buziorki od Piro i Morii! Roja tez caluje
Obrazek Obrazek Obrazek
Zorra w krainie wiecznych łowów!

Archiesa

 
Posty: 1534
Od: Nie mar 21, 2004 16:25
Lokalizacja: Poznan

Post » Pon lis 01, 2004 23:09

Właśnie ,w jakim jest wieku? W ubiegłym tygodniu zabrałem jednego kotka ze schroniska.Tu jest mój temat http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=20488 Po lektórze forum i namowie doświadczonych kociarzy zdecydowalem się na jeszcze jednego:) Nawet pisałem na priva do Miki żeby mi coś wyszukała na Skarbowców...

zdzislaw422

 
Posty: 63
Od: Śro paź 27, 2004 23:20
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 02, 2004 15:32

Oki wiadomosc do wszystkich:Tygrysek znalazl dom u Zdzislawa> Bardzo sie ciesze, ze tak sprawnie i wesoly to wszystko poszlo. dzieki Archiesa za wsparcie, Miki dzieki za szybkie udostepnienie zdjec. Mozesz go sciagnac ze stronki pozdrawiam
Uchachana Oliwka :lol:
Obrazek

Oliwka

 
Posty: 858
Od: Pon wrz 27, 2004 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 02, 2004 15:38

rany Julek !! yupi yup!!
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Wto lis 02, 2004 16:03

O, jaka mila wiadomosc na koniec ciezkiego dnia :)
Zdzislawie- gratulacje, Oliwko- Oby tak dalej :D
Obrazek Obrazek

Ylva

 
Posty: 1985
Od: Pon kwi 07, 2003 16:59

Post » Wto lis 02, 2004 17:02

gratulacje, strasznie sie ciesze :D

ara

 
Posty: 3709
Od: Czw sie 14, 2003 14:58
Lokalizacja: Londyn

Post » Wto lis 02, 2004 17:14

Oliwko jak na nowicjuszkę masz rewelacyjne efekty :D :D

chcę wszystkim powiedzieć, że Oliwka w ciągu 15 min skombinowała tymczasowy domek dla tygryska, który w końcu wylądował u Małgo a do tego w ciągu 10 min namówiła koleżankę na ratowanie maluteńkiego kociaczka którego pracownica (brrrrr najbardziej przeze mnie nielubiana) niosła na uśpienie, niestety kociaczka nie udało się uratować - powiedzieli nam, że ma 3 dni i zaropiałe oczko, dopiero potem skojarzyłam, że przecież drugie miał otwarte więc nie mógł mieć trzech dni!
No ale mimo tego, że Oliwka znalazła domek kociaczka zdążyli już uśpić :evil:

W każdym razie jak Oliwka potrafi w ciągu dwóch dni zorganizować dom dla trzech kociaków to co będzie jak już nie będzie nowicjuszką :lol: oby tak dalej :ok:
Bemol, Tosiek i Feliks oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1749
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot], Zeeni i 270 gości