Nesca nie chce pić wody!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 01, 2004 10:08 Nesca nie chce pić wody!

Co mam robić? Nesca nie chce pić. Czy to normalne że raz na dzień sobie pochlipie troszeczkę?Próbowałam jej zmieniać wodę, ciągle wlewałam nową a ona mi miauczy jak robię mleko dla dzieci, dałam jej polizać to myślalam że mnie zamiaucze, ale wszyscy piszą że mleko normalne szkodzi.Dałabym jej to dla kotów ale dziś jest Święto i z pewnością slkepy zoologiczne są zamknięte.Może to zależy od kotka ile pije, ale chodzi do kuwety normalnie.
Poratujcie dobrą radą :roll:
Agata

pysiek

 
Posty: 19
Od: Czw paź 28, 2004 9:46

Post » Pon lis 01, 2004 10:12

Jesli masz smietanke 12% - rozrob z woda. Znacznie zdrowsze niz mleko ;)

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Pon lis 01, 2004 10:13

A dostawala mleko i sensacje byly?
Bo jesli nie bylo to daj jej troche i czekaj jaki jest kuwetkowy efekt.
Jesli nie ma rozwolnienia to niech sobie od czasu do czasu pochlipie.
Co do wody. Wszystko zalezy od tego co ona je. Jesli je duzo mokrego to nie ma takiego zapotrzebowania na wode. Jesli je duzo suchego to powinna duzo pic.
Moja Czarna pije bardzo malo wody... ale dostaje duzo mokrych rzeczy, a suchego malutko.
I pije mleko kozie :-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84884
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 01, 2004 10:20

Ja Axela nauczyłam pić wody w taki sposób :arrow: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=5894&start=0

Axel

 
Posty: 3434
Od: Pt mar 07, 2003 20:59

Post » Pon lis 01, 2004 10:24

Tez mialam taki problem. Sprobuj zmienic miseczke..To prawda z tym mokrym i suchym :D . Im Mafi je wiecej mokrego, tym mniej pije a jak wiecej suchego to woda tez lepiej schodzi.

joannae

 
Posty: 280
Od: Nie wrz 19, 2004 18:53
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon lis 01, 2004 10:34

Moze w nocy pije, jak śpicie... :wink:
Obserwuj ilosć siusków. Jesli 2-3 małe grudki w ciagu dnia to trzeba dopajac na siłę: dolewac wody do puszki ( nie za duzo) i dokładnie wymieszać.
I , tak jak radzi myszka xww, rozrabiac smietanę. Ale tez nie za duzo jej dawaj bo moze zareagowac biegunką.
A tak, w ogóle, to jak sie malutka miewa? Napisz coś więcej.
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Pon lis 01, 2004 10:50

Nesca jest super. Już przyzwyczaiła się do domowników, ciągle odpoczywa i śpi, zwiedza już wszystkie zakamarki domu a późnym wieczorem zbiera jej się na zabawę. Uwielbia tą różową piłeczkę. O 5 rano zaczyna jeść pierwszy posiłek, taką porę sobie wybrala. Jest czyściutka ciągle się myje no i zajęła jedyny fotel w pokoju i tam ma swoje gniazdko. Dzieci wogóle jej nie męczą, o dziwo ona je zaczepia, rozkłada się na dywanie i macha łapkami.
Ile razy dziennie powinna jeść?Kasiu dawalaś jej coś specjalnego czy tylko to co dostałam od Ciebie?
Agata

pysiek

 
Posty: 19
Od: Czw paź 28, 2004 9:46

Post » Pon lis 01, 2004 10:54

Jak siusia to specjalnie się nie przejmuj. Moja też ma różne humory i czasami chłepce aż miło, czasami ledwie zamoczy języczek. Oprócz miski na podłodze ma też dyżurną szklankę w zlewie, bo zauważylismy, że woli pić stamtąd. :wink:
Możesz też sprobować jogurtu - jak Lilo ciężko przechodziła szczepienia i nie chciała nic jeść ani pić to podsuwalam jej palec umoczony w jogurcie, który łaskawie zlizywała. :wink: Mysle, że odrobina rozwodnionego mleka też jej nie powinna zaszkodzić, ale obserwuj kupki po tym posiłku.

Wawe

 
Posty: 9319
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lis 03, 2004 11:11

Nasz Elwisek tez mało pije wody. Mimo, że ciągle jest w miseczce świeża.
Daję mu pół jogurta naturalnego Joguś takiego lekko zagrzanego do temp. pokojowej i wcina... tylko mlaskanie słychać.
Nie lubi wody, lubi jogurty i serki homo :)
~~Milo'~~ czyli niegdyś Leelu
Obrazek

Milo

 
Posty: 394
Od: Czw sty 23, 2003 8:42
Lokalizacja: Lublin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 543 gości