Wrocław (i nie tylko) TRICOLORKA - w nowym domu :)))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 17, 2004 7:45

Jeden dzien mnie nie było i takie piekne zmiany :D A ja juz mojego TŻ na nią nakręciłam. Ale zgodził sie tylko na dwa koty, więc musiałabym wybierać między nią a koteczką z działki. Obawiałam sie że z działkową kotką mógł byc problem typu, my jej chcemy pomoc a ona sie skutecznie przed tym broni. W takiej sytuacji chciałam wziąść trikolorke (bo TŻ nie zgodził się na przechowanie, jak juz to na zawsze, bo się szybko przyzwyczaja). Ale wczoraj juz sie dowiedziałam, że działkowa kotka juz jest w domu, po odrobaczeniu i odpchleniu i czeka na nas. Myslałam, że bede musiała Ci odmowic a tu taka wiadomość. A swoją drogą trikolorka faktycznie ma przepiekny wiewiórczy ogon, taki puszysty. Mam nadzieje, że działkowa kotka podbije serce mojego TZ bo bedzie mi wypominał trikolorke :wink:
Milena & Żaba Obrazek & Bryza Obrazek

milena

 
Posty: 202
Od: Wto lip 16, 2002 11:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 17, 2004 13:35

Na pewno podbije serce TŻ-ta:)

Koty mają tę magiczną włąściwość :D

Ja jeszcze jakiś czas temu za kotami nie przepadałam:) A teraz? Zaczarowały mnie na całej linii :lol:
Obrazek
oraz masa kociąt do kochania www.kociezycie.pl

kulka

 
Posty: 929
Od: Pon lip 05, 2004 14:24
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 19, 2004 12:46

Działkowa koteczka juz podbła jego serce i moje tez. To jest przyklad, ze czasem warto brac kota w ciemno tylko dlatego, ze pilnie potrzebuje pomocy. Zazdwoniłam po kocurka, dowiedziałam, ze ze jeszcze kotka z działki jest w potrzebie, zgodziłam sie, przekabaciłam TZ. Pojechalismy ja zobaczyc, choc i tak juz było powiedziane, ze ja bierzemy a tu nagle oczom nie wierze, jakie cudo. Kotka jest grafitowa, mozna rzec niebieskawa, z białymi dodatkami i z półdluga sierscią. Wyraznie poł rasowa. TZ zakochał sie od pierwszego wejrzenia. Zaraz po nia jedziemy. Kocurka mamy juz dwa dni, ona miała jeszcze kwarantanne. Jak beda zdjecia to zamieszcze, bo jest cudowna :D
Milena & Żaba Obrazek & Bryza Obrazek

milena

 
Posty: 202
Od: Wto lip 16, 2002 11:04
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 406 gości