Witam po dlugiej przerwie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 17, 2004 23:10 Witam po dlugiej przerwie

Witajcie ponownie,

Nie bylo mnie dosyc dlugo ale zlozylo sie na to mnostwo rozmaitych czynnikow. I dobrych i zlych niestety.
Z dobrych do Drugiego Domu podczas 3 mcy trafilo po opieke ponad 200 zwierzatek. Ze zlych.... umarl ktos bardzo Nam bliski z rodziny, ja sie rozchorowalam na jelita ( w wtorek mialam operacje )....ukradziono mi komorke...
Przepraszam z gory tych, ktorym nie odpisalam lub nie oddzwoinilam ale naparwde powyzsze zdarzenia byly dla nas najwazniejsze no i w komorce byla czesc namiarow.
Ponadto jestem prawie ze juz w trakcie przeprowadzki do wiekszego mieszkania, kupuje moim pieknym kobietkom do towarzystwa...... doga argentynskiego.... Coz rasa uznana za niebezpieczna ale zapalalam miloscia do doga Bog jeden wie dlaczego. (?)
W kazdym razie Dog zamowiony, syjamka zdrowa ( odpukac) syberyjka....dostala zapalenia gardla....Drugi Dom, rozszerzyl dzialalnosc o Trojmiasto i Slask....
No i w przyszlosc szykuje sie Devonek i nasz potomek :)
Chociaz oswiadczam, ze jeszcze miot sie nie szykuje :)

Sciski dla Wszystkich i Starych i Nowych Forumowiczow

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 17, 2004 23:14

Witaj i szybkiego powrotu do zdrowia :ok: i żeby już nic złego się nie wydarzało :ok:
Obrazek PumaObrazekOhana
Koty i psy ;) są jak powietrze: wszędzie ich pełno i nie da się bez nich żyć...

Aki

 
Posty: 1610
Od: Pon paź 06, 2003 8:50
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 17, 2004 23:22

Witaj z powrotem. Głaski dla zwierząt.
Przy kupnie doga argentyńskiego zwróć uwagę na zachowanie suki i psa - czy są łagodni i przystępni, a jeżeli pies jest z innej hodowli, spróbuj go jakoś sprawdzć.
Poradź się hodowcy psa, czy jest szansa, żeby psiak zaakceptował koty - te psy nie zawsze zgadzają się z innymi zwierzętami, a także dziećmi w domu.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pt wrz 17, 2004 23:31 kocurrro

Pieska kupuje z jednej z najlepszych hodowli. W Poslce sa w zasadzie tylko 2 legalne i dobre. Dog ma bardzo silny charakter, ale chowany z kotkami od malego, uwaza je za nayturalna czesc swojego stada.Tak wiec raczej bedzie bronil kotkow niz stresowal.
Dogi nie znosza za to psow tej samej plci na swoim terytorium.
Co do moich kotow, Syberyjka zaleca sie do kazdego pieska, ktorego wlasciciel przychodzi zalatwic formalnosci w sprawie drugiego domu.Ta to nie ma oporow, podejdzie, traci lapka, kaze sie polizac.
Syjamka jest bardziej zdystansowana.
Bedzie dobrze:)

Ouioui

 
Posty: 444
Od: Pt maja 07, 2004 20:38
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 547 gości