potrzebny transport Gdańsk-Poznań

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 21, 2004 21:14

Z tego co się dowiedziałam z krótkiej rozmowy tel to pociąg z Gdyni o 20 (a to bardzo realna godzina, ponieważ zajęcia kończymy o 19.30, a kolega zawsze czmycha szybko na pociąg :roll: ), dokładnie będę wiedziała w sobotę, spotkam się z kolegą na zajęciach i o wszystko wypytam.
No i chyba niestety trzeba by było Tosię odebrać w nocy :? na razie nie mówię że na 100%, ale wiem że niedawno przygarnął chorą 3miesięczną koteczkę, która cały czas dostaje zastrzyki, przypuszczam że to koci katar, i chyba branie Tosi do chorej kotki nie jest najlepszym pomysłem :?
Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Czw paź 21, 2004 21:17

Klaudia pisze:Z tego co się dowiedziałam z krótkiej rozmowy tel to pociąg z Gdyni o 20, dokładnie będę wiedziała w sobotę, spotkam się z kolegą na zajęciach i o wszystko wypytam.
No i chyba niestety trzeba by było Tosię odebrać w nocy :? na razie nie mówię że na 100%, ale wiem że niedawno przygarnął chorą 3miesięczną koteczkę, która cały czas dostaje zastrzyki, przypuszczam że to koci katar, i chyba branie Tosi do chorej kotki nie jest najlepszym pomysłem :?

ok - no to ja chyba w takim razie profilaktycznie wezme w poniedzialek wolne :wink:
Herbatka, Stasiu, Mantra i Shakira (Tosia)

Herbatka

 
Posty: 166
Od: Śro wrz 15, 2004 6:50
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości