Jaką wodę dajecie kotom?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 16, 2004 17:08

Beata pisze:Zywiec w kwadratowych butelkach bo jestem leniwa - nie chce mi sie gotowac i potem przechladzac :roll:
A "surowej" z kranu troche boje sie dac, bo sama tez takiej za nic w swiecie nie wypije i juz - nawet nie w Warszawie :wink: , no a poza tym lamblie i inne :roll:

ja tez sie boje i daje zywca (ale smakuje im tylko z 1,5 litrowych butelek :lol: ).. chociaz ewidentnie najbardziej im smakuje kranowka prosto z kraniku w kropelkach albo z dodatkiem płynu do kapieli prosto z wannny :twisted: najlepszy jest płyn odchudajacy na bazie alg, bo zajezdza rybami :twisted: ale tego im zabraniam :twisted:

Ada

 
Posty: 3248
Od: Wto lis 18, 2003 13:25
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Czw wrz 16, 2004 17:16

u nas to różnie,
Morgana najchętniej prosto z kranu,
nie piją niczego z plastiku, mają na stołach dzbanuszki i na podłodze miseczkę (ceramiczną)
ale i tak najleprza jest ta w zlewie (po zmywaniu) ale gonie(choć czasem jakiś garnek się odmacza, wtedy uważam, żeby chemii nie wlewać, bo ta najleprza)
a i Morgana jeszcze lubi wodę jak obieram ziemniaki (teraz gonię, bo wymiotnie pędna)

pivonka

 
Posty: 443
Od: Śro sie 18, 2004 18:30
Lokalizacja: Warszawa-Trójkąt Bermudzki

Post » Czw wrz 16, 2004 17:43

Karollaa pisze:Dzieki :)
Właśnie zywca i innych niskozmineralizowanych nie tyka - probowałam wszystko co daje mojemu synowi i nic...
Ale widać, że nie jest jedyna :lol:

Ewelina, czy dotarły do Ciebie moje maile?


no jeden :) - odpisalam no
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw wrz 16, 2004 18:02

Moje piją z kranu i to dosyć dużo-już od ładnych paru lat i chyba im nie szkodzi. Najlepsza jest taka która postoi cały dzień w misce i troche zniej różnych rzeczy wyparuje albo osiądzie na dnie

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Czw wrz 16, 2004 21:11

no moje tez kranowe, na szczescie nie jest tak zle u nas z woda...

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości