Kto pokocha PERSIKA?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 31, 2004 21:58 Kto pokocha PERSIKA?

9skopiowane)
Witam,

Oto mail od Pani z Gdanska:

"Jestem z Gdańska i chciałabym pomóc pewnemu persowi,który przebywa w tej chwili w schronisku w Sopocie.Kocur jest niewykastrowany ma ok.2 lat.Do schroniska został podrzucony w koszu razem ze swoimi akcesoriami i saszetkami karmy na 10 dni.Był w opłakanym stanie:kołtuny,kołtuny ,brud,chore oczy.Wet.ze schroniska doprowadzili przybysza do porządku ,oczy ma już podleczone.Z początku agresywny,w tej chwili daje przy sobie wiele zrobić bez protestu.Byłam tam tydzien temu i zrobiłam m.in zdjęcie persowi.To jest moja forma pomocy bezdomnym kotom.Może uda się za Waszym pośrednictem ulokować kocurka u ludzi kochających tę rasę,którzy odważą się adoptować dorosłego i wymagającego opieki(oczy) kota?Im krócej będzie w schronisku tym lepiej.
Załączam pozdrowienia
Danuta"

zdjecie pod adresem :

http://www.koty.e-wind.pl/index.php?m=ogloszenia

Prosze Was goraco, jesli macie chociaz najmniejsza mozliwosc pomocy kocurowi, uczyncie to!

tina

 
Posty: 64
Od: Pon lis 17, 2003 19:21

Post » Wto sie 31, 2004 23:19

.:Sylwia:.

 
Posty: 144
Od: Pon maja 24, 2004 23:21
Lokalizacja: Trójmiasto

Post » Śro wrz 01, 2004 9:21 re

wiesz co? rozmawiałem z kumpelka odnosnie persa moze zaadoptuje ma juz jednego jednak musi zapytac meza módl sie za pozytywne skutki a skad jest kotek? :)
Obrazek

andrzej

 
Posty: 734
Od: Wto sie 17, 2004 11:51
Lokalizacja: gorzów wlkp

Post » Śro wrz 01, 2004 9:24 Re: re

andrzej pisze:wiesz co? rozmawiałem z kumpelka odnosnie persa moze zaadoptuje ma juz jednego jednak musi zapytac meza módl sie za pozytywne skutki a skad jest kotek? :)


Kotek jest w schronisku w Sopocie.

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Śro wrz 01, 2004 10:10 re

czy jezeli pan mąż wyrazi zgode da sie zoorganizowac transport?
:cry:
Obrazek

andrzej

 
Posty: 734
Od: Wto sie 17, 2004 11:51
Lokalizacja: gorzów wlkp

Post » Śro wrz 01, 2004 13:37 Re: re

andrzej pisze:czy jezeli pan mąż wyrazi zgode da sie zoorganizowac transport?
:cry:


Napisz i sie dowiedz wszystkiego :wink:
Kontakt: Danuta S., e-mail: DANCIA1@INTERIA.PL

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Szeska, Zeeni i 524 gości