Komu czarno-białe 7-tygodniowe maluchy?- Warszawa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 17, 2004 17:43 Komu czarno-białe 7-tygodniowe maluchy?- Warszawa

Dwóch chłopców i dwie dziewczynki, wszystkie czarno- białe, wesołe, przytulaste. :)

Urodzone na zapleczu zaprzyjaźnionego sklepu, gdzie ich mama, znaleziona na ulicy, została przetransportowana dosłownie w ostatniej chwili. Teraz są pod opieką dwóch miłych pań-kociar, ale nie mogą tam, rzecz jasna, zostać na zawsze, więc szukają kogoś, kto je pokocha i przygarnie. :)

Zdjęcia zamieszczę jak tylko pani Jola zrobi maluchom sesję zdjęciową, a ja zeskanuję odbitki.

Mama kociaków, ok. 7 letnia kotka, czarna z dodatkami, baaardzo miła, będzie sterylizowana i do przygarnięcia za jakiś czas. Jej zdjęcia też pokażę. :)

Proszę, Warszawiacy (i nie tylko), przygarnijcie małe słodziaki! :)

Kontakt do pani Joli Łachody
(22) 643 69 22

Numer mojej komórki podam zainteresowanym na PW. :)

Komu, kooomu słodkiego malucha? :wink:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

magna79

 
Posty: 698
Od: Nie wrz 05, 2004 20:32
Lokalizacja: Warszawa- Ursynów

Post » Pt wrz 17, 2004 17:57

A tak w ogóle to ręce mi dzisiaj opadły. :?
Byłam w sklepie zwierzęcym po jedzenie dla moich kotuchów i pogadałam sobie z ekspedientką. Dziewczyna ma w domu niewykastrowanego kocura (bo rasowy wystawowy) i niewysterylizowaną kotkę (chociaż nie rasowa, nie wystawowa :? )
No i oczywiście kotka zaszła w ciążę. :?
Ale "najlepsze" jest to, że ta dziewczyna chce karmiącej kotce dać zastrzyk hormonalny, no bo "co w tym złego"? :roll:
Po tym jak pani Jola i ja "wsiadłyśmy" na nią i "kazałyśmy" odizolować kocura dopóki kotka karmi, a potem wysterylizować ją, przestraszyła się i zrezygnowała z pomysłu z hormonami, ale sterylkę nadal traktuje jak jakąś praktykę diabelską. :roll:
Przy następnej wizycie w sklepie trzeba będzie ponowić akcję uświadamiającą... :twisted:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

magna79

 
Posty: 698
Od: Nie wrz 05, 2004 20:32
Lokalizacja: Warszawa- Ursynów

Post » Pt wrz 17, 2004 18:10

magna79 pisze:A tak w ogóle to ręce mi dzisiaj opadły. :?
Byłam w sklepie zwierzęcym po jedzenie dla moich kotuchów i pogadałam sobie z ekspedientką. Dziewczyna ma w domu niewykastrowanego kocura (bo rasowy wystawowy) i niewysterylizowaną kotkę (chociaż nie rasowa, nie wystawowa :? )
No i oczywiście kotka zaszła w ciążę. :?
Ale "najlepsze" jest to, że ta dziewczyna chce karmiącej kotce dać zastrzyk hormonalny, no bo "co w tym złego"? :roll:
Po tym jak pani Jola i ja "wsiadłyśmy" na nią i "kazałyśmy" odizolować kocura dopóki kotka karmi, a potem wysterylizować ją, przestraszyła się i zrezygnowała z pomysłu z hormonami, ale sterylkę nadal traktuje jak jakąś praktykę diabelską. :roll:
Przy następnej wizycie w sklepie trzeba będzie ponowić akcję uświadamiającą... :twisted:


Rzeczywiście, ręce i nogi opadają :x
A poza tym to up dla maluszków i za domki! :ok:
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30198
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Sob wrz 18, 2004 0:35

up! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

magna79

 
Posty: 698
Od: Nie wrz 05, 2004 20:32
Lokalizacja: Warszawa- Ursynów

Post » Sob wrz 18, 2004 17:10

hop! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

magna79

 
Posty: 698
Od: Nie wrz 05, 2004 20:32
Lokalizacja: Warszawa- Ursynów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 191 gości