Kotka i ja - nowe na forum - pomocy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 22, 2004 14:33 Kotka i ja - nowe na forum - pomocy!

Witam wszystkich. Dopiero co się zarejestrowałam. Nie wiem, jak obsługiwać forum, poza wysłaniem wiadomości :) i wstawieniem uśmieszku...
Moja kotka Mizia przybyła do mnie 10 lipca tego roku. Urodziła się "na oko" w czerwcu. Znaleziono ją jako błąkającą się kuleczkę i dostarczono do mnie, od dawna spragnionej kota :)
Jestem zachwycona Mizią i już nie wyobrażam sobie bez niej życia.
Bardzo chciałabym wstawić jej zdjęcie w podpisie, ale nie mam pojęcia, jak to zrobić i nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Byłabym ogromnie wdzięczna jakiejś życzliwej duszy, która mi podpowie, jak to zrobić! :oops: :?:
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i ich rozkoszne kociaki :)

neska

 
Posty: 131
Od: Śro wrz 22, 2004 14:12
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Śro wrz 22, 2004 14:36

Witaj! Zdjęcia: http://upload.miau.pl dalej już będziesz miała napisane co i jak :)
Ostatnio edytowano Śro wrz 22, 2004 14:37 przez Sydney, łącznie edytowano 1 raz
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro wrz 22, 2004 14:40

Witamy na forum :)
A zdjęcia obejrzymy bardzo chętnie .....
Najpierw trzeba wejść na stronę www.upload.miau.pl, załadować zdjęcie, zapisać sobie adres, jaki wyświetli się po załadowaniu zdjęcia, następnie podczas pisania postu, żeby zamieścić link robisz tak:
naciskasz guzik URL, wstawiasz adres zdjęcia (ten który zapisałaś po załadowaniu zdjęcia) i znów przyciskasz guzik URL*. Tylko trzeba pamiętać, żeby nie wstawić żadnych spacji pomiędzy.
Jak chcesz aby w poście wyświetlało się zdjęcie a nie link, to robisz wszystko tak samo, tylko, ze zamiast URL i URL* przyciskasz IMG i IMG*.
W razie kłopotów wejdź na forum problemy techniczne. Tam jest wiele wątków na ten temat i można próbować aż do bólu :wink:

Aga1

 
Posty: 3376
Od: Pon lip 05, 2004 20:18

Post » Śro wrz 22, 2004 14:46

Witaj! :D
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro wrz 22, 2004 14:52

Witajcie :lol:
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Śro wrz 22, 2004 14:55

Dziękuję za rady, zaczynam próby, pozdrawiam wszystkich gorąco i mrrrucząco :D , szczególne pozdrowienia dla Sydneya mojego krajana :D
Oj jakbym chciała żeby mi się udało... jestem laiczką komputerową, ale może mi się poszczęści :)
Obrazek

neska

 
Posty: 131
Od: Śro wrz 22, 2004 14:12
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Śro wrz 22, 2004 14:55

Witamy, witamy!!
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30206
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Śro wrz 22, 2004 15:07

Mam od razu takie nieśmiałe pytanko :oops:
Widzę, że większość z Was ma więcej niż jednego kotka. Jak przekonać moją jedyną współdomowniczkę Mamę, do przygarnięcia drugiego kotka?
I kiedy to zrobić? Mizia ma około 3 miesięcy dopiero...

:?:
Obrazek

neska

 
Posty: 131
Od: Śro wrz 22, 2004 14:12
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Śro wrz 22, 2004 15:13

Ło matko!
Do podpisu zdjęcia zminiaturyzowane musisz dać :lol: inaczej będzie buuuuuuu :)
Zmniejsz u sibei w kompie i wyslij jeszcze raz :)
Gosia, dwaj chłopacy-pluszacy Pafnucy "Puff" i Chojrak oraz Anna Dymna za Tęczowym Mostem
Obrazek Obrazek Obrazek

mała_gosia

 
Posty: 404
Od: Sob paź 18, 2003 20:27
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 22, 2004 15:15

A no i WITAJCIE dziewczyny!
Jak przekonać mamę....sama się przekona. Heheh. Przy każdym brojeniu małej musisz powtarzać "Mamo, bo ona sie nudzi, jakby miała "rodzeństwo"..." Gdzieś tu było kilka wątków -wpisz w wyszukiwarę "drugi kot" lub "dokocenie".
A kiedy? Im wcześniej tym koty lepeij sie rozumieją. Zazwyczaj. Choc zdarzaja sie -tak jak u nas -miłości od pierwszego wejrzenia 9różnica 9 miesięcy)
Gosia, dwaj chłopacy-pluszacy Pafnucy "Puff" i Chojrak oraz Anna Dymna za Tęczowym Mostem
Obrazek Obrazek Obrazek

mała_gosia

 
Posty: 404
Od: Sob paź 18, 2003 20:27
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 22, 2004 15:16

Tak, już zaczaiłam, że trzeba zmniejszyć :D Wybaczcie nowicjuszce! :D
Obrazek

neska

 
Posty: 131
Od: Śro wrz 22, 2004 14:12
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Śro wrz 22, 2004 15:19

Ja myśle ze najlepszy czas to właśnie teraz jest. Twoja Mizia będzie4 sie miała z kim bawić. Ja widze po prostu po moich kociakach. mały jak przyszła Pchełka to był w niebo wzięty. Teraz są już nie rozłączni. Razem jedzą, śpia no i szaleją tez razem. Dzieki temu moje ręce sa oszczędzone. A kiedy Rakietka była malutka, była sama, no i moje ręce były w stanie koszmarnym. Polecam jak naszybsze dokocenie.
O kociczkę masz słodką. I faktycznie zmniejsz zdjęcia. :wink:
Dlaczego czasem zmuszani jestesmy do robienia rzeczy których nie chcemy robić. :(

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro wrz 22, 2004 15:55

dzięki za komplement dla Mizi :D

Mama wysuwa na razie argument finansowy przeciw następnemu kotu, no cóż...
Obrazek

neska

 
Posty: 131
Od: Śro wrz 22, 2004 14:12
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Śro wrz 22, 2004 16:10

Witaj :) Jestem kobitką jakby co :wink: a jeśli chodzi o koszty to nie zwiększają się one aż tak bardzo przy drugim kocie :) Kuweta jest jedna, jedzonko trochę więcej no i żwirku i to wszystko, a kociszom w dwójkę raźniej :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro wrz 22, 2004 16:20

aaaaa, jaka gafa, Sydney jakoś skojarzyło mi się z mężczyzną :D sorry! :oops:
Śliczne masz te koty na zdjęciach, a ja ze zrozumiałych względów :wink: mam hopla na punkcie czarnych kotów...
Negocjacje z Mamą będą trwały, aczkolwiek ostatnio miałyśmy sporo dużych wydatków (m.in. Mizia miała operację przepukliny pępkowej - 120 zł i kosztowne zastrzyki przed i po operacji...)
Pytanie abstrakcyjne, na nieokreśloną przyszłość, czy do kotki wziąć drugą kotkę czy kocurka? W ogóle, to przed sterylizacją bałabym się ją zostawić z kocurkiem :oops:
Obrazek

neska

 
Posty: 131
Od: Śro wrz 22, 2004 14:12
Lokalizacja: Inowrocław

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 254 gości