Tragedia na Paluchu....

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 03, 2004 20:58

Ja tez nie uwazam zeby zmiany dyrektorow wiele dawaly- bo rowniez glowna wine za to co sie dzieje widze w pracownikach.
Bo to ich olewactwo, ignorancja a czesto wrecz niechec do zwierzat sa glowna przyczyna tej tragedii.
Bezposrednio pracownikow ktorzy sie opiekuja zwierzakami, jak i wetow czy pan w BA.
Tam caloksztalt jest do kitu. I dopoki ktos sie za to porzadnie nie wezmie, nie wymieni wikeszosci kadry na osoby z powolaniem i chcacych cokolwiek zrobic a przede wszystkim - kochajacych zwierzeta - to ta tragedia bedzie trwala. Nawet jak dotacje beda o 1000 % wieksze.

Blue

 
Posty: 23496
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie paź 03, 2004 21:08

Gdybym była zmuszona oddać swoją Rysię do schroniska podobnego do Palucha (jeśli chodzi o statystyki) to uśpiłabym ją.
Mimo tego, że nie znoszę usypiania zwierząt, które można uratować.
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Nie paź 03, 2004 21:38

Rysiu - gdybym ja tez byla do tego zmuszona, czy by to chodzilo o mojego kota czy jakiegokolwiek innego - zrobilabym to samo.
Bez nawet zastanawiania sie czy dobrze robie, bo moze jednak, bo szansa.

Blue

 
Posty: 23496
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pon paź 04, 2004 0:20

Bez obrazy, ale to chyba ci dyrektorzy odpowiadają za swoich pracowników, przynajmniej tak jest na całym świecie, w każdym przedsiębiortwie i to oni są rozliczani i to oni są władni zmienić personel. Więc ta dyskusja jest beznadziejnie głupia, moim zdaniem :( Szkoda tylko, że cierpią zwierzęta, pracownicy-ludzie mogą chociaż się poskarżyć, a one nie.. Dlatego gadanie, że za bałagan na Paluchu są winni pracownicy jest dla mnie beznadziejnie głupie... Dyrektor powinien takich pracowników zwolnić, ale najlepiej nic nie widzieć, bo nikt się nie poskarży,,obłed.... :( Może kolejni dyrektorzy szukają tylko ciepłej posadki bez żadnej odpowiedzialności...Jak czytałam o tym pojeniu zwierząt w określonych godzinach i wylewaniu wody szybko potem, to nóż się w kieszeni otwiera.. przecież ktoś musiał takie zarządzenie wydać i to też pewnie był dyrektor :evil: Sorry, ale ja też wolabym moje koty uśpić, niżby miały znaleśc się w takim schronisku...
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon paź 04, 2004 15:54

Najwidoczniej nie do konca znasz zasady panujace na Paluchu. Sa tam zwiazki zawodowe ktore pilnie grzeja swoje pasadki i pilnuja swoich interesow. Nie pozwalajac zwolnic pracownikow na podstawie tego ze np. nie maja powolania lub nie kochaja zwierzat. Trzeba by zlikwidowac etat.
A jak ktorys z dyrektorow zaczyna za bardzo sie awanturowac - to zaraz murem staja przeciwko niemu wszyscy pracownicy. I zaczynaja sie wywiady w gazetach, mowienie jako to on jest zly.
No i dyrektor sie zmienia a kolko zamyka.

Blue

 
Posty: 23496
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto paź 05, 2004 21:34

Zdaje sie,ze beda miec tam nalot...:)

I ciekawa jestem kiedy ta informacja dotrze do Jej Wysokosci Pani DErektor Palucha....... i ktory zyczliwy jej to przekaze.... :twisted:

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 05, 2004 21:37

No ,żeby to coś dało :roll: Bo jak prawdą jest to, co pisze Blue, to marnie to widzę :cry:
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro paź 06, 2004 0:53

Ouioui pisze:Zdaje sie,ze beda miec tam nalot...:)

I ciekawa jestem kiedy ta informacja dotrze do Jej Wysokosci Pani DErektor Palucha....... i ktory zyczliwy jej to przekaze.... :twisted:


Daruj sobie takie uwagi. Zadaj sobie sama pytanie-po co i jaki jest cel istnienia zwiazkow zawodowych w schronisku dla zwierzat?

Zadzwon do Celestynowa i dowiedz sie co tam zwiazki zawodowe zaczely wyprawiac i do czego doprowadzily.

Dyrektorzy z wyzszym wyksztalceniem, 'matoly', a pracownicy 'specjalisci' od zwierzat.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 544 gości