Dziwne ogłoszenie, co myślicie??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 06, 2004 18:12

neo-ocelot pisze:Myślę, że to coś bardzo złego. Prawdopodobne, że kotów potrzebuje jako źródła skór. Przecież chodzi mu tylko i wyłącznie o rude futro i nic więcej go w kocie nie interesuje. A bajeczka o hodowli to pewnie tylko przykrywka. Nawet w razie jakiejś wpadki może twierdzić że te wszystkie koty trzyma w celach hodowlanych. W poszukiwaniu czystej homozygoty, nie?


Odp: No :?

de_b

 
Posty: 453
Od: Pt paź 29, 2004 19:42

Post » Sob lis 06, 2004 18:53

No wiem, sprawa trochę śmierdząca... Nie można na niego jakiegoś TOZu nasłaś, albo co? Przecież go namierzyłyscie...

Ale tego linka do wątku nijak nie umiem powiązać z tymi kotami... 8O

Gusiek

 
Posty: 260
Od: Wto paź 26, 2004 17:21
Lokalizacja: Mrągowo

Post » Sob lis 06, 2004 19:36

To straszne co piszecie,mój Pulpet jest rudy leży na monitorze i patrzy na mnie, a ja w nim widze potencjalne futerko. :(

Hera

 
Posty: 5
Od: Pon lis 01, 2004 14:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 06, 2004 19:48

Gusiek pisze:
@sica pisze:Drań!!!!
http://42.pl/url/9nj


Przepraszam, ale co to ma wspólnego z kotami? Czy Wy trochę się nie nakręcacie przypadkiem?
A doczytalas do konca?

[...]
wyrazy wspolczucia przesyla dominik
NIENAWIDZE DRESIARZY JEDEN RAZ UKRADLI MI KOTA ZA KTOREGO MOGLEM DOSTAC KUPE
KASY!!!!


Mysle, ze zwiazki z kotami tu są :roll:
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Sob lis 06, 2004 20:09

o boze :conf:
koniecznie trzeba go sprawdzic tylko jak? :roll:

muko

 
Posty: 100
Od: Czw lip 01, 2004 10:08

Post » Sob lis 06, 2004 20:26

No własnie jak :?:
On już chyba zorientował się że jest "wyśledzony" i "podejrzany" więc maile do niego dotyczące rudych kociaków nic nie dadzą...a każdy kolejny mail będzie go tylko odstraszał i zrobi się sprytniejszy i nie będzie już takich podejrzanych ogłoszeń...
Ja nie mam pomysłu niestety :(

de_b

 
Posty: 453
Od: Pt paź 29, 2004 19:42

Post » Sob lis 06, 2004 23:50

Może jednak powinniśmy zgłosić tą sprawę do krakowskiego oddziału Towarzystwa Nad Zwięrzętami. Niech oni trochę poszperają. :?
Kesir to najwspanialsza z istot. Chociaż taki mały uratował mi kiedyś życie.

majcia malutka

 
Posty: 46
Od: Sob paź 30, 2004 18:00
Lokalizacja: katowice

Post » Nie lis 07, 2004 22:07

majcia malutka pisze:Może jednak powinniśmy zgłosić tą sprawę do krakowskiego oddziału Towarzystwa Nad Zwięrzętami. Niech oni trochę poszperają. :?

Hej, hej krakowiacy! Ma ktoś chwilę?
Pani starsza: Nomka i dwie Panienki: Biszkopt i Groszek :)
i Oskarek za tęczowym mostem - zawsze będę na Ciebie czekać ptysiu...

Obrazek

Nomka

 
Posty: 610
Od: Pon cze 14, 2004 14:03
Lokalizacja: Warszawa Miedzeszyn

Post » Pon lis 08, 2004 9:57

Osobiście o krakowskim TOZie mam mieszane uczucia odnośnie ogólnej niemocy oraz nieodpowiadaniu na zapytania mailowe ale ok, napiszę do nich. Jednak sądzę, że to nic nie da. Odpowiedzą że nic nie mogą :( jak to już wcześniej bywało w bardziej oczywistych sprawach. Tylko mam pytanie, czy mogę wykorzystać informacje podane w tym wątku pochodzące z korespondencji z nim (np. jego adres e-mail)?

@sica

 
Posty: 817
Od: Śro lip 07, 2004 12:12
Lokalizacja: Kraków, stara Nowa-Huta

Post » Pon lis 08, 2004 13:10

Nie wiem czy to nie bedzie jakieś naruszenie prywatności czy cós :?:
Nawet nie wiem czy "mozna było" umieszczać tutaj mail który on wysłał do forumowiczki...
Tylko własnie to jest to że właściwie nic na niego nie mamy...w mailu wyjaśnił dlaczego poszukuje rudy kociąt i tyle. w TOZ powiedzą że przecież facet nic złego nie robi :!:
Kurde i co tu poradzić?
Mi się wydaje że tak wogóle to możesz wysłać im tresć mail bo w końcu oni nie zajmują się ochrona prywatności czy jak to tam sie zwie. Przecież możesz powiedzieć że to do ciebie tego maila słał...

de_b

 
Posty: 453
Od: Pt paź 29, 2004 19:42

Post » Pon lis 08, 2004 15:13

Wiecie co nie ma żartów, jeżeli nawet facet prowadzi hodowlę homozygotycznych rudzielców, to ja się nie spotakłam z jakimś liczącym się wzrostem podarzy takowych w Krakowie, a przypadkiem byłam ostatnio na giełdzie (okropne miejsce, nie kupujcie tam zwierząt!!!! jak nie będzie popytu to może przestaną handlować)
A hohozygoty są dobre do doświadczeń genetycznych, u kotów występują tzw. cechy sprzężone. Naprzykład rudy kolor futra jast cech sprzężoną z płcią z hromosomem Y w ten sposób że samiec z tym genem będzie rudy, a samica tylko w przypadku homozygotyczności, co jest dość żadkie w krzyżowaniu naturalnym.
No i w związku z tym nie mam pewności czy jakieć labolatorium nie prowadzi przypadkiem skupu rudziaków...

koteknaplotek

 
Posty: 408
Od: Czw lip 15, 2004 14:09

Post » Pon lis 08, 2004 15:16

A Krakowski TOZ możecie sobie darować.... bez komentarza
Pięć razy zgłaszałam zakratowane w wywietrznikach ptaki, u minie na osiedlu. Niestety bez skutku.

koteknaplotek

 
Posty: 408
Od: Czw lip 15, 2004 14:09

Post » Wto lis 09, 2004 13:41

A ja mam pomysła :idea: . Zaproście gościa do siebi, wyślijcie mu jakieś zdjęcie pięknego rudzielca, umówcie się z nim na godzinę dokładnie itd, a na spotkanie policję przyprowadzić (z tym może być kłopot :( ). Drań taki, że nie ma co! Gościu nie ma sumienia! Tylko siąść i płakać :placz: :crying: ...
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)

Post » Wto lis 09, 2004 15:24

Zadzwoniłam, zgłosiłam, podałam maila i numer tefonu. Powiedzieli że bez adresu niewiele mogą, ale będa dzwonić a sprawa jest nieewidentna i delikatna.

@sica

 
Posty: 817
Od: Śro lip 07, 2004 12:12
Lokalizacja: Kraków, stara Nowa-Huta

Post » Wto lis 09, 2004 15:37

Inspektor KTOZu powiedział, że zadzwonił pod podany numer z ofertą zbycia rudych kotów. Telefon odebrał mężczyzna po głosie sądząc że w średnim wieku, i po usłyszeniu o co chodzi zapytał się czy rozmawia z Romanem. Generalnie sprawa wygląda wg. słów inspektora na głupi żart wycięty przez Romana posiadaczowi podanego numeru telefonu. A na dalsze i głębsze oficjalne poczynania nie można sobie pozwolić bez poważniejszych podstaw.

@sica

 
Posty: 817
Od: Śro lip 07, 2004 12:12
Lokalizacja: Kraków, stara Nowa-Huta

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 203 gości