Struwity Jowity - wyniki niedobre :((((((((

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 13, 2004 13:43

Oswoilam sie juz ze struwitami :roll: , a tu pojawia sie nowe zmartwienie...
w jakims watku pisalam, ze wydaje mi sie, ze Karoli troszke przerzedza sie siersc na uszach, wiecie o czym pomyslalam... :strach:
ale wcale to grzybowo nie wygladalo...
nie wytrzymalam i polecialam dzis rano do p. Beaty
obejrzala Karole porzadnie i poszlysmy na bicom...

wyniki: uczulila sie na Trovet RRD :crying:, konkretnie ryz
i tylko jedno suche jej zostalo do jedzenia i wolowinka...
bedziemy odczulac w listopadzie, a od dzis na diecie: tylko wolowina, suche Sensitvity, i rybka...

poprosilam tez o sprawdzenie narkozy, bo w koncu musze Karolke wysterylizowac, a caly czas cos nam na drodze stawalo...
i teraz tez stanelo :crying: - uczulona jest na wiekszosc srodkow podawanych w trakcie operacji, na leki przeciwzapalne 8O i na nici...
rany boskie, jakbym ja oddala pod noz bez sprawdzenia :strach: :strach: :strach:
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Śro paź 13, 2004 13:59

No, masz.... Bidulka kicia-alergiczka, biedna Ty z uczuleniowcem.
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]

lady_in_blue

 
Posty: 6164
Od: Pon kwi 22, 2002 10:35
Lokalizacja: Wola

Post » Śro paź 13, 2004 16:24

Myślę, że powinnaś jak najszybciej zacząć odczulanie. Im dłużej będziesz podawać monotematyczne jedzenie, tym bardziej będzie się na nie uczulać. Oczywiście nie ma sensu ryzykować np. kurczaka, ale inne tak. I urozmaicać jedzonko.
Archie + Czorcia Strachulec + Duszka za TM + reszta bandy

archie

 
Posty: 351
Od: Pt paź 31, 2003 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 13, 2004 16:51

archie pisze:Mys´le˛, z˙e powinnas´ jak najszybciej zacza˛c´ odczulanie. Im d?uz˙ej be˛dziesz podawac´ monotematyczne jedzenie, tym bardziej be˛dzie sie˛ na nie uczulac´. Oczywis´cie nie ma sensu ryzykowac´ np. kurczaka, ale inne tak. I urozmaicac´ jedzonko.


Na odczulanie ryzu i laktozy przy okazji lecimy na poczatku listopada - to byl pierwszy wolny termin...
potem, po tygodniowej przerwie zaczniemy odczulac sie na narkoze itp. tez w odstepach czasowych, wiec to troche potrwa. Tylko jak sie odczulimy do konca grudnia to w styczniu bedzie sterylka, ale cholera w zimie? I akurat jej wszystkie szczepienia wtedy straca waznosc....
moze przeczekac i ciachnac na wiosne? bedzie juz po szczepieniach i wiosna to latwiej latac z obolalym kotem do weta...
no nie wiem...
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Śro lis 03, 2004 20:35

Po miesiecznym leczeniu - dzis od 5.00 :strach: czatowalam na sioooski Jowity - zlapalam i ze swiezutkim moczem pognalam do laboratorium. Mam wyniki.
Jest minimalnie lepiej i jednoczesnie gorzej :crying:
wyniki:
pH - 7,0
bialko - slad
leukocyty - 1-3 wpw
erytrocyty - 0-2 wpw swieze
sluz - dosc liczne pasma
flora bakteryjna - dosc liczna
nablonki - okragle i wielokatne nieliczne
waleczki - nie ma
krysztaly - trojfosforany amonowo-magnezowe bardzo liczne

rany...
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Farcia, Google [Bot], ryniek, Zeeni i 488 gości