Miejsce po szczepionce

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 23, 2004 12:32 Miejsce po szczepionce

Moja kotka była szczepiona w ubiegły piątek. W okolicach miejsca, gdzie była kłuta wyszło jej futerko. Kotka często i bardzo energicznie wylizuje to miejsce (choć musi przy tym przyjmować bardzo trudne pozycje).
Poza brakiem owłosienia nie ma innych drastycznych zmian ( może lekkie zaróżowienie). Czy to może być reakcja na szczepionkę czy raczej jakaś infekcja?

Marbo

 
Posty: 2
Od: Czw wrz 23, 2004 12:23

Post » Czw wrz 23, 2004 15:35

A jaka szczepionka, mozesz napisac dokladnie?
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Czw wrz 23, 2004 20:29

moze byc alergia na szczepionke, chociaz raczej reakcja bylaby ogolna niz miejscowa, moze byc na igle, choc to smiesznie brzmi, moze byc naciek po zastrzyku, rozne rzeczy moga byc, ja bym do weta poszla.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84872
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt wrz 24, 2004 6:03

Tak zrobiłam, bo jak wróciłam z pracy to łysina była ze dwa razy większa a poza tym od drapania i wylizywania zaczęła się robić ranka.
Wet stwierdziła, że to po iniekcji - choć przy tej szczepionce nigdy nie miała takich przypadków ( niestety nie pamiętam jakiej firmy - na cztery kocie choroby). Dostała maść z antybiotykiem a w domu kubraczek z rękawa (żeby nie drapała). Rano ranka była sucha a cały placek wyglądał jakby się zaczął goić.
Dzięki wszystkim.

Marbo

 
Posty: 2
Od: Czw wrz 23, 2004 12:23




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Zeeni i 555 gości