Dziwne oczy Rakeitki.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 01, 2004 21:02 Dziwne oczy Rakeitki.

Dzisiaj zauważyłam coś dziwnego w oczach mojej kotki. Wywraca tak jakos dziwnie dolnymi powiekami. Normalnie sie jej pszestraszyłam. Mieliscie z czyms takim do czynnienia?
Dlaczego czasem zmuszani jestesmy do robienia rzeczy których nie chcemy robić. :(

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt paź 01, 2004 21:12

Nie spotkałam sie 8O a co to znaczy że "wywraca dolnymi powiekami"?

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Pt paź 01, 2004 21:32

Kurcze ja nie wiem jak to opisać. Ma takie "ślepe" te oczka. Zamyka je ale nie tak jak zawsze tylko wygląda to tak jakgdyby wywracała je do góry. Czasem tak robiła wcześniej jak ją ktos obudził, ale to innego. teraz tak chodzi. Może ja panikara jestem?
Dlaczego czasem zmuszani jestesmy do robienia rzeczy których nie chcemy robić. :(

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt paź 01, 2004 21:34

Raczej nie panikara, skoro to wczesniej sie nie zdażało. Ja o czyms takim pierwsze słysze a troche kotków i ich chorych oczu widzialam :cat3:
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie przywitają"
"Stajesz sie odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"
Obrazek
Inek i Kropek czyli Chłopaki

Corn

 
Posty: 959
Od: Wto sie 31, 2004 13:45
Lokalizacja: Poznań-Plewiska

Post » Pt paź 01, 2004 23:19

Siebaska pisze:Kurcze ja nie wiem jak to opisać. Ma takie "ślepe" te oczka. Zamyka je ale nie tak jak zawsze tylko wygląda to tak jakgdyby wywracała je do góry. Czasem tak robiła wcześniej jak ją ktos obudził, ale to innego. teraz tak chodzi. Może ja panikara jestem?


Z tego opisu wygląda, że jest to trzecia powieka.
Prawdopodobnie ma podraznione oczka.
Jeżeli nic innego jej nie dolega, to prawdopodobnie u weterynarza dostanie jakies kropelki, albo maść do oczków.
Hodowla Kotów Norweskich Leśnych - Demon Lasu*PL
ObrazekObrazek

Wadera

Avatar użytkownika
 
Posty: 259
Od: Śro sty 21, 2004 16:08
Lokalizacja: KRAKÓW

Post » Śro paź 06, 2004 15:11

Byłam z Rakietka u lekarza. Powiedział że to jakas alergia. Byc może na srodek chemiczny. Faktycznie to możliwe bo ostatnio kupiłam inny płyn do mycia paneli. Dostała krople. Niestety to steryd, tak powiedział wet. Maja ja odczulić. Ona juz ledwo widziała. Zobaczymy czy pomoze. Wet powiedzial ze jeżlei nie pomoże to trzeba będzie robic badania, poniewaz czasem zdarza sie że takie oczy są oznaka choroby, czasem wcale nie związanej z oczami. Mam nadzieje że pomoga same krople.
Dlaczego czasem zmuszani jestesmy do robienia rzeczy których nie chcemy robić. :(

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: agatela, Chanelka, kasiek1510, Silverblue, Vi i 560 gości