Guz ???

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 30, 2004 12:04 Guz ???

Mam Kotkę od 13 lat. Dostaje tabletki antykoncepcyjne, na ulotce napisane jest że skutkiem ubocznym może być guz sutka. Jakieś dwa lata temu wyczułem niewielkie zgrubienie w tym miejscu. Ludzie z branży weterenaryjnej stwierdzili że lepiej tego nie ruszać, ponieważ tabletki dalej będzie brać. W tej chwili guz jest naprawdę duży. Myśle ciągle o tym czy jednak nie zaryzykować zabiegu? Nie wiem czy ją to boli, zachowuje się całkiem normalnie. Czy polecacie zabieg usunięcia guza? Jaki to będzie miało wpływ na żywotność mojej Kotki. Już troszke latek ma.

strongarm

 
Posty: 1
Od: Czw wrz 30, 2004 11:56

Post » Czw wrz 30, 2004 12:06

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Czw wrz 30, 2004 12:10

Jak sie powieksza to trzeba wyciac ........Moj wet operowal 16 latke i wszystko ok .
B ma tez ale Jej znika a jak nie bierze tabl to sie pojawia , raz juz byla umowiona na operacje ale Jej zniknelo .... Ma tez takie male ziarenko piasku ale narazie / odpukac / nic sie nie dzieje . Teraz ma chora watrobke inie moglaby miec narkozy . Oby sie Jej nie powikszalo , bo q nie wiem , co zrobie .
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw wrz 30, 2004 12:13

Antykoncepcja hormonalna nie jest najlepszym rozwiazaniem - ja pomyslalabym o sterylizacji - po sprawdzeniu stanu zdrowia kotki pod katem narkozy
I pewnie patrzac na przezycia Jany takze na operacje guza

Pozdrawiam i trzymam kciuki za zdrowie kotki
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 112 gości