Przepełnienie-Ratunku!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 18, 2004 18:47 Przepełnienie-Ratunku!

Witam!
Jestem tutaj nowa, do zalogowania się tutaj, skłoniła mnie sytuacja w zabrzańskim schronisku. Nie wiem czy tutaj mogę dać to ogłoszenie, więc w razie mojego błędu proszę o przeniesienie tego tematu, tam gdzie powinno się znajdować.

Zabrzańskie schronisko woła o pomoc! Przepełnienie Kotów!! schronisko ma dobre warunki, koty to już wogóle, ale jest przepełnienie.. nigdy nie było tylu kotów, kociarnia jest za mała
Obrazek
to zdjęcie to jeszcze nic, dziś w takiej duzej klatce (taka klatka jak na psie wystawy rozmiar był naprawde duży powiedziałabym, że nawet w sam raz dla Owczarka niemieckiego) siedziało być moze 8-9 kotków.. młodziutkich, wszystkie biało czarne, wspinały się po prętach, miałczały i to tak strasznie... one potrzebują szybko domu, więc apeluje do ludzi ze śląska! Jeśli chcecie kotka, małego, dużego... jedzicie do Zabrza.. my naprawde mamy przepełnienie kotów.. a kazdy uciekinier, jest narazony na śmierć!! One nie moga sobie tak po poprostu biegac, jak psy!!

Schronisko dla bezdomnych zwierząt
ul. Bytomska 133
41-800 Zabrze-Biskupice
tel. (32) 271-47-97

Mika_Miki

 
Posty: 8
Od: Sob wrz 18, 2004 18:38

Post » Sob wrz 18, 2004 20:05

Nie przychodzi mi do glowy nic poza rozwieszaniem ogloszen po lecznicach i sklepach zoo, tudziez oglaszanie kotow w gazetach :roll:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob wrz 18, 2004 20:53

mika_miki ale się zdziwiłam jak zobaczyłam takiego nicka :)
daj ogłoszenie o konkretnych kociakach na forum gazety.pl zwierzaki, regionalne, na newsy fegionalne i zwierzaki i do Wyborczej
Jak miło słyszeć, że choć u Ciebie w schronisku koty mają dobrze...
Bemol i Tosiek oraz Pchełka za TM i Koleś za TM

miki

 
Posty: 1743
Od: Śro paź 22, 2003 11:23
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie wrz 19, 2004 7:58

Mika ;-) tak dla wyjaśnienia... Ja jestem Ania czyt. Mika a mój pies to Mikuś (Miki) kotka niestety mieć nie mogę :( więc i pomóc też nie dam rady... ale coś konkretnego będę mogła powiedzieć w przyszłą sobotę, bo w schronisku bywam tylko w ten dzień ...

Naprawde warunki są super dla kociaków ... ale to warunki dla góa 25 kotków... a nie tylu ile ich jest teraz... :? ehh... dlaczego ludzie nie sterylizują zwierząt :cry:

Mika_Miki

 
Posty: 8
Od: Sob wrz 18, 2004 18:38

Post » Nie wrz 19, 2004 8:37

zaba? 8)
Mam tyle przed sobą
Mój Bóg odnalazł mnie
Lecz nie wiem naprawdę
Kim jest
Jeśli możesz mi pomóc
Nie odmawiaj, nie mów nie
Tak mi Ciebie brak
KOCIARNIA

Emilka

 
Posty: 2458
Od: Pt sty 10, 2003 20:42

Post » Nie wrz 19, 2004 9:43

Emilka pisze:zaba? 8)

Zgadza się :)

Mika_Miki

 
Posty: 8
Od: Sob wrz 18, 2004 18:38




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 264 gości