Tantus - mój kociaczek :) / nowe zdjęcia!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 03, 2004 20:51

Heh trochę poprzekręcałem, mama powiedziała że jak znajoma dzwoniła to mówiła że kot żywi się mlekiem i serkiem homogenizowanym. Chyba nie dawała mu karmy także raczej nie będzie problemu z ustawieniem go na nowe jedzenie.
Co do zielistki to na ile ten kwiatek powinien wystarczyć kotu mniej więcej? Czy trzeba koniecznie zasiać trawę bądź pszenicę? Czy to będzie rosło teraz przez nadchodzącą zimę?
Dorwałem porządną cyfrę siostry, jutro najprawdopodobniej odwiedze kota i zrobie mu sesje zdjęciową :)
Pozdrawiam.
voy + Tantus

voy

 
Posty: 27
Od: Wto wrz 14, 2004 15:49
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie paź 03, 2004 22:24

Kup Royala dla dzieci i tacki Animondy Kitten - powinno mu smakowac i jest zdrowe.
Dowiedz sie dokladnie co teraz maly je, zeby nie dostal na dzien dobry biegunki od nowych smakolykow.

Zwirek zbrylajacy ja bym dala gdy bobas podrosnie. Teraz jak kazde dziecko bedzie bral wszystko do buzi, a zbrylajacy zwirek jest niebezpieczny po polknieciu.

Kocia trawka lub miekkie zboze bedzie lepsze niz zielistka - nie wiadomo jak koci zoladek zareaguje na rosline.
Bez problemu mozesz zrobic pole w doniczce lub skrzynce, w domu jest cieplo wiec powinno ladnie rosnac ;)

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Pon paź 04, 2004 18:01

Kot je na razie tylko serek homogenizowany i to w niezbyt dużych ilościach i mleko także jak będę chciał mu wprowadzić karmę to nie będzie problemu. A ze żwirku na razie nie korzysta bo nie chce, robi na reklamówkę. Także też nie będzie problemu z odzwyczajeniem kociaka od żwirku jakby coś.

Chodziłem dzisiaj po sklepach zoologicznych, jak na razie zakupie mu miseczki plastikowe, potem jak podrośnie to pomyśli się o miskach metalowych. Jak duże i głębokie powinny być takie miski? No i krytą kuwetę, trzeba namówić rodziców bo koszt to 60 złotych ale kuweta estetyczna i fajna tylko wydaje się taka duża :)

tacki Animondy Kitten

Co to jest?

Aaa mam jeszcze skromne zdjęcia mojego dachowego maine coona który odziedziczył futro i pewnie charakterek po babci a jest z rodziców dachowych:

www.smlw.pl/~voyager/tantus.html
Nowe zdjęcia są na dole. Kot podrósł a futro ma takie jakie miał :)

Gdzie można kupić kocią trawkę i miękkie zboże? W sklepie ogrodniczym? Czy tego dużo trzeba hodować? Bo obawiam się że moja zielistka nie wystarczy...

Pozdrawiam
voy + Tantus

voy

 
Posty: 27
Od: Wto wrz 14, 2004 15:49
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt paź 08, 2004 12:53

No to mam kota :D
Wczoraj ok 19 został przywieziony, nie mogłem się nim nadmiernie zająć bo miałem więcej niż zwykle nauki, ale dzisiaj jest piątek, już weekend także zaczynam kotka męczyć :P. Wczoraj nie robił siusiu ani kupki, natomiast dzisiaj wszedł do kuwety bez problemu i zrobił siusiu. Dochodzę powoli do wniosku że żwirek będzie lepszy, ale muszę go do niego przyzwyczaić bo umie tylko w reklamówkę robić. Będę musiał dokupić mu misek bo 2 to trochę mało. Dzisiaj zaczął mruczeć po raz pierwszy, rozstanie z dawnym domem przyszło łatwo. Pozdrawiam.
voy + Tantus

voy

 
Posty: 27
Od: Wto wrz 14, 2004 15:49
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt paź 08, 2004 14:21

Moni- w Rzeszowie nie ma Animody, niestety :?
voy, w Ratośniówkach jest hill's, Iams, Euaknuba, RC itp :)

Axel

 
Posty: 3434
Od: Pt mar 07, 2003 20:59

Post » Pt paź 08, 2004 15:03

Nie rozumiem, czemu dwie miski to za malo? :roll:

I oczywiscie gratuluje nowego domownika :)
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt paź 08, 2004 15:25

Bo w jednej zalega trochę serka a w drugiej woda... Przyadałaby się jednak trzecia miska.
voy + Tantus

voy

 
Posty: 27
Od: Wto wrz 14, 2004 15:49
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt paź 08, 2004 15:46

Każdy z moich kotów ma 4 miseczki (porcelanowe lub porcelitowe) - nie wchłaniają zapachów tak jak plastikowe. A woda do picia stoi w dzbankach na podłodze (bo nie chciały pić z miseczki, tylko "kradły" wodę do kwiatów), więc ja udaję, że to jest woda do kwiatów, a one myślą, że na złość mnie ją piją :)
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 498 gości