Do wszystkich - bardzo wazne pytania

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 29, 2004 18:28

Ska Slonko przeoczylas post,na temat ktorego skierowane jest pytanie:)

jest troche wczesniej.

zaznaczam ,ze pytanie nie ma charakteru prowokacji jedynie nalezy je czytac czysto informacyjnie :)

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 29, 2004 18:35

Ja tez nie wiem do czego ten post.... Nie widzialam zadnego wczesniej napisanego przez AGAL.. pomoz nam cytatem, dobrze?

Pozdrawiam
Ag

Ag

 
Posty: 503
Od: Pon paź 04, 2004 20:33

Post » Pt paź 29, 2004 18:37

Ag pisze:Ja tez nie wiem do czego ten post.... Nie widzialam zadnego wczesniej napisanego przez AGAL.. pomoz nam cytatem, dobrze?

Pozdrawiam
Ag


Ja tez nie znalazlam, choc uwaznie szukalam :)
Mysle, ze lepiej kierowac pytania do osoby nie uczestniczacej w dyskucji na PW.
Bo wyglada ni z gruszki ni z pietruszki ;)
i tak, odbieram je jakos.... prowokacyjnie
Obrazek

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Pt paź 29, 2004 18:41

Prosze o wybaczenie zatem, bo przed momentem szukalam watku a jego rzeczywiscie tu nie ma.Wiec usuwam tamten watek.
Bo zdaje sie,ze mi sie pochrzanily i nicki i Fora.
Przepraszam jak najmocniej.

Agal prosze o wybaczenie.

P

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 29, 2004 18:43

Ouioui pisze:Prosze o wybaczenie zatem, bo przed momentem szukalam watku a jego rzeczywiscie tu nie ma.Wiec usuwam tamten watek.
Bo zdaje sie,ze mi sie pochrzanily i nicki i Fora.
Przepraszam jak najmocniej.

Agal prosze o wybaczenie.

P


Ouioiu, znalazlam. Agal odpowiedziala ci na forum hodowlanym.
Zlalo ci sie w jedno ;)
Obrazek

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Pt paź 29, 2004 18:47

W kazdym razie najmocniej przepraszam.

Prosze mi nie miec tego za zle.Ide odpoczac.

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 30, 2004 20:48

Pytanie :

Ile wynosila najdrozsza cena za kota, kotke, z ktora sie zetkneliscie ?????

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 31, 2004 0:10

Ukraiński hodowca kupił w USA kota bengalskiego za 4.000 USD.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Wto lis 02, 2004 0:46

Ouioui pisze:Zrozumcie,ze nikt nigdy nie przyjmie tekstu do druku jesli ten nie bedzie zilustrowany przykladami. Gdy piszemy o zlodziejach wymieniamy przyklady ze np.Pan Wisniewski ukradl to i to w pociagu dzieciom jadacym na kolonie.A pani Iksinska uderzyla w glowe i okradla staruszke. Niepawdaz?
Tak samo jest z dreczycielami zwierzat.Jezeli nie napisze ze Pan np.Rywin z Wroclawia trzyma w klatce kotke, ktora rodzi mu 5 razy do roku maine coony, to pan Rywin dalej bedzie spokojnie eksploatowal zwierzatko.Prawda?
Ilez to spraw trafilo do prokuratury tylko dlatego,ze napisala o nich prasa?
Wiec niepiszcie mi prosze zebym nie podawala przykladow,bo to jest soprzeczne z dziennikarskim rzemioslem.Nie pisze do miesiecznika o kotach tylko do tygodnika polityczno - spolecznego. I nie moge napisac samych suchych danych pdt"dlaczego warto miec kota z rodowodem".
Zeby problem rozwiazac, ludzmi trzeba wstrzasnac. Pokazac kilka fotografii wymeczonej kotki, wyeksploatowanej suczki, ktora nic innego nie robi tylko rodzi .Wtedy na pewno ktos o tym zapamieta.Wtedy zastanowi sie 20 razy zanim kupi zwierzatko na bazarze, z kociego oswiecimia pani Igrek ( teraz pani Igrek nazwisko bedzie w tekscie ), albo psa z akwarium w Anna Zoo.

P

Chesz miec rzetelna informacje z przykladami? Przejdz sie na gielde w lazienkach i udaj zwyklego klienta, ktory chce kupic zwierze. Dostaniesz nazwiska i informacje pierwszej reki od psedohodowcow badz ludzi sprzedzjacych zwierzeta najczesniej w koszmarnym stanie. Z tego co sie orientuje od Ciebie do lazienek jest rzut beretem, bylas tam, widzialas?
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Wto lis 02, 2004 1:22

No ja nie wiem czy to dobrze pisac o przeszlosci, np. sklepie anna-zoo-aby nie wywolac wilka z lasu :( aby ponownie nie zaczela sie sprzedaz :( Prawnie, nie ma zakazu-morlanie,etycznie napewno tak. Zreszta, nasz wnioske o odebranie zwierzat,z tego sklepu-psow-szczeniat, byl odrzucony przez Prezydenta Warszawy. Opieral swoja decyzje na opinii powiatowego weta-a ten wydal pozytywna dla anna-zoo.

Ale jesli chcesz przyklad lewej hodowli psow-to skontaktuj sie z dzieczynami, ktore prowadza adocje dogow(link na naszej stronie)-maja tez zdjecia. Zdjecia psow z tej hodowli. I wladze lokalne ani lekarz powiatowy-glownie-nic nie zrobili-ponownie opinia ze jest dobrze :(
Dziewczyny w rozpaczy poprstu wykupily od nich trzy dogi-a tam wiele 'ras'psow jest. Tzn. dokladnie szczenieta sa bezrodowodowe,po rodzicach rodowodowych,oczywiscie.
I 'hodowla kwitnie'. Wlasnie Ci ludzie przypuszczam dostarczaja zwierzeta na gieldy.
Ba na gieldy, dostarczaja tez psy same gminy.Dziwne? Nie- za ich przyzwoleniem hyclowie przez nich zatrudnieni sprzedaj tam bezdomne psy! np. gmina Warka, Tarczyn i pewnie jakies jeszcze :evil:

Zobacz sobie tez strone fundacji "Pod Psim Aniolem' tam jest o Falenicy.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Wto lis 02, 2004 2:16

tu tez masz o pseudo hodowcach :(
http://rumburak.apel.prv.pl/
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Wto lis 02, 2004 9:15

Jeżeli szukasz namiarów na konkretne sklepy sprzedające koty to proszę:
Zabrze Platan sklep zoo na pasażu dachowce po 50 zł. Wiek na moje oko nie wiecej niz 6tygodni. Jak je widzialam to mi sie plakac chcialo.
Zaropiale oczka i takie malutkie jeszcze. Pytalam sprzedawcy skad sie wziely: powiedziala ze kots je przyniosl.
Dlaczego czasem zmuszani jestesmy do robienia rzeczy których nie chcemy robić. :(

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto lis 02, 2004 17:33

Dziekuje Arko bardzo, bardzo za linki.

Prosilabym tez Siebaske, jesli bylaby uprzejma o przeslanie dokladnego adresu sklepu na priva.Siebasko, jak Ci sie uda tez znalezc z zabrzanskiej ksiazce telefonicznej numer do tego sklapu bede bardzo wdzieczna.

Jeszcze raz wielkie dzieki za namiary.
P

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], imatotachi i 212 gości